|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pogodba za določen čas
1.3.2010 8:55:12   
saraja
Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje: trenutno kjer sem zaposlena imam pogodbo za določen čas in sicer do 28.2.2010, to pomeni do včeraj. Ker nisem dobila druge pogodbe oz.podaljšanje, kaj storiti. Ni mi bilo nič rečeno, da ne bom dobila podaljšano, ampak je najbrž bilo ''pozabljeno'', da imam do tega obdobja. Kaj storiti? Ker zakon pravi, da se ti potem pogodba avtomatsko ''prenese'' v nedoločen čas?

Prosim za nasvete

Sara

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pogodba za določen čas
1.3.2010 8:57:10   
Kerensa*
Greš v službo in če te nihče ne pošlje domov, temveč začneš delati, potem imaš avtomatsko za nedoločen čas, če gledamo strogo po zakonu. Kako je pa v praksi, je pa jasno - s kakšnim tednom zamude dobiš novo pogodbo za določen čas. user posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pogodba za določen čas
1.3.2010 11:28:54   
mika
Bodi tiho in nič ne sprašuj, vsaj kakšnih 14 dni. Če pa  se bodo spomnili, jim poveš, da si po zakonu sedaj za NDČ in če bodo reseno vzeli zakon bo fajn, če ne boš pač podpisala pogodbo za nazaj ali pa jih prijavila. Tega pa najbrž ne boš. Tud jaz sem tako podpisovala, zdaj sem pa 'lepo 'doma. Fajn , neuser posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pogodba za določen čas
25.3.2010 22:23:40   
katipi
Upam, da ne bom izpadla preveč firbčna, če te vprašam, kako se je izteklo? user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pogodba za določen čas
26.3.2010 12:21:49   
modrasmotka
ja to tut men zanima kako se je izteklo?
poznam pa tut take primerke ko so šefi p... pa ti po 2 letih pošlejo na cesto.ravno soseda so te dni poslal na cesto pa majhnega otroka ma doma user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pogodba za določen čas
30.3.2010 22:01:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Upam, da ne bom izpadla preveč firbčna, če te vprašam, kako se je izteklo? user posted image


3 mesece sem bila na zavodu. Od ponedeljka pa imam novo službo. res dobro službo in jim HB ne primankuje dela. Upam samo, da bom čimprej osvojila delo, ker je zame to delo popolnoma novo.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pogodba za določen čas
30.3.2010 22:04:20   
mika
eh, katipi in modrooka, verjetno sta spraševali sarajouser posted image . Upam, da se je dobro izteklouser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pogodba za določen čas
30.3.2010 22:06:11   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Upam, da ne bom izpadla preveč firbčna, če te vprašam, kako se je izteklo? user posted image


3 mesece sem bila na zavodu. Od ponedeljka pa imam novo službo. res dobro službo in jim HB ne primankuje dela. Upam samo, da bom čimprej osvojila delo, ker je zame to delo popolnoma novo.


Po moje je hotela vprašat sarajo ... user posted image
Ampak super, da imaš službo! Čestitke .. jaz se grem pa jutri menit, kako in kaj po porodniški.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pogodba za določen čas
30.3.2010 22:18:20   
poli*
Ja, tko je bil moj mož "dober" in jim ni hotel težit s tem NDČ, pa je podpisoval stare pogodbe, ki so bile po 1 mesec čez rok in nato po dobrem letu dobil odpoved user posted image banda
In ja, ravno jutri se mu izteče aktualna pogodba. Sicer mu jo bodo podaljšali, ampak me zanima kdaj? user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pogodba za določen čas
30.3.2010 22:47:20   
korajža
žal, to se pogosto dogaja,
če posebej če si "dober in prijazen"

ostalim ČESTITKE za novo, boljšo službo

_____________________________

WTF

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pogodba za določen čas
31.3.2010 15:23:30   
modrasmotka
a katera ve koliko časa pred iztekom pogodbe po zakonu ti mora delodajalec sporočiti,da ti pogodbe nebo podalšal?
taki ko so naši ti kr tist dan rečejo,ne rabimo teveč.sam mora en zakon obstajat.
dober da mam jst za nedoločen čas,ampak vseen,zanima me.

(odgovor članu korajža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pogodba za določen čas
31.3.2010 16:54:49   
poli*
Jaz tega sicer ne vem, so pa mojmu dal odpoved 2 uri pred koncem šihta in naslednji dan je bil seveda brez službe user posted image .

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pogodba za določen čas
31.3.2010 17:00:14   
mojcaziga
Ni nič zakonsko določeno, da ti morajo povedati. Ti pogodbo imaš do x datuma in je to to. Zdaj, zakon govori tudi o tem, da če prideš naslednji dan normalno v službo in ti dovolijo opravljati delo naj bi imela pogodbo za NDČ, ampak v praksi ti dajo pogodbo za DČ datirano za nazaj.
Drugače pa mislim, da ti v vsaki kolikor toliko normalni firmi povejo ali ti bodo podaljšali ali ne.

Mojemu so povedali 1 mesec prej, pa še to po sili razmer, ker so rekli, da toliko prej ne povedo, ker običajno zaposlenemu pade vse dol, ko zve, da mu ne bodo podaljšali in je potem zadnji mesec bolj malo koristi od njega.

lp, Mojca

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pogodba za določen čas
31.3.2010 23:58:21   
katipi
Mika, super za novo službo!! user posted image  user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?