|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 10:07:36   
KIKI****
Eto, pa jo je naša tamala staknila. Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.

Prav hudo mi je, ker že drugo leto zapored ne more na pusta hrusta, pa si je tako zeloooo želela. Lani je dobila vodene koze, včeraj je pediater potrdil pljučnico.

Dobila je antibiotik, danes je zjutraj dala kri, ob 12 pa na posvet s pediatrom.
Začelo se je s kašljem (14 dni nazaj), pa dva dni brez kašlja, potem v petek vročina, do max 38 °C, včeraj pa k P. Mi nimamo sreče s pustom.


Lep pustni torek vam želim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 10:14:31   
TomTaylor
naša je dopolnila 4 leta pa je bila to soboto prvič pustna šema. Vsako leto sem imela zanjo ful dobre kostumčke (zašila jih je moja mami) in je vsako leto zbolela. No, pri enem letu je res imela tko fleten kostumček, da smo jo za 15 minutk oblekli (v zajčka), samo toliko, da smo jo poslikali. Lanskega metuljčka pa obleče kar med vikendi, ko se igra. Ja nič ne moreš, po svoje je prav škoda, da zbolijo na te luštne dneve, ampak nimaš kaj...Sej bo..Pozdravite se čimprej!user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 10:21:24   
ledenaa
Obleči otroka in pokličote babice,dedke tete in strica
Ali pa če so kje res v bližini pa pojdite k njim

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 10:33:35   
pety78
Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.


Če je dobila antibiotike, ima bakterijsko. Ali so ji vzeli kri?
Midve s tamalo sva tudi doma zaradi bronhiolitisa.

_____________________________



(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 10:38:08   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.


Če je dobila antibiotike, ima bakterijsko. Ali so ji vzeli kri?
Midve s tamalo sva tudi doma zaradi bronhiolitisa.


Ja dobila je antibiotik, zaradi profilakse bakterijskega endokarditisa (manjša okvara srčka), da ne bi prišlo do okužbe. Laboratorij pa včeraj ni več delal, tko da je zjutraj dala kri, čez pol urce gremo pa nazaj k pediatru, da točno pove kako in kaj naprej.

Bronhitis je prebolela naša 2 leti nazaj, tud ni blo tko hudo. Ventolin sirup in 2 tedna počitka.

Ah ja, sej babi in dedi prideta popoldan pogledat, pa ji bom kostum oblekla, drugih pa nočem vabit, ker mora mirovat, P je rekel, da je najbolje da se pljučnica odleži, je kr pridna, glede na to da je zeloo živahna niti 5 min pr mir. stara bo 5 let,tko da vsaj malo razume, da mora počivat.

Bom javla kako bo.


< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 16.2.2010 10:50:54 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 11:11:26   
HuAnita
poslikali. Lanskega metuljčka pa obleče kar med vikendi, ko se igra. Ja nič ne moreš, po svoje je prav škoda, da zbolijo na te luštne dneve, ampak nimaš kaj...Sej bo..Pozdravite se čimprej!


Hči je ravnokar prebolela vodene koze, HB je lahko šla danes v vrtec...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 12:32:38   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Obleči otroka in pokličote babice,dedke tete in strica
Ali pa če so kje res v bližini pa pojdite k njim



točno tako

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 13:03:09   
koala
Ajaje, upam da se hito pozdravi in da ji bo pust naslednje leto bolj naklonjen.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 13:06:51   
NEA_TEJA
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Sicer še ne vemo katero pljučnico ima.


Če je dobila antibiotike, ima bakterijsko. Ali so ji vzeli kri?
Midve s tamalo sva tudi doma zaradi bronhiolitisa.

Tud mi smo bli v bolnici os srede do sobote zaradi boronheolitisa groza zdej pa doma karantenauser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 13:15:43   
sanasan
uf, tole te pa čist razumem!

naredi ji zabavo doma in povabi koga, kaj skupaj spečta (miške npr.....) in jo fajn pofotkajteuser posted image
pri nas je bilo tudi pred leti tako, da je vedno zbolela za pusta, dedka mraza itd.... si je pa vsaj domače zabavice lepo zapomnila in morda še bolj uživala, ker smo se več skupaj naigrali - npr. je sama izbrala kaj se bomo šli...

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 13:19:13   
sanasan
aja, pa ji preberite kup knjigic, skupaj poglejet risanke, ustvarjajte kaj .... morda hama perlice ipd.....jaz sem ji včasih, ker se mi je kar zasmilila ponavadi kar kupila kakšno mini darilce - kaj kar rada dela, za ustvarjat, prebrat....tako da je bil dan kljub bolezni 'poseben'

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pust in pljučnica ... ;(
16.2.2010 13:48:16   
uškinamama
zgleda, da je drugi val respiratornih obolenj user posted image . Včeraj sva tudi midva peljala uš, ker se prav duši kašlja - diagnoza :NIČ user posted image . Sem bila pa skoraj ziher , da je bronhitis ...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!