|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GOWI avtomobilčki - NUJNO
9.11.2009 9:24:25   
BLAŽIKA
Pozdravlejni

A ima mogoče kdo doma od Gowi avtomobilček na daljinsko upravljanje? Mi ga mrzlično iščemo, ker bi ga moral božiček prinesti in sedaj ga pikapolonica trgovine umikajo iz prodaje. A ve kdo kje ga kupiti, lahko tudi preko interneta, peljem se lahko tudi v austrijo po njega, samo da vem kje jih še držijo. Prečekirala sem ves internet in jih ne morem nikjer najti. Hvaležni bomo res za vsako informacijo


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GOWI avtomobilčki - NUJNO
9.11.2009 12:06:19   
Anonimen
a na daljinsko upravljanje je tudi bil?
mi smo imeli na baterijo... pa ga že lep čas nisem videla nikjer.

mnogo sreče pri iskanju!

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GOWI avtomobilčki - NUJNO
9.11.2009 12:20:56   
valerija77
Poglej če bo kateri pravi.

http://www.lovecnacene.si/za-otroke/avtomobilcki/gowi/p/2664/query=gowi/sort=relevance/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GOWI avtomobilčki - NUJNO
10.11.2009 8:41:21   
BLAŽIKA
Ja tudi na daljinca so bili taki res za majhne otroke.
Žal ni pri lovcu niti enega pravega. Ja upam da nam bo kje uspelo.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GOWI avtomobilčki - NUJNO
15.11.2009 21:02:00   
ninocka
Kaj pa od Chiccota? Nas je lih za RD dobil ful lustnega - daljinca ima v obliki volana, ko obraca volan se obracajo kolesa in 2 gumba ima za naprej in nazaj. Pa se lusten je za pogledat.
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3511904&fromWidget=TRU:Category:Top+Rated

Kupila sem ga pa v Mullerju.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?