|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjiga z uro!
12.12.2009 19:06:35   
sanja05
Zanima me ali se da še kje kupiti takšno knjigo, ko smo jih imeli mi, ko smo bili majhni. In sicer bila je knjiga, ki je opisovala čas, pomen malih in velikih kazalcev ter nekaj primerov ur. Poleg pa je bila še velika ura, kateri si premikal kazalce. In razlika med malim in velikim kazalcem je bila očitna, ne tako kot sedaj, ko po večini otroškig ur ni bistvene razlike. Ali veste za kakšno takšno knjigo in kje jo prodajajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.12.2009 19:13:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanja05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Knjiga z uro!
12.12.2009 22:33:05   
mini86
ja mi smo mel res bolše in pa tud lepše knjigice..sploh ne vem na primer mehurčki, muca copatarica..use so ble tok lepo ilustrirane zdj mi je pa kr neki..user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu sanja05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Knjiga z uro!
12.12.2009 22:38:25   
šrimpf
mini86, vse te knjigice so bile pri Mladinski knjigi ponatisnjene, gre pa za zbirko Ciciban, zakladi otroštva. Tudi Mehurčki user posted image  

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Knjiga z uro!
13.12.2009 8:22:31   
mini86
sj neki jih mam še od sebe..ampak tud ostale knjigice niso take kokr naše..user posted image ma bo že..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Knjiga z uro!
13.12.2009 8:23:00   
mini86
bom pa vsekakor poiskala tisto zbirko hvalauser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Knjiga z uro!
13.12.2009 8:30:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

http://e-shopping-center.com/si/otroska-knjiga-polonca-koliko-je-ura-poucno-i970.shtml



user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Knjiga z uro!
14.12.2009 12:56:35   
Metuljček Cekinček
Mi imamo doma knjigico z naslovom Ura je ... Pred kratkim smo jo kupili v Svetu knjige v podhodu Ajdovščina v Ljubljani, vendar je na njihovi spletni strani ne najdem, da bi lahko prilepila link.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!