|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varčna žarnica!
8.2.2010 21:16:34   
madela
A morda katera ve kaj več,kot jaz o teh varčnih žarnicah. Vem,da vsebujejo živo srebro in da so potencialno nevarne.
Zgodilo se nam je sledeče. Otroci so se igrali z eno malo žogico v svoji sobi in le ta je priletela v prižgano žarnico. Luč je še dalje gorela in z možem niti ne bi ugotovila,da je kaj narobe,če ne bi začelo vse grozno smrdet.
Zdaj sem pa v skrbeh,kako je zdaj s tem živim srebrom,a zna bit kaj narobe user posted image
Otroška soba je trenutno zaprta,odprla sem vsa okna,otroci pa spijo v spalnici,ampak mene še vseeno skrbi,glede na to da je trajalo kar nekaj ur,da sva ugotovila,da je zlomljena...ker so seveda tisti košček zlomljene žarnice hitro pospravili za sabo,da midva ne bi videla,da so jo zlomili.
Eh,pišem kot kura sedaj. A me naj skrbi in zaženem paniko ali naj se pomirim..ker žarnica deluje(je potem sploh možno,da bi živo srebro pobegnilo user posted image )

Za vsak nasvet bom hvaležna!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:19:58   
Kerensa*
Preluftaj in zabriši stran. Panike pa ni potrebno zganjat, ker je v žarnicah premalo živega srebra, da bi zaradi njega kdo zbolel ali umrl po nekajminutnem (ajde, urnem) vdihavanju v nezaprtem (vakumsko) prostoru. 

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:21:42   
rija
jaz bi na tvojem mestu dobro posesala vsak kotiček otroške sobe, ker živo srebro se naredi v takšne kapljice....
drugega nasveta pa žal nimam.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:23:24   
madela
Hmmm,torej to se je zgodilo včeraj zvečer.Potem se je luč ugasnila...in nisva nič zavohala..danes podnevi luč ni bila prižgana,zdaj zvečer,ko pa je bila prižgana cca.1 uro pa je vse začelo smrdet,kot da se nekaj grozno smodi user posted image

Sicer pa si me malo potolažila,ampak mi ne da miru user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:25:02   
Kerensa*
Samo žarnica je, Madela, ne atomska bomba. user posted image Rija je kar prav povedala - posesaj zaradi črepinj in prezrači zaradi vonja, to je pa tudi vse. A veš, koliko umetnega sranja pojemo v hrani, pa niti zbolimo ne, kaj šele, da bi umrli? In enako je pri eni žarnici.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:25:03   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Preluftaj in zabriši stran. Panike pa ni potrebno zganjat, ker je v žarnicah premalo živega srebra, da bi zaradi njega kdo zbolel ali umrl po nekajminutnem (ajde, urnem) vdihavanju v nezaprtem (vakumsko) prostoru. 
se strinjam user posted image takih primerov je ogromno in če bi bile tako nevarne jih ne bi prodajaluser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:25:21   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz bi na tvojem mestu dobro posesala vsak kotiček otroške sobe, ker živo srebro se naredi v takšne kapljice....
drugega nasveta pa žal nimam.


Sem ravnokar prebala na netu,da ravno sesat ne smem,ker se tiste kapljice živega srebra dvignejo in razpršijo v zrak. Tepih gre takoj jutri v smeti,vse postelje bom preoblekla.

Je pa zanimivo,da sem prejle opazila dve ožganini na tepihu,ki pojma nimam od kod sta user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:26:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Sem ravnokar prebala na netu,da ravno sesat ne smem,ker se tiste kapljice živega srebra dvignejo in razpršijo v zrak. Tepih gre takoj jutri v smeti,vse postelje bom preoblekla

Ga jaz vzamem, če je lep. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:27:37   
madela
Eto tole berem,pa paničarim zraven user posted image


http://www.genspot.com/blog-11162/previdno-ce-zlomite-varcno-zarnico.aspx

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:28:32   
muco
madela ,ti si isti panik k našauser posted image ,a veš da škodi lepoti?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:29:34   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Samo žarnica je, Madela, ne atomska bomba. user posted image Rija je kar prav povedala - posesaj zaradi črepinj in prezrači zaradi vonja, to je pa tudi vse. A veš, koliko umetnega sranja pojemo v hrani, pa niti zbolimo ne, kaj šele, da bi umrli? In enako je pri eni žarnici.



Saj načeloma se strinjam s tabo,vendar je moj bolj panik in me je čist sprestrašil user posted image

Tepih...ma ni več tako lep,sem ga tako ali tako imela namen manjatuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:29:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz bi na tvojem mestu dobro posesala vsak kotiček otroške sobe, ker živo srebro se naredi v takšne kapljice....
drugega nasveta pa žal nimam.


Sem ravnokar prebala na netu,da ravno sesat ne smem,ker se tiste kapljice živega srebra dvignejo in razpršijo v zrak. Tepih gre takoj jutri v smeti,vse postelje bom preoblekla.

Je pa zanimivo,da sem prejle opazila dve ožganini na tepihu,ki pojma nimam od kod sta user posted image


sori za narobe info. jaz imam pač tak sesalec, da ne gre čisto nič v luft ampak po cevi direkt iz hišeuser posted image  pa na to niti nisem pomislila....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:29:44   
Kerensa*
Seveda se kapljice lahko prerazporedijo in uidejo v zrak, ampak ne bi pa škodovalo, če bi avtor članka/bloga še pripisal, da jih v eni varčni žarnici niti pod razno ni toliko, da bi zaradi njih kdo zbolel ali umrl.

. Če zlomite sijalko, se njenih ostankov nikar ne lotevajte s sesalnikom. Kapljice živega srebra se namreč utegnejo enakomerno prerazporediti in uiti v zrak.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:30:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Tepih...ma ni več tako lep,sem ga tako ali tako imela namen manjatuser posted image

Kakšne barve pa je? user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:30:41   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: muco

madela ,ti si isti panik k našauser posted image ,a veš da škodi lepoti?



Muco,jaz nisem panik,sploh...sam je pa moj toliko bolj in me je prestrašil,pa še otroke zraven user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:32:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Muco,jaz nisem panik,sploh...sam je pa moj toliko bolj user posted image

Povej mu, da mu sporočam, da ne izgleda dobro, če paničari za brezveze. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:32:58   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Tepih...ma ni več tako lep,sem ga tako ali tako imela namen manjatuser posted image

Kakšne barve pa je? user posted image





Otroški tepih je...gor maš cesto,pa kmetija(kravice,konjičke,kužke...)user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:33:47   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: muco

madela ,ti si isti panik k našauser posted image ,a veš da škodi lepoti?



Muco,jaz nisem panik,sploh...sam je pa moj toliko bolj in me je prestrašil,pa še otroke zraven user posted image
pri nas to dela moja žena , smo se že navadili .... user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:33:54   
rija
madela, daj tepih na luft itak živo srebro shlapi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:34:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Otroški tepih je...gor maš cesto,pa kmetija(kravice,konjičke,kužke...)user posted image

Mere (cca.)? user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:36:25   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Muco,jaz nisem panik,sploh...sam je pa moj toliko bolj user posted image

Povej mu, da mu sporočam, da ne izgleda dobro, če paničari za brezveze. user posted image




Sem mu rekla ja user posted image pa je kot v transu..ne reagira na nič user posted image
A mu striptiz zaplešem user posted image

Ej,punce..hvala ste me potolažile in mi dale na nek način prav,da je brezveze se neki sekirat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:37:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
A mu striptiz zaplešem user posted image

Dobra ideja za preusmeritev pozornosti. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:39:15   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Otroški tepih je...gor maš cesto,pa kmetija(kravice,konjičke,kužke...)user posted image

Mere (cca.)? user posted image



cca 200cm x 220cm
A ti bi ga res imela,al kaj?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:39:28   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Muco,jaz nisem panik,sploh...sam je pa moj toliko bolj user posted image

Povej mu, da mu sporočam, da ne izgleda dobro, če paničari za brezveze. user posted image




Sem mu rekla ja user posted image pa je kot v transu..ne reagira na nič user posted image
A mu striptiz zaplešem user posted image

Ej,punce..hvala ste me potolažile in mi dale na nek način prav,da je brezveze se neki sekirat.

naša se ne potolaž tko hiter..user posted image ....   

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Varčna žarnica!
8.2.2010 21:40:51   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Otroški tepih je...gor maš cesto,pa kmetija(kravice,konjičke,kužke...)user posted image

Mere (cca.)? user posted image



cca 200cm x 220cm
A ti bi ga res imela,al kaj?
jaz sem dal za tak tepih 250 evrov user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?