|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leclerc
6.1.2010 21:57:42   
bibolina
Hojla!

Zanima me, če katera kej velik kupuje v Leclercu? Eno stvar sem namreč nesla nazaj in imam zdej pri sebi dobropis, ki pa ga morm porabit v enkratnem znesku v roku enega meseca.. je pa problem, ker gre za 99€.. sm prpraulena kšn evro tut spustit, sam da mi ne zapade...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Leclerc
6.1.2010 23:01:55   
evelinka
si iz LJ al MB

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leclerc
7.1.2010 9:04:04   
bibolina
iz LJ.. misliš da bi ga lahko tudi v MB pokoristila?

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Leclerc
7.1.2010 9:04:49   
bibolina
Še nekaj bi vprašala, mogoče kdo tukaj dela v Leclercu ali pa pozna koga, ki tam dela?

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leclerc
7.1.2010 9:33:03   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: bibolina

iz LJ.. misliš da bi ga lahko tudi v MB pokoristila?


NE.

Kuponi oz. dobroimetje na kartici se ne more uveljavljat v MB, tudi obratno ne gre.

lp

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Leclerc
7.1.2010 9:44:54   
Mala_princeska
Za 99 Eur lahko orng fasngo nabaviš,

pa saj v Leclercu imajo pa ja vse kar si srce poželi.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Leclerc
7.1.2010 9:46:16   
muška
zakaj pa nisi zahtevala denarja nazaj? Sicer pa v šoping. Saj tam dobiš res vse

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Leclerc
7.1.2010 10:55:43   
enea
Zakaj ti pa na kartico niso dali, a se to ne da , pa vnovčiš kolikor ti paše, kar ostane se prenese. A to ne gre? Sem v novembru naredila kartico, ker sem gor kupovala sušilni stroj, se pa nisem še tolk poglabljala v kartico.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Leclerc
7.1.2010 11:00:06   
MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: enea
Zakaj ti pa na kartico niso dali, a se to ne da , pa vnovčiš kolikor ti paše, kar ostane se prenese. A to ne gre? Sem v novembru naredila kartico, ker sem gor kupovala sušilni stroj, se pa nisem še tolk poglabljala v kartico.user posted image

a si denar na kartici porabila? če nisi, ti je propadel z novim letom...

glede dobropisa - lahko ti dajo več dobropisov z manjšimi zneski, denarja ne vračajo in ne dajo na kartico...

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Leclerc
7.1.2010 11:25:59   
bibolina
na kartico mi niso hotli dat.. vem, da se v lecleru dobi dovolj stvari, meni kot študentki pa vsak euro pomeni, tako da bi bla zelo vesela, če bi mi lahko dali na kartico.. še za dobropis sem se komaj zbunila..

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:28:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Leclerc
7.1.2010 11:40:00   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

glede dobropisa - lahko ti dajo več dobropisov z manjšimi zneski, denarja ne vračajo in ne dajo na kartico...



Da denarja ne vračajo, ni res, ker sem jaz dobila denar nazaj. Sicer sem naredila precejšen vihar tam, klicali so odgovorne, ker sem pač vztrajala, da želim nazaj v denarju in ne v dobropisu (šlo je za reklamacijo robe), sploh ker sem sama plačala z gpotovino. Po daljšem pregovarjanju in nekaterih klicih, ki jih je opravila gospa na informacijah, sem vendarle uspela in dobila denar nazaj.

Sama nikdar ne bi pristala na to, da bi dobila dobropis, ki bi ga morala porabiti v enem znesku! Če ne želiš porabiti vsega naenkrat in če nihče ne želi zamenjati s tabo za gotovino, stopi pač še enkrat do Leclerca in prosi za več manjših dobropisov.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Leclerc
7.1.2010 14:06:09   
MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Da denarja ne vračajo, ni res, ker sem jaz dobila denar nazaj.

Pol si bla pa res težka stranka. user posted image ker midva na noben način nisva mogla dobit denarja, so pa nama dali štiri dobropise namesto enega in je bilo lažje porabiti user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Leclerc
7.1.2010 14:37:29   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Da denarja ne vračajo, ni res, ker sem jaz dobila denar nazaj.

Pol si bla pa res težka stranka. user posted image ker midva na noben način nisva mogla dobit denarja, so pa nama dali štiri dobropise namesto enega in je bilo lažje porabiti user posted image


Ja, res sem bila.user posted image Mislim, da povsem upravičeno. Roba je bila kvalitetno neustrezna (neka, sicer zelo luštna, otroška jakna, ki sploh ni bila poceni), zamenjave niso imeli oz. tudi tisto, kar je še bilo na zalogi, je imelo isto napako (zadrga je šla narazen), plačala sem v gotovini in mislim, da ne zahtevam preveč, če pričakujem, da mi gotovino tudi vrnejo.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?