|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere kaplice
20.1.2010 17:16:05   
anžetka
Imate kakšne izkušnje s kapljicami  LEFAKSIN in ANTIFLAT? Kolegica jih je dobila iz Avstrije, ampak ne razume navodil. Jih katera pozna, ve kako se jih uporablja in koliko?

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 21.1.2010 12:17:46 >


_____________________________

Sasa84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERE KAPLJICE???
20.1.2010 17:43:42   
Najaa
Jaz sem dajala Lefaksin pred vsakim podojem par kapljic.

(odgovor članu anžetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERE KAPLJICE???
20.1.2010 18:02:37   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: anžetka

Imate kakšne izkušnje s kapljicami  LEFAKSIN in ANTIFLAT? Kolegica jih je dobila iz Avstrije, ampak ne razume navodil. Jih katera pozna, ve kako se jih uporablja in koliko?

Imela sem Lefaxin. Dvakrat špricneš na žličko in daš pred vsakim obrokom (dojenjem). No, mi nismo imeli tako močnih krčev in sem ji v glavnem dajala zvečer.

(odgovor članu anžetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERE KAPLJICE???
20.1.2010 18:54:47   
Hope2
Imeli antiflat. Če je imel fejst krče sme špricnila 2x direkt v usta, če je imel manjše krče pa 1x. Po kapljicah merituser posted image , ne vem no, to ga pomoje samo pomiri, da neha jokat, ne pa odpravi krče. Kar direkt v usta, brez žličke

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KATERE KAPLJICE???
20.1.2010 18:55:37   
rija
antiflat, ena šprica ped obrokom.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KATERE KAPLJICE???
20.1.2010 19:07:31   
pikapolončica
antiflat, ena brizga na 100 ml mleka.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KATERE KAPLJICE???
21.1.2010 15:01:37   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolončica

antiflat, ena brizga na 100 ml mleka.


kaj pa če dojiš..user posted image


tko kot so zgoraj napisale ena brizga pred hranjenjem


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pikapolončica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KATERE KAPLJICE???
21.1.2010 15:09:24   
Hope2
Jaz sem tudi dojila, nima veze dojit ali flaška, vse je isto, vse je hrana, kokr pa s espomnim pa nisem naletela na navodila, da bi se kapljice po popitih ml mleka dajaleuser posted image . Saj če pogledaš doječa mama nima pojma kolk spije otrok, pa tudi za otroka na flaški ne veš kolk bo popil, lahko bo vse spil, lahko pa bo pustil. To nima veze. Originalno v navodilih piše 2 brizgi pred hrano. Ampak če ni hudega, lahko to zmanjšaš po potrebi torej 1 brizgaali pa nobena. Če dopoldan nima krčev, mu n erabi dat, če so krči popoldanski oz večerni, ap takrat povečuje dozo. Če se ne motim pa piše, da lahko največ 6x na dan po 2 brizgi pred obrokom.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 21.1.2010 15:13:03 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KATERE KAPLJICE???
21.1.2010 15:56:55   
mini86
Saj če pogledaš doječa mama nima pojma kolk spije otrok


no sej to sem hotla js povedat..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?