|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje - stol in miza
9.10.2009 9:42:44   
nova_tukaj
Ali ima katera izkušnje s takšnim (oz. podobnim) stolčkom:
- http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/jane-stol-in-miza-terra-evo-j08/06246-088420421634257
- http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/jane-stol-in-miza-terra/062458420421046272

Nabaviti moram stolček, ker bova z mojo punčko začeli z uvanjanjem GH (6 mesecev). Ali je praktičen, ker se čez čas lahko razstavi? Ali je enostaven za čiščenje? Mislim, da je varen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
9.10.2009 9:47:43   
lilka
Izkušenj nimam, ker takrat, ko sem jaz kupovala takih nekako še ni blouser posted image , mi pa zgleda ful dobro, Jane ima za moje pojme itak dobre izdelke, pa še funkcionalen je, če bi ga zdej kupovala, bi ga kupila po moje.Za čistit je itak fajn ker je plastika in samo obrišeš, ne vem meni je všeč...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
9.10.2009 9:47:55   
ledenaa
Uporabno je,varno je
otrok pa itak ne bo potreboval svoje mize,saj ne verjamem da bo hotel jesti
otroci vedno hočejo jesti za isto mizo kot starši

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
9.10.2009 10:01:43   
nova_tukaj
Mislim za naprej; ko bo otrok v vrtcu in imajo tam majhen stolček in mizico, da mu bo morda to zanimivo. Ne vem user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
9.10.2009 10:09:39   
lilka
Moji smo kupili plastično mizico in stolček potem in je veliko tam jedla, ker ji je bla naša miza previsoka, še zdej je tam kakšen jogurt in to, drugače pa jo uporablja za risat. Pač take imam jaz izkušnje...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
9.10.2009 10:44:16   
koala
Meni je ta Jane ful všeč in sva ga mislila malemu tudi kupiti. Potem pa smo opravljali misija izbira stolčka in ko sem dete posedla v njega je takooooooooooooo tulili kot da ga iz kože dajemo, tako da smo izbrali drugega. Lesenega.
Se mi pa je zdel stabilen.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 10:49:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
9.10.2009 23:09:32   
golla
Mi smo tudi kupili leseni otroški stolček. Res je da je naš sedel že samostojno, ko smo to prakticiral, vendar je bil navdušen in še sedaj ga z veseljem uporablja tudi za igranje.
Čiščenje ni bilo nikoli problem, smo pa že zamenjali blazinico, ki jo je popacal in smo jo lahko kupili v isti trgovini. Mi smo zadovoljni in če bi kupovali še enkrat, bi se odločli za isti stolček. Pa še bolj poceni je od tistega, ki ga imaš v mislih.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
10.10.2009 22:53:07   
tejči28
Mi smo za darilo dobili ta stolček z mizico jane terra in smo zelo zadovoljni.Od začetka smo uporabljali samo stolček,sedaj pa tudi mizico,ker se mu dopade,da ima on tudi svojo mizo in ko se naje mu dam gor igrače in se še tako malo zamoti.Včasih ga kaj piči in noče bit pri nama ampak za sebe pri svoji mizici.Jaz nakup priporočam! 

(odgovor članu golla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
10.10.2009 22:56:31   
tejči28
Ne vem kak se slikico prilepi,bi jo poslala kak naš sedi za mizo. 

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
11.10.2009 8:23:04   
mateyka
naša je stara 2 leti in zaenkrat se je odločila, da ne bo mela več atilopa ampak da bo jedla za svojo malo mizo s stolom (riše in žebljičke tudi zlaga za to mizo). tako da je možno, dajo bo lepo uporabljal. sploh če se navadi že v vrtcu, da jo majo za jest. naša hoče vse "sama" - tudi sedeti in jesti kot velika user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
11.10.2009 13:21:37   
doroteja23
Mi imamo takega. Je varen! Ni blo problemov. Je pa res, da zdaj ko je verčja in je stolček razstevlen posebej, ne je na mizi. Veliko pa riše na njem. Za jest pa ga redko uporablja. Prej pa je bil fajn, ker se da naklon malo ležečki, tak da ga lahko uporablja že otrok ki še ne sedi samostojno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
11.10.2009 13:53:14   
*zoe*

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ce imas moznost, ti svetujem nakup Antilopa v Ikei; stane 12 EUR + 5 EUR mizica. oba imamo notri (je pa res, da mora otrok ze samostojno sedeti, da ga lahko das notri; prvega smo tako do 8m hranili v lezalniku - pa saj itak ni hotel kaj dosti jesti user posted image ).

v glavnem, za drugega smo kupili se enega Antilopa in smo super zadovoljni.


Se podpišem!

Kar se tiče tega kompleta je naš notri tako švical in se drl, da niti pod razno ne pride v poštev (smo sprobali pri kolegih). Poleg tega je bistveno predrag. IKEA je zakon pa lahko ga vzameš s sabo kamorkoli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stolček za hranjenje - stol in miza
11.10.2009 16:37:21   
mateyka
tale miza in stola pride komplet 15 evrov v ikei ( http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/20072816 ).
naša trenutno papa za tole mizico ko velika user posted image ,
user posted image

mamo še antilopa z mizico, kar pride cca 20 evrov. torej daš za vse to cirka 35 evrov - beat that glede cene (udobno je pa tudi, je spobano pri nas user posted image ), ni variante kaj se bolj splača user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?