|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček - marela
18.2.2010 9:51:41   
Tedi77
Pozdravljene!
Upam, da se preveč ne ponavljam... Saj vem, da obstajajo celi seznami vozičkov, pa vendar: rada bi informacije iz prve roke. Namreč, kupujem voziček marelo za svojo 14-mesečnico. Seveda imamo običajni voziček, zdaj pa bi rada nekaj lahkega, majhnega, a vseeno kvalitetnega. Ne samo za kratke šopinge, pač pa tudi za kake dopuste in potovanja. Se pravi, da je fino, da otrok v njem lahko tudi leži, pa še kaka manjša košara je dobrodošla, da spraviš vanjo rezevna oblačila ipd.
Nasveti pliiis
T.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček - marela
18.2.2010 10:13:59   
nynna
http://www.mami.si/si/otroska-oprema/sportni-vozicki/pliko-p3-classico-g1471.shtml

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček - marela
18.2.2010 10:39:03   
mateyka
haha,jaz sem pa hotela napisat Peg Perego OH Aria user posted image

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček - marela
18.2.2010 12:14:31   
tana-2
Moja kolegica ne more prehvaliti tega: http://www.igrarija.com/sportni-otroski-vozicek-herlag-siena.html. Pravi, da je udoben in neuničljivuser posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 12:46:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tana-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček - marela
18.2.2010 15:19:11   
mateyka
jaz sem tud zappa gledala, samo naša ma navado zalečt v vozičku, njen prvi hobi user posted image tako da se mora dat fajn polečt in tud naslon za noge je boljše da se da dvignit. ravno zdaj bomo menjali, ker je trenutni čist kaput in gledamo Pilkota..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 21:07:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček - marela
18.2.2010 21:12:50   
mayci
Mi smo bili zeloo zadovoljni z vozičkom TFK Buggster user posted image (pa sem prej imela eno navadno marelo in Quinny Zapp), se dobro poleže, ima nakupovalno košaro, sprednje varovalo, je super okreten... Zdaj čaka drugega uporabnika.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček - marela
18.2.2010 21:34:57   
glen
Chicco light wayuser posted image user posted image
-zelo lahek,zelo lepo vodljiv,poleže se skoraj v vodoravni položaj,...Točno takega imamo

user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček - marela
18.2.2010 21:37:25   
glen
zivepo

mutsy spider ima enako velika kolesa kot tisti drugi,ki si ga prilimala,tipo zapp.
Prijateljica ga ima in ni za off roaud,kot vsi ostali vozi z malimi kolesi

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček - marela
18.2.2010 21:38:42   
glen
user posted image peg perego si

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček - marela
18.2.2010 21:52:08   
Najaa
Jaz imam picolo marelo. Najbolj pomembno mi je bilo, da se da poležt.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček - marela
18.2.2010 21:56:23   
Tedi77
zivepo, a se da Babywelta namontirat v ležeč položaj? Kako velik pa je, ko je zložen?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček - marela
19.2.2010 7:19:04   
barni
Jst sem skor doktorirala iz teh marel. ko sem jo kupovala za nas. Najbolj pomembno mi je bilo, da se poleze v vodoraven polozaj, drugo pa, da se na jamhno zlozi.

Na koncu sem po vseh pregledanih zadevah vzela Plikota P3 od Peg Perego. Takrat Peg Perego se ni imel teh novejsih modelov. Seveda nisem vzela novega, ker je svinjsko drag, tako da sem kupila rabljenega. Tako ali tako je bil to drugi vozicek, pa se tile z majhnimi kolesi so meni tako bolj za vsak slucaj. Mi smo ogormno hodili po terenu in s tole marelo je bila cista katastrofa, tko da smo jo imeli bolj v avtu, ce smo kam sli, da je mala spala notri.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
19.2.2010 8:34:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tedi77)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček - marela
19.2.2010 13:39:54   
lenca1
Prodam, skoraj novo marelo baby welt moon fit, kupljena poleti (voziček je bil v uporabi samo na morju, saj se naša ''madam'' ne želi več voziti) - še v garanciji. Izgleda pa takole:

user posted image

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček - marela
19.2.2010 17:25:07   
Tedi77
lenca1 - cena??

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček - marela
19.2.2010 17:33:53   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nynna

http://www.mami.si/si/otroska-oprema/sportni-vozicki/pliko-p3-classico-g1471.shtml


Tudi jaz sem iskala eno tako malo bolj stabilno marelo, ker jo bomo uporabljali več kot le za šoping ipd. Sem tudi gledala tegale, pa mi je bil ko ga zložiš še vseeno prevelik in smo zato vzeli Peg Perego Si Completo. Zaenkrat sem super zadovoljna. 

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček - marela
19.2.2010 19:15:09   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: Tedi77

lenca1 - cena??


Cena 75€, voziček pa je res kot nov, saj se je več vozil zadaj v prtljažniku kot pa na sprehodih user posted image .

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček - marela
19.2.2010 19:20:41   
Tanja_
lenca1 imaš ZS.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček - marela
19.2.2010 19:48:30   
Tedi77
lenca1  - kupim. O podrobnostih se dogovoriva preko ZS.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček - marela
24.2.2010 22:11:36   
JB
Mi imamo Qunny Zapp vendar me zelo moti ker ropota,sploh glasno je sprednje kolo,drugače je pa zelo lahek in se na zelo majhno zloži.
Ko bomo imeli še enega user posted image bom kupila pa Bebeconfort Streety ker se da poležat,sedež se obrne v obe smeri,najn gre tako lupinica maxicosi kot bebeconfort lupinica.Lahko se kupi tudi košaro,je lahek in se na malo zloži,pa še vzmetenje koles ima user posted image

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_0_10751_-1__59958_10001_?cm_sp=Homepage-_-Half%20price%20offers-_-Bebeconfort%20Streety%20Travel%20System%20-%20Optic%20Frambroise

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček - marela
24.2.2010 22:38:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo
pri nnaslednjem ziher kupim tegale
http://www.kinderwagens-buggy.nl/kinderwagen/mutsy_spider.png

Tegale sem jaz pred kratkim kupila (rabljenega prek bolhe) je ful fajni, samo čisto pokončni položaj ni dovolj pokončen ... samo smo rešli ta problem z eno dodatno prečko zadaj, ki jo pač snamem, ko tamalo želim poležat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?