|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hypo banka
11.10.2009 15:57:45   
vaney
Mož razmišlja, da bi zamenjal banko, in sicer iz NLB na Hypo. Na NLB ima pa odprte 3 kredite, ki bi jih (poleg kompletnega računa) vse prenesel na Hypo in združil enega. Je to možno? Kako ste sicer zadovoljni s to banko? Kakšne imajo pogoje, kakšne obresti za kredit... Sama sem pri Sparkasse in drugih bank ne poznava dobro. Se splača menjat banko ali ne? Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hypo banka
11.10.2009 16:06:06   
Anonimen
Bila sem na NLB, šla na Sparkasse (najbolj odurna politika banke z zelo visokimi obrestmi in ostalimi plačljivimi stvarmi - zaprtje računa npr. leto nazaj pri njih 16 €, vse ostale banke od 4 - 6 €) in sem nato po hitrem postopku prešaltala na Hypo banko. Pri njih imam tudi kredit, zadovoljna, tudi kar se tiče vseh ostalih storitev.
Glede kreditov lahko preneseš, ne vem pa, kako je s tem, glede združenja vseh 3 kreditov na enkrat, ker je odvisno, kakšne prilive ima. Če ima dovolj velik priliv, bi se morda dalo, vendar je tako, da gre pri njih vse preko Zavarovalnice in je predvsem odvisno od same Zavarovalnice, ali odobri ali ne. Od kar je recesija in od kar je en kup ljudi brez služb, zelo komplicirajo na Zavarovalnici. Tudi za zelo nizke zneske.
Glede informacij glede kreditov je zelo fajn g. Habuš na Slovenski 29 (najbolje, da se tam oglasita), drugače je pa tudi zelo fajn ga. Zupan pri avtobusni postaji.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hypo banka
11.10.2009 17:07:00   
symona
Tudi jaz sem pred enim letom šla iz NLB na hypo banko, brez problemov. Na NLB sem imela dva kredita, ki sta se na NLB zružila v enega, in pa limita 2.000,00 EUR, pa ni bilo nobenih problemov. Sem s to banko zelo zadovoljna.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hypo banka
11.10.2009 20:43:34   
CatJa
Račune imam odprte tako pri NLB kot na Hypo banki, kako je s ceno kredita na eni ali drugi ne vem, ker jih nimam. Vsekakor pa se da uredit, da vzameš na drugi banki kredit, s katerim poplačaš kredite na prvi.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hypo banka
11.10.2009 20:47:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: symona

Tudi jaz sem pred enim letom šla iz NLB na hypo banko, brez problemov. Na NLB sem imela dva kredita, ki sta se na NLB zružila v enega, in pa limita 2.000,00 EUR, pa ni bilo nobenih problemov. Sem s to banko zelo zadovoljna.  


A? Jedno glupo pitanje - zakva pa rabiš tolk limita? Men bolj zgleda 2 jurja v plus kot v minus user posted image

(odgovor članu symona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hypo banka
12.10.2009 10:11:38   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: symona

Tudi jaz sem pred enim letom šla iz NLB na hypo banko, brez problemov. Na NLB sem imela dva kredita, ki sta se na NLB zružila v enega, in pa limita 2.000,00 EUR, pa ni bilo nobenih problemov. Sem s to banko zelo zadovoljna.  



A? Jedno glupo pitanje - zakva pa rabiš tolk limita? Men bolj zgleda 2 jurja v plus kot v minus user posted image


Ja, zakaj pa ne bi imela takega limita? Saj ga ni treba izkoristit, si lahko ves čas v plusu, če želišuser posted image ; če pa kaj hitro rabiš, je pa fajn opcija. Itak pa je odvisno od priliva... tudi jaz imam na SK odobren redni limit 2.500€... 


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hypo banka
12.10.2009 10:26:23   
Anonimen
Če maš dost priliva ne rabiš nč limita darling Nika v službi.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hypo banka
12.10.2009 10:41:24   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Če maš dost priliva ne rabiš nč limita darling Nika v službi.


Darling AnjaPH, tudi to je načeloma res, ampak meni so ob odprtju zlatega računa na SK sami ponudili tak limit in sem ga vzela. Ker nič ne boli in je redni limit glede na moj OD. Če pa bi morala zanj plačati, ga seveda ne bi vzela, ker ga ne potrebujem. Res ne razumem, zakaj nečesa ne bi vzel, če že po defaultu dobiš... Še enkrat poudarjam - govorim o rednem limitu ne o izrednem, za katera moraš zaprositi in plačati provizijo.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hypo banka
12.10.2009 10:44:47   
Anonimen
Ah ja. Valjda ga sami ponudijo, da ga ti potem lahko koristiš. Sej to je smisel bank, ne?

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hypo banka
12.10.2009 11:59:26   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ah ja. Valjda ga sami ponudijo, da ga ti potem lahko koristiš. Sej to je smisel bank, ne?


Ja, tudi to je res, seveda. Ampak saj imaš možnost tudi zavrniti ponudbo, če sam sebi ne zaupaš oz. nisi sposoben nadzorovati svoje stroške.

Itak pa je debata zašla s smeri, govora je bilo o HB - z njimi nimam izkušenj, razen z najemi sefa... jaz lahko priporočim zgolj Sparkasse. Pa ne zato, ker mi je dala tak limit...user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hypo banka
12.10.2009 13:47:50   
Anonimen
Sem mislila, da je debata o Hypo banki in ne o višini limita. user posted image

< Sporočilo je popravil Repka -- 12.10.2009 13:49:28 >

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hypo banka
12.10.2009 14:24:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Repka

Sem mislila, da je debata o Hypo banki in ne o višini limita. user posted image


Sej sm napisala da je jedno glupo pitanje (za symono) pol se je pa Nika v službi začela ven metat. Kaj jest morem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hypo banka
12.10.2009 14:56:23   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Če maš dost priliva ne rabiš nč limita darling Nika v službi.


Bedarija.
Ravno tisti, ki imajo veliko denarja, se lahko znajdejo v situaciji, ko je velik limit odločilen in zelo komot.
Ker so navajeni, da na računu ne puščajo ležati cifer, višjih od npr. 5000€ in imajo ostali denar nekje vezan. Če naenkrat potrebujejo znesek, višji od stanja na TRR, vezanim sredstvom ni potrebno prekiniti vezave in koristijo limit.

Na Sparkasse ponudijo v limit avtomatično 5x plače. Kar je, če je plača solidna, mimogrede zelo blizu petmestni cifri.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 12.10.2009 14:57:58 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hypo banka
12.10.2009 15:20:52   
Anonimen
Ja ti pa res vse veš bumerang user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hypo banka
12.10.2009 15:31:33   
bumerang
Vsega pravgotovo ne, v tem primeru pa definitivno sežem dlje od tebe.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hypo banka
12.10.2009 16:06:20   
Anonimen
Uuuuuuuuuu user posted image  Da si nauš kej nardila nouser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hypo banka
12.10.2009 16:22:01   
bumerang
Kaj bi si pa npr. lahko naredila?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hypo banka
12.10.2009 16:29:00   
vaney
Anja; pa kaj je s tabo?!? Malo si...

Ostalim pa hvala za odgovoreuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hypo banka
12.10.2009 16:39:36   
Raho
Vaney, jaz sem na Hypo banki, odšla iz NLB, ker so mi za stanovanjski kredit ponudili boljše pogoje. In prvo, kar mi je všeč je, da se ljudje ne klasificirajo na neke **** račune - pa zlati pa srebrni pa kajjazvemkakšen....

Pa ne se jezit na AnjoPH - ona je pač malo "daljša" od nas vseh, pa mora to na vsakem koraku poudarjati... Sicer pa je še mlada - z leti bo že padla z drevesa.user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Raho -- 12.10.2009 16:41:17 >

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hypo banka
12.10.2009 16:43:48   
bumerang
Raho, če te ne klasificirajo po barvi računa pa te po kateri od kartici, ki ti jo odobrijo ali ne ali po drugih pogojih user posted image
Pri Sparkasse je fajn ravno to, da si sam izbereš račun oz. izbiro računa ne pogojujejo z višino priliva. In glede na izbran račun ti avtomatično pripadajo pravice, povezane s tistim računom.
Drugje so pa na videz vsi enaki, pod drobnogledom pa nič več.
Bistvo je očem skrito. user posted image

< Sporočilo je popravil bumerang -- 12.10.2009 16:44:57 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hypo banka
12.10.2009 18:17:33   
Anonimen
Na NLB ima pa odprte 3 kredite, ki bi jih (poleg kompletnega računa) vse prenesel na Hypo in združil enega. Je to možno? Kako ste sicer zadovoljni s to banko? Kakšne imajo pogoje, kakšne obresti za kredit... 


Kreditov dobesedno ne more prenesti, lahko pa na drugi banki vzame novega, z njimi poplaca vse tri stare in zapre racun pri stari banki. Pogoji med bankami so zelo podobni in menjati se ti financno vcasih splaca vcasih ne, cisto odvisno kaj isces in koliko srece imas pri pogajanju. Ceprav je po mojih izkusnjah samo zadovoljstvo bolj posledica ljudi, ki tam delajo kot pogojev.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hypo banka
12.10.2009 19:47:24   
vaney
No, hvala za mnenja, sva se danes še pozanimala prav na banki, pa so rekli, da se vse skupaj ne splača, ker je potrošniški kredit najdražji (z njim bi na NLB pokril kredite) in da naj premisli. Tako, da zaenkrat ostaja tam, kjer je.
Drugače imam pa tudi jaz Sparkasse in zaenkrat sem z njimi zadovoljna.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Naslov pravljice za posvojitev
cathrine

Pozdravljeni, vesela bom bila predlogov za naslov pravljice na temo posvojitev. Več infor: http://katarinatomsic.blogspot.com/2012/09/deklica-ki-jo-je-prineslo-letalo.html

Deklica, ki jo je prineslo letalo (34%)

Deklica, ki jo je prinesla jumbo štorklja (7%)

Otrok 2 src (38%)

Mami, kdo pa je prinesel mene, štorklja ali letalo? (21%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!