|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 10:51:00   
mika
Včeraj smo šli okrog moje žlahte voščit novo leto in smo voščili tudi babici od hčerine krstne botre.

V hiši so bile tri mlade muce in pes. jaz sem božala eno muco in se je  raztegovala, hčerka pa je sedela zraven mene. Sem jo vprašala, če bi tud mi imeli takšno muco in je šla vstranuser posted image . cel čas je bila pri psu in se z njim igrala.

Ko smo prišli domov, je rekla možu:
ati, ko bom jaz velika bom tudi božala tisto žival
Mož vpraša: katero ?
Tisto, ki jo je božala mamica, ko je tačke stegovala... polhauser posted image
 
Skratka, za mačko je mislila, da je polhuser posted image . Res, da mlade muce že dolgo ni videla, ampak, da je mislila, da je polh...to mi tud ni jasnouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 10:55:26   
rija
varaško deteuser posted image

saj jih veliko misli, da so krave vijoličneuser posted image user posted image user posted image

moj mali je kmečko dete, ki od prvega leta futra sosedovo mačko s kamniuser posted image  no, zdaj mu je že kliknilo, da je razlika med briketi in kamniuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 10:55:57   
muco
Naše punčare pa polha ne poznajouser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 11:02:10   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

varaško deteuser posted image

saj jih veliko misli, da so krave vijoličneuser posted image user posted image user posted image

moj mali je kmečko dete, ki od prvega leta futra sosedovo mačko s kamniuser posted image  no, zdaj mu je že kliknilo, da je razlika med briketi in kamniuser posted image


Sem se takoj spomnila na vijolične kraveuser posted image ...

Sej smo mi tud doma na podeželju, ampak v neposredni bližini ni živali, razen psovuser posted image
Enkrat smo šli do ene kmetije pogledat koze in ovčke, pa je začela jokat, da so koze preglasneuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 11:02:40   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: muco

Naše punčare pa polha ne poznajouser posted image


pa veš, da sem šla poguglat, kako zgledauser posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 12:07:49   
BAMBINA_
Stara je pa pet let? user posted image
Pri nas tudi v neposredni bližini ni npr. levov, slonov, pingvinov, dinozavrovuser posted image itd., pa pri svojih dobrih dveh letih ve kako zgledajo in kako se imenujejo. Ti rečem, knjigice so zakon.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 13:05:57   
eya
možno, da se samo v tistem trenutku ni mogla spomnit same besede (muca)? saj muco pa res poznajo že enoletniki...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 13:43:58   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: eya

možno, da se samo v tistem trenutku ni mogla spomnit same besede (muca)? saj muco pa res poznajo že enoletniki...


Ne, ne...muca ji je nabrž izgledala čudno, ko se je pretegovala.

Bambina, ni dneva, da ne bi najmanj eno knjigico prebrale, tako da v tem sploh ni stvar. Pozna tud leve, slone itd...gledamo skupaj animal planet ali pa kakšne oddaje o živalih.
samo tale mlada muca je bila podobna polhuuser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 13:51:51   
Tanja55
Oh, men se pa zdi, da bo mala umetnica user posted image , domisljija ji dela na polno.

Sicer pa mali macji mladic res zgleda mal polhu podoben, se mi zdi, da sam mi ne vemo kak polh zgleda user posted image user posted image Oba mata kozuh in oba mata rep..torej?

A ves kako je lepo napisano v Malem princu--- tisto, kar se odraslemu zdi klobuk, je za Malega princa boa, ki je pojedla slona.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 14:01:30   
TomTaylor
eh, ne sekiraj se, naša je lisici rekla jelenuser posted image ..bo že..

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 15:01:56   
al1*
Moja (kakšne tri je bila takrat stara) se je enkrat na vrtu drla:"Mama, glej človeška ribica!" Bil je pa seveda en veliki deževnik. 

_____________________________

lp


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 15:23:14   
Anonimen
no da še jaz dodam eno pametno iz ust našega 4letnika,takrat je bil sicer tri leta star.smo bli pri enih kolegih,pol pa njihov dede vsak večer tamalega pelje pogledat mukice,sta šla pa še naša dva mestnjanara zravn.in je tavečji sredi hleva vprašal,kje so pa pingviniuser posted image ,ko je pa ena krava malo bolj zamukala,je pa tekel iz hleva kot da mu gori za petami!zdaj že ve da pingvinov ni v hlevuuser posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 15:34:46   
puncica
sori user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 17:32:53   
tajtaja
Moj sinek ma tudi težave s prepoznavanjem živali. Zleze k meni v posteljo in pravi: "Jaz sem piščanček, ti si pa moja kokoška" in se stisne kot polhec. user posted image user posted image user posted image Star je tri in pol. Ker ga njegova dvojčica rada posnema, pa pravi:"Mama, ti si klava! Jaz sem pa tvoj teliček"! user posted image Se včasih res sprašujem, komu sem podobna.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 17:45:42   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mary10

no da še jaz dodam eno pametno iz ust našega 4letnika,takrat je bil sicer tri leta star.smo bli pri enih kolegih,pol pa njihov dede vsak večer tamalega pelje pogledat mukice,sta šla pa še naša dva mestnjanara zravn.in je tavečji sredi hleva vprašal,kje so pa pingviniuser posted image ,ko je pa ena krava malo bolj zamukala,je pa tekel iz hleva kot da mu gori za petami!zdaj že ve da pingvinov ni v hlevuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
takole je moja pupa zgledala pri kozah, ko so zameketaleuser posted image

Puncica, nič sory, sej je tud men blo smešnouser posted image

TT, jaz sem tud vidla lisico, ko je šla 3 m mimo mene in sem najprej mislila, da je pes. Ko sem se zavedla, da je lisica, me je pa skoraj kap in sem otrpnilauser posted image .

Ma face so ti maliuser posted image ...
Tanja, domišljija ji itak dela 100 na uro, ampak ko bi vsaj na obisku kaj rekla, da bi si jo skupaj ogledali in bi jo božala...raje je šla k psu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 17:45:46   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Moj sinek ma tudi težave s prepoznavanjem živali. Zleze k meni v posteljo in pravi: "Jaz sem piščanček, ti si pa moja kokoška" in se stisne kot polhec.

Ha mika, možno tudi, da je kdo od prisotnih muckom mimogrede rekel, da so mali polhci (saj veš, mali, puhasti, luštni, topli...). Pa je tvoja pupa potem pač bila zmedena in mislila, da so mogoče pa res polhci user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ni prepoznala mlade muce???
3.1.2010 17:48:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Moj sinek ma tudi težave s prepoznavanjem živali. Zleze k meni v posteljo in pravi: "Jaz sem piščanček, ti si pa moja kokoška" in se stisne kot polhec. user posted image user posted image user posted image Star je tri in pol. Ker ga njegova dvojčica rada posnema, pa pravi:"Mama, ti si klava! Jaz sem pa tvoj teliček"! user posted image Se včasih res sprašujem, komu sem podobna.user posted image user posted image user posted image


moja mama je tud bila 'kravica'user posted image ko sem bila majhna in me je na hrbtu nosila...ati je pa bil konjičekuser posted image


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Posvojitev
Vitaebella

Če sami ne bi mogli imeti otrok, bi se s partnerjem odločila za posvojitev?

Da (59%)

Ne (5%)

Ne vem (31%)

Odšla bi vsak svojo pot (2%)

Sva že posvojila (0%)

Nič od naštetega (3%)


Število vseh glasov: 439

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!