|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noro... Kak nasvet?
29.12.2009 16:30:13   
FLASK_A
Urejam telemachov internet na novem, preseljenem naslovu.

Bila sem pri njih ter osebno (27.11.) urejala naslednje:
Na starem naslovu sem ukinila naročnino- oddano in potrjeno 27.11.
Na novem naslovu sem oddala zahtevek za dodatni internetni priključek ( jim je crknil računalnik in so mi zadevo poslali po pošti. Sem podpisala in vrnila pogodbo.)

Evo, vse super.

Klicala sem- baje niso dobili podpisanega izvoda pogodbe. OK, gremo še enkrat tja, na licu mesta podpišemo. (14.11.)

Danes že stotič kličem in vedno isto- postopki še niso bili sprovedeni, smo poslali zahtevek.

Rezultat: šlepam se na sosedov net že več kot en mesec (neprostovoljno!!!), povezava je za en K*, na starem naslovu bom še vedno dobila položnico.

Nihče ne reče nič, samo da je bilo to posredovano naprej in čakajo odgovor.

Kaj narest??? Ali sem lahko samo tiho in čakam?

Aja- ostali ponudniki imajo tu prezasedeno in moram tele lulčke dejansko počakat.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 16:45:25   
Anonimen
probaj T-2....zakon so
sem imela siol, pa tus, samo ne mores primerjat s T-2....

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 16:47:14   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

probaj T-2....zakon so
sem imela siol, pa tus, samo ne mores primerjat s T-2....



Pogodba s telemahovci je podpisana. Že zdavnaj. Od nje pa ne smem odsopit 12mesecev. Ali pa plačam 40€user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 16:59:19   
Tanja55
Smo ze enkrat o podobni situaciji debatirali in sem ze takrat napisala:

a) ce ne zaleze po telefonu, grem osebno
b) ce ne zaleze osebno v samem centru, grem do visje instance

Torej, zahtevaj sefa, ce ne pa sefa od sefa...

In klici toliko casa, da te ze vsi poznajo...sori, ampak pri meni samo taki skrajni ukrepi zalezejo. In zalezejo vedno.

Se pa to ne dogaja samo v SLO, tudi v UK sem mela nekaj tezav s podobnimi stvarmi: sedaj me vsi poznajo, dvignem telefon, prijazno povem kdo sem in kaj je narobe -- v nekaj dneh so stvari urejene. Ampak, ko so se pojavili problemi (z nekimi papirji) sem tolko casa tezila, da jim je po moje pocu film in so sli in naredili. ker se tezenja v prihodnje zelijo izognit sedaj dobim vse v normalnih rokih. In ja, naj mislijo, da sem zatezena, kaj me briga. Jaz moram tud vse stvari v roku oddat, ce ne sem kaznovana (denarno ali kako drugace, odvisno) in takrat ni pardona. Zakaj bi torej bil za njih??

In zgodba s Siol-om je enaka. Nazadnje sem jih klicala 3x v enem dnevu, dokler nismo ugotovili kje je napaka. Ta je bila pri meni in ne pri njih, ampak sama nisem expert za te stvari torej naj pomagajo, sej majo sluzbo za to. Sam prijazna bit, vljudna in diplomatska, ampak odlocna --- predvsem pa vztrajna.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 17:09:14   
FLASK_A
Itak, jutri spet kličem. Upam da bo kdo od šefov tam, če ne sem se jim že napovedala z osebnim obiskom in da bom tam dokler ne gre njihov majster z mano domovuser posted image

Ma dej, skos ista zgodbauser posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 17:50:42   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Pogodba s telemahovci je podpisana. Že zdavnaj. Od nje pa ne smem odsopit 12mesecev. Ali pa plačam 40€user posted image



Ma podpisali so jo tudi oni. In oni ti s pogodbo zagotavljajo storitev, ki ti jo ne nudijo. Torej? Podobno zgodbo je imel z enim ponudnikom moj oče in so bili hitro zmenjeni, ali lahko odstopi od pogodbe ali ne. Nategujejo te lahko točno toliko, kolikor se pustiš. Upam, da boš čim prej uredila tako, da bo ok zate.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 18:05:37   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Pogodba s telemahovci je podpisana. Že zdavnaj. Od nje pa ne smem odsopit 12mesecev. Ali pa plačam 40€user posted image

Ma podpisali so jo tudi oni. In oni ti s pogodbo zagotavljajo storitev, ki ti jo ne nudijo. Torej? Podobno zgodbo je imel z enim ponudnikom moj oče in so bili hitro zmenjeni, ali lahko odstopi od pogodbe ali ne. Nategujejo te lahko točno toliko, kolikor se pustiš. Upam, da boš čim prej uredila tako, da bo ok zate.


Storitev seveda zagotavljajo. Nikjer ne piše v kolikšnem času od njihovega podpisa morajo internet uredit. Samo mi ne smemo odstopit. Oni so zaščiteni, brez skrbi.

Sam so bebci, so rekli da niti nimajo zavedeno da bi kdo kaj podpisaluser posted image Kaj se jim bom jutri tam najavila, pi**** bebci smotani user posted image

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 19:21:54   
kalbo
Ne ne, ti si zaščitena z zakonom o varstvu potrošnikov in brez skrbi, da pali če malo zagroziš.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 19:44:44   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Storitev seveda zagotavljajo. Nikjer ne piše v kolikšnem času od njihovega podpisa morajo internet uredit. Samo mi ne smemo odstopit. Oni so zaščiteni, brez skrbi.


Ziher majo, ker morajo met. Verjetno pise v splosnih pogojih. Tko sva midva od Siola dobila internet, na promociji sva podpisala pogodbo za prikljucek, noben pa z njihove strani ni preveril a se da ali ne narest. V pogodbi je bilo, da morajo v 1 mesecu nama prikljucit in ko ni blo, sva zacela tezit. So se neki zgovarjali, da pri nama ne gre, da ni prava centrala pa bla bla bla...sori miki, smo meli pogodbo,gor pise v 1 mesecu in prikljucujte...s tem da so pol se popravljali pogodbo in datume na pogodbi in sva jih se na tem lovila...

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 19:55:50   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne ne, ti si zaščitena z zakonom o varstvu potrošnikov in brez skrbi, da pali če malo zagroziš.


No, to pa nič ne vem?

Ninocka, sem prebrala pogodbo in nisem nikjer tega člena zasledila.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 20:19:53   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne ne, ti si zaščitena z zakonom o varstvu potrošnikov in brez skrbi, da pali če malo zagroziš.


No, to pa nič ne vem?

Ninocka, sem prebrala pogodbo in nisem nikjer tega člena zasledila.



A splosne pogoje si prebrala? Ponavadi so al napogodbi al na netu al pa v kaksni posebni knjizici?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 20:39:45   
Gina
Jaz vem smao to, da sem se s telekomom takole matrala ne en mesec, ampak menda skoraj pol leta. Saj se ne spomnim več v detajle, ker je skoraj 3 leta od tega, ampak najprej mi niso odklopili telefona na stari lokaciji, na novo mi ga pa tudi niso prenesli, ker sem hotela še za internet priključek, česar pri nas ta hip ni možno že **** let, ker vlečejo šele zdaj nov priključek. Tako da mi niso priklopili na telefonskega ne nobenega priključka sploh. Sitnarila po telefono menda vsak dan. Nič. Nič. Pošiljali so mi račun za telefon, ki ga nisem imela. Ker nisem takoj prekinila trajnika, so mi vlekli iz računa. Ko sem trajnik ukinila, so mi poslali, da me bodo tožili, ker nisem plačala. Nobenega vodstvenega nisem dobila. Telefonske skrite. Potem sem tolikokrat klicala na vse možne številke v imeniku, da sem končno dobila pristojne. Nič. Še kar nič. Spet telefoniada od poncija do pilata, ko sem dobila eno dobro dušo v kopru, ki mi je končno začela urejat zadeve. Šele tedaj sem dobila telefon od ljudi, ki priklapljajo telefon v postojni. Preden so dvignili svoje riti in prišli do mene, je minilo spet **** dni, s tem, da sem jim vsak dan večkrat utrujala po telefonu. Naredili končno priklop - nekaj ni bilo ok. Naslednji dan znova. Eh.... Še dobro da imamo brezplačne internetne točke, sicer ne bi imela neta. Aja, po mesecih dobim od telekoma zahtevek, da moram še nekaj plačat, ker nisem vrnila modema. Modem sem osebno nesla mesece nazaj v lj. in morala potem dokazovat s potrdilom, da sem to res storila. Banda monopolska!!!!!! Tako da vidiš, tanja, jaz sem bila tudi prepričana, da če dovolj sitnariš, da vse gre. Ne gre. Pri nas ne.

En mesec je še zelo malo za čakat pri teh nategovalcih. Res je druga firma, ampak po moje so vsi glih. Banda.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 21:06:27   
FLASK_A
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 21:37:48   
LoCa
mislim, da tudi če podpišeš pogodbe, ti storitve ne morejo zaračunat, le i je še ne nudijo.
ko sm js pri t2 vzela še tv, sem mogla ful čakat za tisti modem (k kao ni bil na zalogi) in so mi zaračunali naročnino in sm se pritožla. sicer žal je treba vse pisno, ker po telefonu pač ni haska. in to sm ene 3 mesece pisal te reklamacije, k so mi vsak mesec zaračunavali stvari, k jih nisem še imela. slaba plat tega je, da ti noben ne bo vrnil stroškov za pošiljanje, čeprav so nastali zaradi njih, ne pa tebe user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 21:41:09   
FLASK_A
Še tega se mi manjka da račun pošljejouser posted image No bom vidla kako bo jutri.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noro... Kak nasvet?
29.12.2009 21:42:09   
muco
Mi MAMO PRI TELEMAHU KAKŠNO LETO TROJČKA,PA DO ZDAJ NI BILO TEŽAV.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?