|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje v Ljubljani...
9.1.2010 16:51:42   
lexl
ali okolici bi našli fajn gostilno, ne predrago, z notranjimi igrali za otroke. Praznovali bomo namreč mojo 40-letnico, imeli fino kosilo in družbo. Moja dva  sončka, stara 4 in 2 leti sta pa tko naspidirana, da zdržita mogoče uro in pol pri miru sedet, pol je pa že cela gostilna njuna. Vem za Jurmana, ampak mogoče je pa še kakšna... Prosim na plano s svojimi izkušnjami.
Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje v Ljubljani...
9.1.2010 17:00:16   
Gina
Jaz za drugega kot za jurmana ne vem. A se lahko malo prislinim na tvojo temo, ko se gre že za gostilne:
Kje v Lj. je kakšna gostilna, ki ima med dnevom žena in materinskiim dnem fajn živo muziko, primeren prostor za več ljudi (40-50) in ni preveč draga?

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje v Ljubljani...
9.1.2010 17:05:23   
buči
Mini igralnico imajo tudi Pri Novak. Samo so to gostilno zdajle pred novim letom totalno skritiziral. user posted image

Prestavi rd na poletje, pa pojdi v Kavala. Tam sigurno ne boste razočarani! Malo heca, sorči. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje v Ljubljani...
9.1.2010 17:20:22   
Urshy78
jaz bi ti priporočala Jurmana

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 20:20:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje v Ljubljani...
9.1.2010 21:10:34   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

ZA GINO!!!!Joj jaz vem samo za Livado in v Motelu Medno... Oboje poceni, samo hrana v Livadi je "bogpomagaj", saj veš takšna običajna... Medno je pa morda malce precej ven iz LJ, še posebej iz tvoje strani.


A muzika pa je na livadi - ker to mi je za to reč skoraj bolj važno kot hrana?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje v Ljubljani...
9.1.2010 21:40:06   
Naja31
Jurman je meni obupna gostilna.
Enkrat smo bili tam na otroškem rojstnem dnevu, ni zraka, v tistih igralnicah je vroče, hrana je čist brez vezna, za množice.

Drugače se mi zdi to, da tvoja dva sedita uro in pol pri miru za to starost prav neverjetno. Pohvalno.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 22:35:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?