|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova služba
3.3.2010 19:01:04   
LoCa
V ponedeljek sem začela z novo službo, pri istem delodajalcu ampak v drugi organizacijski enoti. Delo mi je bilo meni osebno ponudeno in ker gre za področje, ki me ful zanima sem jasno sprejela (tudi ker se mi je prejšnja pogdba iztekala), zdej sem pa 3 dni v službi in me je malo strah, da zadevi ne bom kos....nisem se specifično šolala za to, ampak neke osnovne imam, ampak me pa čaka ogromno učenja in seveda samostojnega dela. Če se idealno izteče za obe strani, bom drugo leto dobila za nč.
Me zanima če je katera že bila v podobni situaciji in kako se soočila s strahom in tem zoprnim občutkom, da nisi dovolj sposoben ali pa da ne boš uresničil pričakovanj. user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova služba
3.3.2010 19:09:09   
Anonimen
sicer še nisem bila v podobnem položaju, a vseeno nasvet: verjemi vase!

pa vse dobro ti želim!user posted image

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova služba
3.3.2010 19:22:44   
LoCa
ma se trudim, amapk zdej ko sedim tukaj si ne upam niti pomislit na jutri/pojutrišnjem itd, ker dobim kar cmok. pa se niti ni nič takega zgodilo do danes (oz. se prou nič ni zgodilo).
hvala za spodbudo user posted image , sej verjeti vase je itak najtežje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova služba
3.3.2010 19:39:20   
Aninchy
Ti samo pomisli, kako je nekaterim, ki so brez službe, ali pa jim je težko opravljati neko delo... Boš videla, se ti bo tvoja služba bolj zadopadla user posted image Meni pomaga.user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova služba
3.3.2010 19:46:17   
veronikab
Le pogumno naprej, dan za dnem. Boš videla, da bo šlo.


_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova služba
3.3.2010 21:03:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

ma se trudim, amapk zdej ko sedim tukaj si ne upam niti pomislit na jutri/pojutrišnjem itd, ker dobim kar cmok. pa se niti ni nič takega zgodilo do danes (oz. se prou nič ni zgodilo).
hvala za spodbudo user posted image , sej verjeti vase je itak najtežje..



ej, točno poznam ta feeling. Si kot prvošolček, ki sicer že zna pisat, a pred njim je še ogromno znanja, ki ga mora osvojiti. Verjemi, da bo strah iz dneva v dan manjši, pa tudi nalogam boš kos, kar brezskrbi.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova služba
3.3.2010 21:23:49   
pinkiponki
Tudi pri meni je bilo enkrat tako. Šla sem delat v računovodstvo, čisto brez izkušenj, samo nekaj teoretičnih iz srednje šole sem imela, ki sem jih v 10 letih seveda pozabla. No, potem sem pa imela 4 mesece kolegico, ki me je uvajala, potem je šla pa na porodniško in jaz sem morala delati kar vse samostojno - pa to je servis, kjer moraš znati res skoraj vse. Jst sm seveda en mesec vsak dan jokala, šla s cmokom v službo, potem sem se pa navadila in šla prou z veseljem vsak dan delat, tako da pogumno, to so začetne težavice, ki minejo in če ti je delo všeč ni vrag, da kmalu ne boš več imela odpora, ampak samozavest in veselje do dela.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova služba
3.3.2010 22:07:39   
Ribi Bibi
Korak za korakom, pa bo zadeva čisto obvladljiva. Poznam občutek in to je edino kar pomaga. Sistematsko se prebijat čez stvar korak za korakom. Ko je nekaj narejeno/osvojeno greš naprej. In boš mimogrede profi! user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nova služba
4.3.2010 8:26:13   
hektorina
Evo, še ena taka... Sem bila pred tremi mesci čisto na istem. Po porodniški so me premestili na drugo del. mesto. Sem ekonomist, sedaj pa je velik del mojga dela tehnika-strojništvo. Sem mislila, da me bo kap. Ampak, zanimivo, vsi razen mene so verjeli, da bom zalaufala 300 na uro. Ja, in imeli so prav. Če mi kaj ni jasno, kamot vprašam, se učim novih stvari in delujem (kljub rahli nagotovosti ob začetku) zelo suverno. Samo pogumno!!!

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nova služba
4.3.2010 9:38:52   
pefika90
Ojla.
Moja mami je tudi pred kratkim zamenjala službo, in ima tudi podobne težave, ker se ji zdi, da se vsega ne bo mogla naučit, ker ima veliko novih strojev kot v prejšnji službi.
Skrbi jo, doživlja stres zaradi menjanja službe.
Vsi ji govorimo, da bo šlo, in da nima za nič skrbet, ker so taki občutki normalni, sploh če menjave službe nisi navajen.
Jaz menim, da je res to normalno, da se človeku v takih situacijah vzbujajo različni negativni občutki, in veliko ljudi se danes s tem sooča. Tko da nič skrbet. Le volja je potrebna za uspeh, pa bo.


(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nova služba
4.3.2010 9:57:40   
water lily
Pred pol leta sem tudi jaz oddelek menjala. Sicer ne prostovoljno ampak....
No v glavnem en mesec me je šraufal, pa tečna sm bla, pa panična pa.....pol sm se pa privadla, delo sem tudi nekako sprejela, res pa da še vedno delam za bivši oddelek, ker moje želje so še vedno tist delo delat k sm ga prejuser posted image
Ampak navadiš se pa vse.
Jaz delam stvari čisto kontra moji izobrazbi. Bolj različno nebi mogl bit. Pa sem se vse naučila. Traja sicer....ampak če je želja se vse navadiš.
Kar pogumnouser posted image

(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nova služba
5.3.2010 10:24:26   
LoCa
punce, hvala za vse spodbudne besedeuser posted image

V sredo me je zvilo tudi zato, ker me je ena od šefic kot strela z jasnega neki spraševala (že za moje delo) in nisem najbolje razumela kaj hoče (se je izkazalo, da ima, kot vsi dohtarji, težave z jasnimi navodili in vprašanja :P), pol sem pa praktično zadevo sama razvozlala indanes jo  skorej že rešila, tko da je to moj prvi uspehek tukajuser posted image .
sej danes je že boljše, zasuta z literaturo, itak dokler ne bom začela mojega dela, torej s številkami, ne bom vsega sploh razumela, hehe ta medicina. Na srečo pa imam tudi same v redu sodelavke, tako da upam, da bo šlo samo še na boljše user posted image .

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nova služba
5.3.2010 10:30:21   
majch
samo pogumno. user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nova služba
19.3.2010 11:00:19   
Pinkyca
Ej taki občutki so normalni!!! Celo nujni, da se res potrudiš in daš vse od sebe. Če bi ti bilo ravno in vseeno potem bi me skrbelo. To je zdrava trema in prepričana sem, da boš čez nekaj časa še zelo zadovoljna. user posted image  drži se in kar pogumno, vsi gremo čez to, ob vsaki menjavi statusa, okolja in znanih ljudi ter situacij.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?