|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 11:17:47   
Pikapolonica
Zanima me v bistvu to, ali moram tudi po obroku goste hrane podirati kupček ali to ni več potrebno?

Mimogrede - danes je Tia pojedla REKORDNIH 210 gramov sadnega obroka. :bravo::bravo::bravo::bravo: Ne morem verjet!

LP, :pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 11:33:18   
ZARA
Ja,jst ga Zari še zdej podiram,še posebej zvečer ker hoče samo flašo...in je to nujno,ker če ne se zbudi,ker jo tako tišči in joka :((...
Drugač pa... bravo za 210 ml,to je pa ornk obrok!!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 11:36:39   
Anonimen
210 to je ornk dva deci, ne? Jst bi ga tud...sam ne sadnga :)-

Sori, pikapolonica, sem mogla :hudicek:

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 11:39:14   
Pikapolonica
Ja,ja, ornk obrok.... Saj zdaj se jo pa kar bojim prijeti, da ne bi slučajno poknala!

:pika:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 12:06:29   
BONI*
Mi še vedno takoj po hranjenju podiramo kupčka na rami in ga običajno tudi podre. Saj bi ga podrl tudi drugače, npr. med igro leže na trebuhu, ali pa npr. kasneje sede pri meni v naročju, samo v tem primerih zdraven tudi bolj obilno bruhne, pa je potem vse popacano.
Ne vem pa, do kdaj ga bomo takole podirali. Po potrebi:)-

Lp, Boni

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 12:07:39   
BONI*
A ja, pa s tem nisem mislila velike ali male potrebe, da ne bo slučajno dileme:)-

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 12:09:03   
total
Naš ga sam podre po gosti hrani,zvečer pa ga dam še na ramo,ker ga potem tišči ko zaspi.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 12:26:42   
Anonimen
Ko že sedi, ga sam podre. Zvečer po hranjenju po steklenički, pa če je že toliko hin, da obleži, ga je pa treba, če ga potem napenja. Tiborja ni in ni bilo treba.

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Podiranje kupčka - do kdaj?
17.6.2005 12:28:18   
srki
Moj Aljaž je star eno leto, že od rojstva pa je tako občutljiv na kupčke, tako da se zgodi enkrat na teden, da ful, ful joka, se zvija in kar brca. Ko pa podre kupčka, je takoj dobro. Tako da sem se že sama spraševala, če je to sploh "normalno", ali ima mogoče kakšne črevesne težave. Vendar sem sedaj mirnejša, ker vidim, da imate tudi druge takšne težave. Res je zelo občutljiv na te kupčke še sedaj, ko je star več kot leto. Tudi ponoči se še zbuja zaradi tega, čeprav kupčke stalno podira podnevi in predno gre spat.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Podiranje kupčka - do kdaj?
18.6.2005 17:04:21   
MonikaPon.
Jaz sem pediatrinjo vprašala do kdaj je treba podirat kupčka pa je rekla, da lahko nehamo, ko bomo začeli uvajat gosto hrano.

Kljub temu, da jo že uvajam še vedno zvečer po obroku mleka podreva kupček, ker se mi zdi, da potem lažje zaspi.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Posvojitev
Vitaebella

Če sami ne bi mogli imeti otrok, bi se s partnerjem odločila za posvojitev?

Da (59%)

Ne (5%)

Ne vem (31%)

Odšla bi vsak svojo pot (2%)

Sva že posvojila (0%)

Nič od naštetega (3%)


Število vseh glasov: 439

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!