|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 14:03:14   
Anonimen
Verjetno me malce dajejo hormoni...ful sem vesela otročička, to je moja druga nosečnost in v prvi nisem imela teh problemov sedaj pa me moti....predvsem zaradi ene sodelavke, ki ni preveč delikat. Sama sem normalne postave, od prve nosečnosti mi je ostalo 5 kil viška no in sedaj sem zopet noseča v 14 tednu. Zredila se še nisem ne vem kaj mogoče 1 kg, se pa moja postava spreminja, normalno trebušček raste....zaenkrat mi še prizanaša nisem nič mozoljasta, ne zdi se mi da sem napihnjena....pa vendar se počutim grda. In če naj bi veljalo da so ženske najlepše v nosečnosti....mi je moja sodelavka danes prav direktno rekla da sem se spremenila in da so to opazli vsi in da sem drugačna kot sem bila v prvi nosečnosti, da v prvi nosečnosti sem bila taka lepa sedaj pa.....Ma meni je ful grozno....ma kaj čem pač sem se spremenila, pač se bom zredila saj sem noseča...ampak sem prou žalostna...da mi ne morejo rečt dve lepi besedi pa saj vejo da so nosečnice bolj občutljive.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 14:08:19   
miapia
Veš kaj, 100% si lepa kot roža.

Tisto sodelavko bi pa jaz zabila do vratu v zemljo. Pa bi videla potem, kdo je lep in kdo ni. Sebe naj pogleda in predvsem v sebe.

Ne sekiraj se, ker ni vredno.user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 14:17:16   
ajataja
po moje ti  je fouš,ker si v tako lepem stanju pa govori tako.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 14:26:14   
Crystall
Zame so nosečnice najlepše ženske - ker so popolne. Morda je sodelavka res ljubosumna, ker ti vse fajn gre.

Tako, da glavo gor in se ne sekiraj user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 15:30:41   
caryn
veš kaj pravijo stare vraže...da je odvisno tudi kaj nosiš pod srčkom...pri fantkih naj bi se obraz polepšal, pri punčkah pa spremenil (ni nujno da je tu mišljeno na grše, ampak samo spremenil)...ne vem kaj imaš iz prve nosečnosti, tako da je možno da to zate ne drži.

je pa tako...veliko naredi tudi fovšija tako kot so punce že napisale. tako da bodi ponosna na tvojega bušija, pa nasmeh na obraz in boš sigurno lepa user posted image .

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 15:31:09   
beaglekriss
Ljuba duša,ti samo lepo uživaj blaženo stanje,misli na bebija,zdravo jej,dobro spi,bodi veliko na svežem zraku.Ob tem se boš počutila bolje in tudi oddajala boš lepo energijo.Ne sekiraj se kako zgledaš,pa zbadljivke kar vrži preko rame.
Ampak človeku res ni jasno,kaj ma folk od tega da daje take glupe zbadljivke.tolažba,da imajo sami v sebi problem verjetno.Pa naj ga majo.
Ti pa uživaj in lupčka dej cmočku v trebuščku!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 15:41:58   
LINDI
Vsaka nosečnica je lepa,ne sekiraj se zaradi takih izjav...mogoče je to samo fovšarija...Jaz verjamem,da si in da boš do konca lepa nosečka...verjami vaseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beaglekriss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 16:25:16   
Gina
Ena kokica ti je rekla, da ona misli..... A veš, čisto vseeno je, kaj ona misli. Res je vseeno. Ne more biti od tega odvisna tvoja sreča. Ti si lepa tako ali tako. Ne smeš o sebi mislit drugače. Če sebe ne boš imela rada, koga pa boš imela na tem svetu, da bi za tabo stal? Ti si edina, ki si vedno lahko ob sebi. Uporabljaj to. V končni fazi, tudi če ne bi bila enkratno krasna - a bi se sama sebi zato zdela zanič, neuporabna in grozna, ter za vršt v smeti al pa za zjokat? A je tebi to merilo pri drugih ljudeh, si do ostalih ljudi tudi toliko kritična kot do same sebe, da morajo biti ful lepi, da jih spoštuješ, upoštevaš ali da se ti zdijo vredni? Najboljša stvar, ki jo lahko v lajfu dosežeš je ta, da spoštuješ ljudi, tudi če niso najbolj popolni in krasni, vključno s samo sabo. Še celo če so "zanič in grozni", kar je itak ena fraza, ker smo vsi ljudje na tem svetu malo zmedeni in bijemo svoje bitke, pa vmes včasih tudi ne zgledamo ravno perfect in vljudni. Ko boš spoštovala vse ljudi tega sveta kot vredne in fajn, se boš brez skrbi sebi zdela lepa taka kot si - pa če ti ne vem katera kokica reče ne vem kaj. Želim si, da bi to doživela in bi se nehala gledat v luči tujih ljudi in njihovih slabih dni.

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
27.10.2009 18:12:49   
Anonimen
Ma meni je ful grozno....ma kaj čem pač sem se spremenila, pač se bom zredila saj sem noseča...ampak sem prou žalostna...da mi ne morejo rečt dve lepi besedi pa saj vejo da so nosečnice bolj občutljive.


Drugic jim to povej, da so nosecnice za crkljanje user posted image .
Sicer pa nima smisla, da se sekiras...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
28.10.2009 8:26:09   
tweetek
Ni lepšega kot nosečnica! Gotovo si lepa, ker v sebi nosiš življenje. Ona pa - kdo ve kaj ona nosi.  Tako da glavo gor, nasmeh na obraz in ne se pustit motit.

Če imam jaz slab dan si grem kupit kakšno lepo cunjico - v nosečnosti sem si kupovala modrčke, ker imamo nosečke pač zavidanja vredne dekolteje. Kupi si kaj lepega! Še boljše - pojdi na čaj s prijateljico ki je vedno pozitivna in te zna podpret.
Najboljše: stisni se k dragemu, in ga vprašaj če si lepa! Veš, da bo rekel ja!


_____________________________

Glasujte za Alples sobico št. 17! Naš Lovro rabi posteljico ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
28.10.2009 9:28:01   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

po moje ti  je fouš,ker si v tako lepem stanju pa govori tako.


najbrž je bila res samo foušija. Ženska mora biti precej trapasta, da je izjavila kaj takega. Nič se ne sekiraj, meni so vse nosečke lepe, ker izžarevajo prav posebno energijo user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
10.11.2009 11:18:20   
ShopGirl
Uh, kok so ene babe žleht...

Nekateri nimajo filinga. Butnejo iz ust vse kar jim pride na misel... In če imajo grde misli, pol tut tist kar pride iz njihovih ust ne more bit lepo - ne se sekirat in uživaj nosečnost. Kupi si kakšen lep kos oblačila, dopolni videz z modnimi dodatki, skrbi zase in res - uživaj!!!! Pa bodi pozitivna...razmišljaj o bitjecu ki raste v tebi, se razvija... in bodi sijoča srečka nosečka user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
15.11.2009 22:03:32   
izgubljena_ovcka
Joj, jaz sem bila v prvi nosečnosti naravnost grozna... Ko sem se pogledala v ogledalo se mi je zdelo, da vame strmi čisto tuj človek. Izpuščaji po obrazu, mozolji, mastni lasje, oetečna sem bila od 20. tedna naprej skratka ena sama groza. So se vsi okoli mene "pazili", da kdo ne bi zinil česa neprimernega ampak njihovi pogledi so itak pkazali, da so tudi oni zgroženi nad tem kar vidijo haha.

Seveda sem bila posledično čisto mizerna in nesrečna (pa ne zaradi tega, ker so drugi opazili, da sem se spremenila) in sem po pravici povedano zelo zavidala "sijočim" nosečkam (rodila sem sredi poletja pa nisem mogla pokazat trebuščka ker sem bila tudi tam kosmata kot medved user posted image ).

No, dva meseca po porodu se je stanje normaliziralo, kile so tudi začele dol lezt (aja, zredila sem se 22 kil!?!).

Hvalabogu je zdaj v drugi nosečnosti stanje zaenkrat *tok, tok* super!

Vem, da se je hudo gledat v takem stanju ampak samo dopoveduj si, da ni večno in da boš kot mamica sijala stokrat lepše z detetom v rokah! Pa vso srečo seveda! user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
16.11.2009 7:53:46   
kaja13
Kako grdouser posted image !!! Tudi jaz v nosečnosti ne cvetim od sreče nad naraščajočimi kilami, celulitom,... in me je pripomba "kakšen trebuh, moja kolegica ima en mesec pred tabo rok in ima manjši trebuhuser posted image " čisto iz tira vrgla. Še cel vikend sem se počutila kot največji krof na svetu. Kr solzne oči sem imela. Saj vem, da je bila pripomba čisto nedolžna (proti tvoji), sam me je vseeno prizadela. Hormoni!!!
Pa kaj čmo??? Eni pač nimajo občutka in moramo se s tem sprijaznit. Priporočam ti, da se v tem občutljivem obdobju družiš s čimbolj pozitivnimi ljudmi. Kolegici pa povej, da te je prizadela...jaz sem ji!!! Kako lahko nekomu, ki je poln hormonov, reče kaj takegauser posted image . Svašta!!!!

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
16.11.2009 8:00:09   
silvya
Če bo še kaj praskala, reci tej babnci,  da če bi se ta dan že kaj  pogledala v ogledalo, bi  ziher vedela kako zgleda grda ženska.user posted image  

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katastrofalna samopodoba v nosečnosti
16.11.2009 18:58:09   
nusi
Veš kaj, sploh nima smisla izgubljat časa s tako zafrustrerano kozo. Tistih par kil je pač lepotnih user posted image , lahko se jih znebiš če hočeš, mozolji bodo tut šli, če si pa en navaden *****, ti pa živ bog ne more pomagat. Reč ji, da si ti noseča, kaj je pa njen izgovor?

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Zanesljivost baby check plus (testna paličica)
Sunshine93

Zanima me kakšen test se vam zdi bc plus(testna paličica). Kakšno izkušnjo imate s tem testom ali je zanesljiv ali ne ?

Odličen (80%)

Napačne rezultate (20%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!