|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenje...
31.3.2010 14:10:47   
Liya
kakšno mnenje imate o jehovih pričah???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:13:42   
rija
da so dosadni u 3 PMuser posted image

pa bog ne daj kakšnega Stražnega stolpa vzet....se jih ne rešiš zlepauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:14:23   
čebelica01
grozaaaaaaaaaaaaaa sam bejš z hudičii

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:15:03   
Urska09
Se strinjam z Rijo in Čebelco

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:17:07   
štrumfek
nočem imet / nimam nobenega opravka z njimi

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:17:31   
tajtaja
nimam mnenja, me niso še nikoli kontaktirali, pa tudi ne čutim potrebe še manj pa želje, da bi me.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:18:56   
liliana
Približno enako kot o vseh akviziterjih.....manj ko jih vidim, rajši jih mam.....

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:19:05   
hektorina
Meni so mimo, če ne že malo zlobna "rasa". Najbolj boli nihov odnos do otrok, ki recimo ne smejo praznovat roj. dni, ne gledat TV... pa podatek, da je v njihovih "vrstah" ogromno pedofilijeuser posted image . Zato je moj odnos do njih milo rečeno - odklonilen!

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:34:41   
Liya
No naj vam zaupam da ga imam v družini.O jej boste rekle,ja res je:To je moj predragi svak z družin.Poleg tega pa še živimo v isti hiši,svak v zgornjem,moj(njegov brat)z družino pa v spodnjem nadstropju.

Ja naj vam pomen da me ta vera zelo moti,ker ne znajo biti uvidevni in ne vedo pomena besede ne.Kar naprej svoje govorijo in govorijo.Tudi nas so želeli prepričati,pa se na srečo nismo dali.Zato pa so tudi odnosi bolj na tankem ledu.

No pa so bili tako vztrajni in seveda posiljeni da so prepričali taščo,da gre vsaj 1 krat na leto poslušat njihovo mašo.

Jaz pa ima predvidoma konec leta krst,pa sem v dilemi naj ji rečem ali ne?
Meni se ne zdi pošteni da je na obe strani.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:49:00   
Ženkica
4. Rojstni dnevi: Edini praznovanji rojstnega dneva, o katerih govori Biblija, sta imela človeka, ki nista častila Jehova. (1. Mojzesova 40:20–22; Marko 6:21, 22, 24–27) Zgodnji kristjani niso praznovali rojstnih dni. Običaj teh praznovanj izvira iz starih krivih ver. Pravi kristjani se obdarujejo in zabavajo ob drugih priložnostih med letom.

7. Morda bo zelo težko opustiti nekatera verovanja in običaje. Sorodniki in prijatelji vas bodo morda poskusili prepričati, da naj svojih verovanj ne bi spremenili. Toda pomembnejše je, da ugajamo Bogu kot pa človeku. (Pregovori 29: 25; Matevž 10:36, 37)


bedno..............user posted image

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:51:06   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Liya


Jaz pa ima predvidoma konec leta krst,pa sem v dilemi naj ji rečem ali ne?
Meni se ne zdi pošteni da je na obe strani.



nič ne razumemuser posted image
kdo ima krst konc leta? komu naj rečeš da ali ne? tašči? a je na obeh straneh, če posluša, kaj imajo tam za povedat? 1 x na leto?

< Sporočilo je popravil BUŠICA -- 31.3.2010 14:52:22 >

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:51:54   
sanasan
user posted image
v daljnem sorodstvu , na drugem koncu sveta...grozljivka, njihova prepričanja...se mi pa zdi, da večina takšnih in drugačnih ver dobiva svoje vernike na račun obupa, težkih socialnih razmer...vsaj jaz poznam večino takihuser posted image ...pa še ven se težko izkoplješuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:53:12   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Liya

kakšno mnenje imate o jehovih pričah???



tečni so kot driska

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:55:16   
nejcko
Me ne motijo, dokler me ne posiljujejo (s tem mislim na res nasilen način) s svojimi prepričanji. Sem jih že imela na vratih, tudi na cesti so me ogovorili, ampak sem jih lahko odpravila, pač kot vsakega drugega akviziterja.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:58:37   
Ženkica
http://iz.visitingworld.com/modules.php?name=News&file=article&sid=65

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mnenje...
31.3.2010 14:59:09   
Liya
Bušica-moj 2 otrok gre h krstu,pa sem mislila da bi tudi tokrat prosila taščo za botro.Bila je že botra mojemu 1 otroku.A kaj ko pa je na 2 stolih.
Mah mal sem prej zmedeno napisala,upam da se tokrat razume.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mnenje...
31.3.2010 15:03:25   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Liya

kakšno mnenje imate o jehovih pričah???


Vsiljivi, blazni in hudo iznajdljivi. En dan so se mi nalimali na vrata trije. So mi začeli nekaj razlagati in besede ne niso slišali. Sine je bil takrat še dojenček in so ga seveda z zvonenjem vrgli pokonci. Sem jim zaprla vrata pred nosom, da moram za malega poskrbet. In drugi dan so spet prišli in to z malim otrokom v vozičku in ena ženska je hotela kar lepo v hišo vstopit, da bi malega videla. Otresla sem se jih tako, da sem jim rekla, da bom poklicala policijo, če takoj ne grejo stran.
Sicer mi je vseeno kaj oni verjamejo in me niti ne motijo (sekta kot sekta), dokler svojo vsiljivost zadržijo zase in dokler nikomur ne škodijo.

< Sporočilo je popravil oka -- 31.3.2010 15:04:21 >

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mnenje...
31.3.2010 15:05:31   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: rija

da so dosadni u 3 PMuser posted image

pa bog ne daj kakšnega Stražnega stolpa vzet....se jih ne rešiš zlepauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim enako.

Mi smo jih 1x na vrata dobil. Že dolgo dolgo nazaj, mi naivneži pa smo jih notri spustili. O tem, da so bili tolk posiljeni, da je še moj oče, ki je ateisti molil, sploh ne bi. Smejali smo se pa kot eni zadetkoti. user posted image user posted image

Pa tiste mamce s tem Stražnim stolpom, za pop****...


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mnenje...
31.3.2010 15:13:20   
dory
ko sem jih enkrat vprašala, če je tko mega fajn tale vera, zakaj morajo prosjačit po bajtah in sitnarit ljudem, da se kao spametujejo? od takrat ni blo nobenga več naokol...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mnenje...
31.3.2010 15:17:45   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Liya

moj 2 otrok gre h krstu,pa sem mislila da bi tudi tokrat prosila taščo za botro.Bila je že botra mojemu 1 otroku.A kaj ko pa je na 2 stolih.


vprašaj jo, če hoče in če res sedi na dveh stolih. pa saj, če je šla pač poslušat, ni takoj v njihovi sekti, ali pač? mogoče je šla pač zaradi sina ( da vidi v kaj je začel njen sinko verjeti).

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mnenje...
31.3.2010 15:31:02   
Liya
Njen sinko je v tej veri joj ne vem na, recimo približno 7 let.Ja njegova punca, sedanja žena mu je pač dala ultimat jaz ali vera(nekaj takega se mi zdi)
Ja jo je zelo prizadelo ,ko sem rekla da pa glede na nastalo situacijo-da je šal pač tja skoraj ne more bit botra.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mnenje...
31.3.2010 15:32:42   
Liya
Dory se strinjam s tabo in se tudi jaz sprašujem zakaj morajo hodit po hišah in fehtat,mene bi bilo sram.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mnenje...
31.3.2010 16:09:50   
majch
Why don't Italians like Jehovah's witnesses?
They don't like ANY witnesses.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mnenje...
31.3.2010 20:53:46   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Meni so mimo, če ne že malo zlobna "rasa". Najbolj boli nihov odnos do otrok, ki recimo ne smejo praznovat roj. dni, ne gledat TV... pa podatek, da je v njihovih "vrstah" ogromno pedofilijeuser posted image . Zato je moj odnos do njih milo rečeno - odklonilen!


to pa kr verjamem, sem mela sosede jehovce in je bil tip pedofil, smo ga vidli v živo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?