|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški prenosni računalnik
23.2.2010 22:40:56   
livia
Danes sem ugotovila, da obstaja tudi to na tržišču in da zna bit primerno darilo za našo 4 letnico.
Kateri so dobri? Kaj kupiti? Kje? Na kaj naj bom pozorna?

Kakšne so vaše izkušnje z Malim Vedijem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški prenosni računalnik
23.2.2010 22:45:28   
lex
Mi smo ga letos dobili za novo letno darilo, pa se redkokdaj spomni nanj, raje si prižge moj računalnik in igra igrice tukaj gor. Vedi ima tako mali zaslon, to me najbolj moti, pa miška ni tolk mehka, kabel je tak čuden. Jaz ga ne bi kupila, ker lahko najdeš na netu dost takih igric, ki so za računanje, črkovanje,................

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški prenosni računalnik
23.2.2010 22:58:28   
melanija
Jaz sem ga kupila hčerki za roj.dan, pa ga ne bi več. Bolj ji je zanimiv moj računalnik - ima ravno tako 4 leta. 6 letnici pa je že bolj zanimiv, ker ima igrice z računanjem pa pisanjem,...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški prenosni računalnik
24.2.2010 7:58:14   
Zala01
Moj 4-letnik ima tudi Vedija, pa se redko spomni, da bi ga prižgal, ja mali zaslonček je, pa grafika je tolk čudna, da sploh ne pritegne. Moj prenosnik mu je pa zakonuser posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški prenosni računalnik
24.2.2010 8:12:01   
Anonimen
jaz nebi kupovala otroskega.
so dosti bilj poucne, lepse in zanimivejse igrice na tapravem racunalniku.

(odgovor članu Zala01)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški prenosni računalnik
24.2.2010 8:47:23   
kajalin*
kupi raje pravega bl slabega rabljenga tulk za igrice,res ni ok,sem razočarana imam pa super malega vedija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški prenosni računalnik
24.2.2010 13:58:34   
MušiM
No, mi pa imamo dobro izkušnjo z Modrim Jankotom iz baby centra, nima miške in je ne pogreša..je pa več kot 100 aktiuvnosti, rad si prižge pesmice, se uči črke in zelo rad ga priklopi na angleški jezik in se uči angleške številke...je pa star 4 in pol,

tko, da jaz bi ga spet kupila,

lp

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški prenosni računalnik
24.2.2010 21:01:44   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: MušiM

No, mi pa imamo dobro izkušnjo z Modrim Jankotom iz baby centra, nima miške in je ne pogreša..je pa več kot 100 aktiuvnosti, rad si prižge pesmice, se uči črke in zelo rad ga priklopi na angleški jezik in se uči angleške številke...je pa star 4 in pol,

tko, da jaz bi ga spet kupila,

lp


Evo, tu se lahko podpišem.

Zelo zanimive aktivnosti (vse v slovenskem ali angleškem jeziku), zaslon je večji kot pri Malem vediju, miške pa tudi mi ne pogrešamo.

Je pa cenejši na www.soncek.si ali pa če ga kupiš v Intersparu, ko imajo kupončke za -20% (to lahko izkoristiš tudi za Malega vedija).

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu MušiM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?