|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 14:49:30   
taška30
Hoj, punce!
Mi gremo konec julija za 1 teden na morje, v Istro, v apartma. Mala bo na morju dopolnila 3 mesece. Zanima me par vprašanj:
- ali je katera šla na morje s tako malim otrokom
- je bil kakšen problem zaradi tega
- bo v redu če bo ponoči spala v vozičku (PP Pramette, ki se povsem poleže)
- kako naj jo kopamo zvečer, banje ne bomo vlekli s sabo (je prevelika)
- ali se tako majhne sploh maže s sončnimi kremami - itak da bo skos v senci, pa vseeno jo lahko malo sonce dobi tudi v senci
- kaj od zdravil mi priporočate za s sabo za malo (doma imam le paracetamol svečke, ki jih še nikoli nismo uporabili, ker ni bilo potrebe)

Sigurno je še kaj, pa se zdajle ne spomnim. Hvala, če mi boste kaj pomagale.

LP, Taška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 14:53:23   
Anonimen
Filip je lani spetembra dopolnil ravno 3 mesece, ko smo odšli na morje - v kamp prikolico za 14 dni. Bilo je prečudovito. In nobenega problema.
Najbolje je čimmanj komplicirat. :bravo:
Filip je na morju dobesedno užival. Spal je kar pri naju v postelji.
Mi smo sicer vzeli s seboj banjo - sva ga kopala kar zunaj. Ali pa sva odšla z njim pod tuš. Mogoče vzemi s seboj napihljiv bazenček :zmeden:
Čeprav je bil v senčki, sem ga redno mazala z zaščitno kremo proti sončku.
S seboj vzemi obvezno vso kozmetiko, ki o dnevno uporabljaš, svečke so tudi obvezne. Kaj drugega pa jaz nisem jemala pri tako majhnem otročku. Verjetno pa sem še kaj pozabila :zmeden2:

PA uživajte :bravo:

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 14:56:04   
muki1
Mi smo bili lani z Nežo,ki je takrat bila stara dva meseca. Sem polno dojila, tako da za hrano ni bilproblem,sem pa za vsak primer vlekla s sabo cel kup flašk,pa aptamil, za vsak slučaj,pa proti driski se dobi neko mleko, nevem kako se reče, ga še zdaj mam doma,pamislim, da bi ga žemogla odstranit :)-
Z otročkom sploh ni bilo problema, je lepo spančkala, papcala,midva pa sva laufala naokrog cele dneve z vozičkom. Sem jo mazala s kremo Bubchen 30 zaščitni faktor in jo imela v senci. Proti alergiji vzemi kaj,proti pikom,pa toplomer,pa canesten.
Ne sesekirat, sigurno se boste imeli super. Edino avta s klimo še nismo meli, pa je bila malo panika, ko smo dolgo čakali na trajekt.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 14:58:12   
muki1
Ja, vzemi neko dezinfekcijsko čistilo za kad,pa bo.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 15:00:48   
taška30
A lahko tako malo dete mažem (špricam) s sredstvi proti komarjem?

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 15:07:49   
Žabica/
Mi smo šli maja na Sardinijo ko je imela Nika 1,5 meseca. Bilo je super in seveda brez problemov. Naša je spala kar pri nama v postelji...ali pa v košari od vozička. Kar se mazanja tiče...priporočajo, da naj ne bi mazal otročke do 6 meseca...tako da je mi nismo mazali in je še tudi danes ne ko je stara 4 mesece.
Kopali smo jo pa kar v napihlivem bazenčku. Zdaj ko gremo za vikende na morje gre pa z menoj pod tuška in jo tako umijem. Priporočam ti da čim manj komplicirate tako se boste imeli še najbolje...mi z našo hodimo kampirat skoraj vsak vikend že od prvega meseca in je vedno brez problemov.

lp Žabica

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 15:14:59   
anaj
Mi smo šli s 6 tedni na Hrvaško. Spala je v vozičku, mazala sem jo z Nivejino kremo. Glede zdravil pa sem imela s seboj svečke in sirup Calpol za zbijanje vročine.

Otroka ne smeš škropiti s sredstvom proti komarjem, lahko pa poškropiš po odeji, vozičku.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 15:45:30   
cicido
No, zdej ste pa odgovorile se meni, saj konec julija grem na Pag v prikolico s 5 tedensko Ulo.
Hvala in srecno vsem!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 20:50:37   
HuAnita
Mi smo šli januarja, ko je bila stara 3m in 1t.
Nobenih problemom, prvič je spala 12 ur v kosu!:bravo:
Ponoči je spala pri nama, premisli, če je voziček res tako udoben?
Kopala se je z mano, moj :love: pa je pomagal.
Maži jo.
Zdravila? Kaj proti vročini...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   na morje s 3-mesečnim otrokom
8.7.2005 22:13:37   
Lu
Mi smo šli zdaj z Majo ko je dopolnila 4 mesece za 14 dni križarjenje z čolnom. Sabo sem imela samo Calpol. Mazala sem jo z kremo od Nivee 50+. Imamo isti voziček zato ti predlagam še da dokupiš mrežo proti komarjem. Če smo kdaj spali na vikendu je spala v prenosni posteljici, ker v vozičku enostavno ni hotela.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   na morje s 3-mesečnim otrokom
10.7.2005 1:28:14   
kiko
Žabica oprosti ker tu sprašujem ali si rodila 07.03.2005. Me zanima ali si bila z mano v sobi v porodnišnici?

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Svinjska gripa
Sanikaa

Se boste cepili proti "svinjski" gripi?

Da, vsi družinski člani. (3%)

Da , samo odrasli. Otroke ne. (2%)

Samo otroke. (0%)

Ne! (87%)

Še ne vem. (9%)


Število vseh glasov: 383

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!