|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skibucke št. 30-31 - kje jih še lahko kupim?
11.1.2010 17:58:14   
Mašinka
NUJNO iščem skibucke št. 30-31 za fanta! Bila že v vseh možnih trgovinah (Hervis, Intersport, Sport 2000, Thomas Sport, ipd.) v Ljubljani, pa nikjer ni več te številke. Tudi robe baje nikjer več ne dobijo, dokler so še razprodaje... user posted image Mi pa jih rabimo do konca tedna user posted image Kakšen namig?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skibucke št. 30-31 - kje jih še lahko kupim?
11.1.2010 18:33:08   
K_a_t_i
Prejšnji teden so jih še imeli v Massu. Pokliči, da se ne boš brezveze vozila!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.1.2010 20:36:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skibucke št. 30-31 - kje jih še lahko kupim?
12.1.2010 9:02:59   
Panaya
Dobiš jih na Vrhniki v Kari ali pa LaScarpi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skibucke št. 30-31 - kje jih še lahko kupim?
12.1.2010 12:28:36   
Nikica
Naroči na superge.si, rok dostave je, vsaj tako piše, 2 dneva. Drugače pa smo bili tudi mi včeraj po športnih trgovinah iskali bucke (štev. 30), pa sem ugotovila, da ponavadi prodajajo bucke dve številki skupaj (29-30 in 31-32). Sinu so bile recimo 29-30 premajhne, imeli so jih v Tomas sportu v City parku. Mogoče bodo pa tvojemu prav...

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skibucke št. 30-31 - kje jih še lahko kupim?
12.1.2010 13:50:10   
RAKICA2007
Jaz sem jih iskala v soboto kot nora, in sicer številko 24...
našla sicer v Sport 2000, imeli pa so samo to številko user posted image user posted image user posted image

Drugače pa v Daichmannu sem videla da imajo samo številke od 26-33 še na zalogi...
če ti kaj prav pride, je pa fajn tud prej poklicat pa vprašat, da ne izgubljaš živcev in časa (kot jaz user posted image user posted image user posted image ) pa skačeš od trgovine do trgovine

LP
Katja


(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Kaj sodi poleg?
sreckica

Katero fantovsko ime sodi k imenu Zarja?

Lan (44%)

Jaka (33%)

Jošt (23%)


Število vseh glasov: 208

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!