|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je to res?
1.3.2010 8:23:23   
Anonimen
v petek sem pred solo srecala mamico in sve malo poklepetali.
in me je vprasala, kje delam. in sem rekla, da nikjer, da sem dobila med porodnisko odpoved(pogodba za dolocen cas)

in mi je rekla, da je moznost, da mi  podaljsajo porodnisko.(ker sem izgubila siht med porodnisko)

meni se zdi to, kar prevec lepo in easy, da bi bilo res.
zato bi se prvo tukaj pozanimala, da naslednji mesec ne izpadem na socialni kot totalni idiot.user posted image

user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je to res?
1.3.2010 8:40:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

v petek sem pred solo srecala mamico in sve malo poklepetali.
in me je vprasala, kje delam. in sem rekla, da nikjer, da sem dobila med porodnisko odpoved(pogodba za dolocen cas)

in mi je rekla, da je moznost, da mi  podaljsajo porodnisko.(ker sem izgubila siht med porodnisko)

meni se zdi to, kar prevec lepo in easy, da bi bilo res.
zato bi se prvo tukaj pozanimala, da naslednji mesec ne izpadem na socialni kot totalni idiot.user posted image

user posted image


Japajade user posted image Porodniško ti lahko podaljšajo samo zaradi otrokovih medicinskih indikacij.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je to res?
1.3.2010 8:43:08   
Anonimen
špelin@, se mi je zdelo, da je tako ja!

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je to res?
1.3.2010 9:10:23   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

v petek sem pred solo srecala mamico in sve malo poklepetali.
in me je vprasala, kje delam. in sem rekla, da nikjer, da sem dobila med porodnisko odpoved(pogodba za dolocen cas)

in mi je rekla, da je moznost, da mi  podaljsajo porodnisko.(ker sem izgubila siht med porodnisko)

meni se zdi to, kar prevec lepo in easy, da bi bilo res.
zato bi se prvo tukaj pozanimala, da naslednji mesec ne izpadem na socialni kot totalni idiot.user posted image

user posted image


Japajade user posted image Porodniško ti lahko podaljšajo samo zaradi otrokovih medicinskih indikacij.

In še to moraš vse komisije obrest da prideš do nje oz.če ti jo gospoda odobri.Je blo prnas tako,ma sem dobila 3 mesece podaljška.Pa živce zgubila.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je to res?
1.3.2010 10:30:50   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

v petek sem pred solo srecala mamico in sve malo poklepetali.
in me je vprasala, kje delam. in sem rekla, da nikjer, da sem dobila med porodnisko odpoved(pogodba za dolocen cas)

in mi je rekla, da je moznost, da mi podaljsajo porodnisko.(ker sem izgubila siht med porodnisko)

meni se zdi to, kar prevec lepo in easy, da bi bilo res.
zato bi se prvo tukaj pozanimala, da naslednji mesec ne izpadem na socialni kot totalni idiot.user posted image

user posted image



Ja miška, kdo ve , vprašaj, saj te nič ne stane, nakoneckoncev se v naši preljubi državici zakoni spreminjajo in menjujejo kot mi spodnje gate.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je to res?
1.3.2010 12:45:33   
kasso
Za koliko časa pa si imela pogodbo za določen čas, ki ti je med porodniško potekla? Če je bila pogodba vsaj za eno leto, lahko zaprosiš po končani porodniški za 3 mesesčno nadomestilo Zavoda za zaposlovanje.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je to res?
1.3.2010 12:56:03   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
in mi je rekla, da je moznost, da mi  podaljsajo porodnisko.(ker sem izgubila siht med porodnisko)

Mogoče v njenem malem svetu. A je bila predolgo na PD, pa je malo izgubila stik z realnostjo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je to res?
1.3.2010 13:07:12   
muška
pa a ni neka finta tudi o podaljšanju, če imaš tri otroke, in sta dva eden za drugim, da je razlika med njima mogoče 2 leti al nekak takega? 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je to res?
1.3.2010 13:41:02   
Anonimen
kasso, pogodbo sem imela sploh ne vem za kolko casa. za povecan obseg dela. brez datuma.

muska, pri meni ne pride to v postev. najstarejsi bo 9, srednji bo 7, nina pa je pol leta.


ma, saj se mi je zdelo, da ne gre to tko na lahka. sam sem se hotla prepricat.raj uprasat, kot zvisetuser posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je to res?
1.3.2010 13:52:15   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: muška

pa a ni neka finta tudi o podaljšanju, če imaš tri otroke, in sta dva eden za drugim, da je razlika med njima mogoče 2 leti al nekak takega? 

ja za tretjega otroka imaš skupno 13 mesecev in ne 12...se pravi en mesec več porodniške. Ampak o razliki v letih pa res ne bi vedela. Razlika med prvim in drugim otrokom je malo manj kot tri leta, med drugim in tretjim pa več kot dve leti, a porodniško pa sem vseeno lahko podaljšala za 1 mesec.

Miska, če si brez prekinitve pri tem delodajalcu delala vsaj eno leto, lahko koristiš tiste 3 mesece nadomestila.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je to res?
1.3.2010 13:54:32   
Anonimen
sem ze koristila nadomestilo.
prej sem zafrckala. pred nastopom porodniske sem ostala brez sluzbe.ko je izvedel, da sem noseca.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je to res?
1.3.2010 21:46:01   
nejcko
Porodniška se ti podaljša za en mesec, če imaš 3 otroke in najstarejši ob oddaji vloge za porodniško še ni dopolnil 8 let.
Če si bila zaposlena vsaj eno leto in po preteku nisi koristila 3-mesečnega nadomestila z zavoda, potem ti le-to še vedno pripada in ga lahko koristiš po preteku porodniške.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?