|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 12:06:58   
Anonimen
Zanima me, kdaj so se vaši škratje naučili pihniti smrkelj iz nosa.:zmeden:
Jaz uporabim vse mogoče "prijeme", da mu sčistim nos. S tisto vakumsko pumpico ni šans že od vsega začetka - ne pusti in konec:grrr: Potem z vatiranimi paličcami včasih dovoli, včasih ne. Še fiziološko komaj nakapljam :zmeden2:
Komaj čakam, da se nauči, kako se pihne v robček. Pa mu kažem, pa piham, pa do sedaj še nič :ups:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 12:14:11   
aka
Še kakšen mesec ali dva truda, potem pa boš čez noč presenečena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 12:22:50   
Jančika_
Mislim, da sem na RR enkrat prebrala, kako mu pomagaš, da se nauči, samo žal ne najdem, pa tudi spomnim se ne točno, ker se mi je zdelo komplicirano. Bom poskusila opisati:zmeden2:.

Torej, z eno roko mu moraš fiksirati brado in usta, da jih ne more odpreti. Opisan je bil nek prijem, ki sem ga takrat poskusila izvesti na sebi in je res šlo, ampak ne vem več točno, kako to gre.

Potem mu daš robček k nosu in mu rečeš, da naj pihne vanj skozi usta. Ker pa ima usta zaprta, gre zrak skozi nos:zmeden2:.

Upam, da se bo našla katera, ki to obvlada8). Pojma nimam, če to v praksi res deluje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 12:26:09   
darjatimci
Naš fant pri letu in pol,sedaj ima 27 mesecev in kakšne dva meseca že oren pihne ven, je kar problem jim sčistit nos dokler ne pihajo sami,kapljice tudi dolg ne pomagajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 12:39:38   
Moyca_
:zmeden2::)-:)-moj tam okrog 15 meseca. Smo pihali vsi kar nekaj časa, potem je on nekaj časa notri pihal, potem pa le skapiral:)-:)-
Meni pa je rekla pediatrinja da komaj ko so 3leta:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 12:45:16   
ribica.
Naša pupa je bla pred dobrim mesecem prehlajena, torej je bla stara skoraj 20 mesecev, in je že pomagala s pihanjem. Kdaj točno pa skapirajo pa tud sama ne vem, ker prej hvalabogu ni bilo treba nič pihat. Mislim pa, da ko sama mal pokažeš kako to gre, bo skušal tud sam ponovit.

Vso srečo, pa čim manj prehladov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 12:57:47   
NinaŠ
Anže zna pihniti v robček od nekje enega leta, vndar vedno pihne zelo "nežno", tako da gre s tem vem le ta najbolj "tekoč" smrkelj in se nosek ne sčisti tako kot bi se lahko.
Če ga pa smrkelj preveč moti se pa briše z roko in zraven povornk piha :hudicek: - to ga moram pa odvadit :)- .

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 13:56:13   
Pajaca
Pri 13m je že znala.... sam pihne le če si sama ubriše nos, če ji jaz pa noče..... naučil so jo pa v vrtcu, tako da nimam pojma kako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj se naučijo "pihniti" smrkeljček
23.6.2005 14:33:53   
Anonimen
Hmm... pri nas je dojela, da mora nekaj z zrakom naredit, ampak zaenkrat da robček pred nos in povleče noter :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prvi otrok
Anjuša

Pri kateri starosti ste imeli svojega prvega otroka?

18-21 (15%)

22-25 (31%)

26-29 (35%)

30-33 (14%)

34-37 (3%)

več kot 37 (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!