|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 16:45:24   
Katy78
Naš lump je ugotovil, da se lahko z nogami od spodnje plošče pri trip trapu odrine in zdaj se mi nonstop ven rita. Itak mu ne rata, me pa skrbi, ali se lahko tale stolček ob tem ritanju prevrne vznak oz. nazaj? Ima katera kakšno izkušnjo oz. se je kateri že prevrnil? Jaz zdaj preventivno držim nogo na spodnji "štangi"...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 16:59:58   
miapia
Dvomim, da se lahko. Meni itak triptrap ni bil všeč, ker sem jo dala notri, pa bi mi čez vse možne luknje lahko padla. Imam stol od PegPeregota in sem več kot zadovoljna, pa še privežem jo lahko kot v avtosedežu.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 17:08:35   
Hope2
Jaz sem mu spodnjo ploščo, kjer noge drži ven vzela

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 17:33:40   
čaki
mislim da sta 2 vrsti tega stola:eden je na L, drugi pa na V. in mislim, da se tisti na L ne more prevrnit.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 17:45:27   
Anonimen
ne more se prevrnit, ni šansa, kaj vse naša notri počne, sam prevrnt se pa ne more...ta na L...

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 18:04:14   
Katy78
Aha, super, ste me pomirile. Ja, imam tega na L. No, potem naj pa kar rita. user posted image

Hope2 - ja, sem tudi jaz mislila, da bi mu ta spodnjo ploščo ven vzela, potem je imel pa moj v službi predavanje, ker so v šolo dobili gibalno oviranega učenca, pa je predavateljica potem tudi nekaj na splošno o razvoju dojenčkov govorila in je v bistvu povedala vse enako, kot sem jaz slišala v naši RA, poudarila pa je tudi, da dojenčku ne smejo noge bingljati v razno raznih stolčkih. Ko pa sem ga vprašala zakaj ne, mi pa že ni vedel več povedat - ah ti dedci. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 18:14:54   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Dvomim, da se lahko. Meni itak triptrap ni bil všeč, ker sem jo dala notri, pa bi mi čez vse možne luknje lahko padla. Imam stol od PegPeregota in sem več kot zadovoljna, pa še privežem jo lahko kot v avtosedežu.


Hm, čez katere luknje pa? user posted image  Meni je trip trap super, v njem lepo sedi, je pa res, da imam tisto dodatno naslonjalo, mogoče če ga ne bi imela, bi res "plesal" v stolčku, tako pa zelo lepo sedi, edino ritanje in odrivanje od spodnje plošče je zdaj interesantno.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 18:31:42   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Dvomim, da se lahko. Meni itak triptrap ni bil všeč, ker sem jo dala notri, pa bi mi čez vse možne luknje lahko padla. Imam stol od PegPeregota in sem več kot zadovoljna, pa še privežem jo lahko kot v avtosedežu.


Hm, čez katere luknje pa? user posted image  Meni je trip trap super, v njem lepo sedi, je pa res, da imam tisto dodatno naslonjalo, mogoče če ga ne bi imela, bi res "plesal" v stolčku, tako pa zelo lepo sedi, edino ritanje in odrivanje od spodnje plošče je zdaj interesantno.

Verjetno ima kakšno luknjo, se ti ne zdi? user posted image Sicer pa nisem rekla, da je zanič. Meni pač ni bil všeč, sploh pa, ker je mala drobna in ji tudi nastavek za mlajše dojenčke ne pomaga. Tudi jaz sem ga imela namen kupit, sploh ker je ugodnejši od stolčkov, pa se žal ni izšlo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 18:38:23   
katra55
Lahko se prevrne. Mi smo ga zato raje privezali za nogo od mize.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 18:41:07   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Aha, super, ste me pomirile. Ja, imam tega na L. No, potem naj pa kar rita. user posted image

Hope2 - ja, sem tudi jaz mislila, da bi mu ta spodnjo ploščo ven vzela, potem je imel pa moj v službi predavanje, ker so v šolo dobili gibalno oviranega učenca, pa je predavateljica potem tudi nekaj na splošno o razvoju dojenčkov govorila in je v bistvu povedala vse enako, kot sem jaz slišala v naši RA, poudarila pa je tudi, da dojenčku ne smejo noge bingljati v razno raznih stolčkih. Ko pa sem ga vprašala zakaj ne, mi pa že ni vedel več povedat - ah ti dedci. user posted image  



Nimam pojma o tem, ampak moj ni čisto nič gibalno oviran. Drugače pa sploh ne vem kaj bi ga lahk oviralo če sedi not 3x po največ 5 minut na dan. S tem, da se še največkrat kar po turško vsede.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 18:45:28   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Dvomim, da se lahko. Meni itak triptrap ni bil všeč, ker sem jo dala notri, pa bi mi čez vse možne luknje lahko padla. Imam stol od PegPeregota in sem več kot zadovoljna, pa še privežem jo lahko kot v avtosedežu.


Hm, čez katere luknje pa? user posted image  Meni je trip trap super, v njem lepo sedi, je pa res, da imam tisto dodatno naslonjalo, mogoče če ga ne bi imela, bi res "plesal" v stolčku, tako pa zelo lepo sedi, edino ritanje in odrivanje od spodnje plošče je zdaj interesantno.

Verjetno ima kakšno luknjo, se ti ne zdi? user posted image Sicer pa nisem rekla, da je zanič. Meni pač ni bil všeč, sploh pa, ker je mala drobna in ji tudi nastavek za mlajše dojenčke ne pomaga. Tudi jaz sem ga imela namen kupit, sploh ker je ugodnejši od stolčkov, pa se žal ni izšlo.


Ja, ima luknje, ampak še tako droban dojenček čeznje ne more pasti. Ne vem no, ne predstavljam si, da bi bil kateri dojenček pri ca. 6 mesecih, ko se začne stolček uporabljat, tako droban, da bi padel skozi odprtine pri stolu, sploh pa če ima še dodatno naslonjalo za najmanjše dojenčke.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 18:46:35   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Aha, super, ste me pomirile. Ja, imam tega na L. No, potem naj pa kar rita. user posted image

Hope2 - ja, sem tudi jaz mislila, da bi mu ta spodnjo ploščo ven vzela, potem je imel pa moj v službi predavanje, ker so v šolo dobili gibalno oviranega učenca, pa je predavateljica potem tudi nekaj na splošno o razvoju dojenčkov govorila in je v bistvu povedala vse enako, kot sem jaz slišala v naši RA, poudarila pa je tudi, da dojenčku ne smejo noge bingljati v razno raznih stolčkih. Ko pa sem ga vprašala zakaj ne, mi pa že ni vedel več povedat - ah ti dedci. user posted image  



Nimam pojma o tem, ampak moj ni čisto nič gibalno oviran. Drugače pa sploh ne vem kaj bi ga lahk oviralo če sedi not 3x po največ 5 minut na dan. S tem, da se še največkrat kar po turško vsede.


Ja, jaz tudi ne vem zakaj ni dobro, če noge bingljajo... 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 19:05:59   
Hope2
Otroku res ne smejo bingljat noge, vendar to je bolj pomembno npr v šoli, ko dolgo sedijo, ali pa če bi doma še v stolčku sedeli in se not igrali, pa jedli, pa TV gledali.... To, da pa 2-4x po par minut not posedi, pa res ne vidim problema

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
8.10.2009 20:57:01   
jutranja rosa
Hope2 ti imaš vedno takšne življenske in zelo dobre nasvete.

Kdaj točno ste ga pa dale sedeti v stolček in ali se s trip trapom res zadovoljne?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 7:38:48   
Hope2
Za nekoga dober nasvet, za drugega vse drugo, samo to neuser posted image . Drugače pa hvala in lepo, da ti kaj pomagauser posted image

Jaz sem našega dala v ta stolček, ko je samostojno sedel, do takrat je bil v ležalniku, bumbo stolčku, v naročju. Z njim sem zadovoljna. Imamo tudi Peg perego prima papa, ki je za začetke GH boljši od trip trapa, saj lahko daš otroka not, ko še ne sedi samostojno, ker se poleže. Ampak meni ni všeč, ker se ga da tako težko spucat in vsa hrana odide med šive, ne vidiš, izgubiš več časa za pucanje.... Tega trip trapa pa na hitro obrišem, vsa umazanija je lepo vidna in dostopna. Primo papo smo odpeljali na morje, trip trap imamo doma, ker mi je osebno bolj praktičen. Pa kar mi je še bolj pomembno, trip trap zasede malo placa, prima papa pa veliko. Na trip trapu lahko sedi odrasel, na prima papa samo otrok do določene starosti. Vsak pa ima itak drugačne prioritete

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 9.10.2009 7:41:23 >

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 7:43:02   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Kdaj točno ste ga pa dale sedeti v stolček in ali se s trip trapom res zadovoljne?



Tudi jaz sem ga dala takrat, ko je začel samostojno sedeti. Ko sem začela uvajat GH, sem ga nekaj časa hranila v naročju, ko pa ni šlo več, sem ga pa v lupinici. Je bilo sicer fajn, ampak kakšna je bila pa prevleka od lupinice... Groza, pa vse je šlo noter med gube in šive, tako da sem jo nonstop prala. Jaz sem s trip trapom zelo zadovoljna. Imam pa tudi tisto naslonjalo, da manjši dojenčki lažje sedijo oz. da ne "plešejo" v stolčku.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 15:09:52   
livia
Tale na L se res ne more prevrnit-preizkušeno. Mu pa lahko spodnjo poličko tolk znižaš, da bo glih za glih s prstki dosegel, če te moti to ritanje.
So pa ti stoli meni zakon!!!!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 16:07:52   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Lahko se prevrne. Mi smo ga zato raje privezali za nogo od mize.


A se vam je prevrnil katra? Vprašam, ker vse ostale pišejo, da se ne more... user posted image

In še vprašanje za vse ostale - ali imate stokkejevega, ali kakšnega cenejšega?
Sem brala že nekaj komentarjev, da je Stokke naj naj, mene pa zanima, če imate kaj drugega, kaj, koliko stane in če ste zadovoljne?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 18:38:07   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Lahko se prevrne. Mi smo ga zato raje privezali za nogo od mize.


A se vam je prevrnil katra? Vprašam, ker vse ostale pišejo, da se ne more... user posted image

In še vprašanje za vse ostale - ali imate stokkejevega, ali kakšnega cenejšega?
Sem brala že nekaj komentarjev, da je Stokke naj naj, mene pa zanima, če imate kaj drugega, kaj, koliko stane in če ste zadovoljne?



Če bi rada Stokkejevega, se ti splača malo na Bolho pogledat. Jaz sem dobila original zapakiranega za 80 EUR, pa še na dom mi ga je gospod pripeljal, se jih pa da dobiti na Bolhi tudi ceneje in tudi kar velikokrat se tam prodajajo.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 20:23:21   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Če bi rada Stokkejevega, se ti splača malo na Bolho pogledat. Jaz sem dobila original zapakiranega za 80 EUR, pa še na dom mi ga je gospod pripeljal, se jih pa da dobiti na Bolhi tudi ceneje in tudi kar velikokrat se tam prodajajo.


Hvala Katy78 za informacijo, sem pa že brala o tem in sem tudi prebrala zakaj so tolk cenejši... ne vem kolk se sme o tem na javno govorit...user posted image

V bistvu sem pa hotla slišat mnenja oz. zanima me kaj imate ve, ki imate trip-trap-e in kako ste s svojim zadovoljne oz. ali je res Stokke naj naj in zakaj.

Aja, pa vprašanje za Katro je še vedno odprto user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 20:35:17   
Anonimen
Mi imamo original trip-trapa in je super. Prevrne se lahko samo v primeru, da se zadaj nogice zataknejo ob kak tepih, ptrok se pa z nogami opre ob mizo in porine nazaj ... druge variante jaz ne vidim. No stol mi je super, uporabljamo ga pa od njenega 6. meseca naprej in to brez onega dodatka za male dojenčke. Edino potem ko je postala bolj gibčna, pa ker je tut precej drobčkana se je kar hitro tako zmotovilila, da je dala nogico na sedalno površino in vstala. Tako da sem na stolček montirala tole: http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=31A-31B in jo privežem in nima kaj. Drugače pa obstajajo tudi original pasovi za ta stolček, samo jaz sem montirala te zgoraj, ker smo jih pač imeli doma (dobila v E paketu).
Kar se mene tiče se stolčki ala primapapa lahko skrijejo pred njim, predvsem zaradi čiščenja in pa kratkega roka uporabe ... ampak to je samo moje mnenje. Zelo bi pa pohvalila tut Antilopa, ki ga imamo za na dopust pa za k tašči kjer se tamala pazi ... res superca za smešno nizko ceno.

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
9.10.2009 23:50:56   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Lahko se prevrne. Mi smo ga zato raje privezali za nogo od mize.


A se vam je prevrnil katra? Vprašam, ker vse ostale pišejo, da se ne more... user posted image

In še vprašanje za vse ostale - ali imate stokkejevega, ali kakšnega cenejšega?
Sem brala že nekaj komentarjev, da je Stokke naj naj, mene pa zanima, če imate kaj drugega, kaj, koliko stane in če ste zadovoljne?


Ja odrinila se je od mize in sem jo za las ujela, da ni padla nazaj. Imamo pa original trip trap.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
10.10.2009 7:18:37   
Anonimen
In še vprašanje za vse ostale - ali imate stokkejevega, ali kakšnega cenejšega?
Sem brala že nekaj komentarjev, da je Stokke naj naj, mene pa zanima, če imate kaj drugega, kaj, koliko stane in če ste zadovoljne?


mi mamo stokkejevega, oz. no, še tistega starega triptrapa, preden se je stokke gor podpisal, smo ga podedovaliuser posted image ta je od vseh najboljši ravno zato, k se ne prevrne...ker je tko narejen in ima dobro težišče....čeprov na youtubu je en posnetek, k se otrok odrine z nogami od mize in se nazaj obrne....sam tam sem jaz gledala, da se rob od stolovih nog zatakne v fuge od ploščicuser posted image in se valjda obrne....drugač pa ni šans, stol se odpelje nazaj in če mu res glih neke ovire ne nastaviš, se ne obrne....smo pa v trgovinah delali poskuse in porivali te stole in vsi ostali se obrnejo....pa če gremo kdaj na pico in majo kake te stolčke, je tud kr kriza, ker tamala je navajena da se kr odrine od mize, v tistih se pa tud obrne....

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
10.10.2009 9:14:26   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Če bi rada Stokkejevega, se ti splača malo na Bolho pogledat. Jaz sem dobila original zapakiranega za 80 EUR, pa še na dom mi ga je gospod pripeljal, se jih pa da dobiti na Bolhi tudi ceneje in tudi kar velikokrat se tam prodajajo.


Hvala Katy78 za informacijo, sem pa že brala o tem in sem tudi prebrala zakaj so tolk cenejši... ne vem kolk se sme o tem na javno govorit...user posted image

V bistvu sem pa hotla slišat mnenja oz. zanima me kaj imate ve, ki imate trip-trap-e in kako ste s svojim zadovoljne oz. ali je res Stokke naj naj in zakaj.

Aja, pa vprašanje za Katro je še vedno odprto user posted image



Ne vem, meni je gospod rekel, da dela v tistem kočevskem podjetju in da jih občasno lahko ceneje odkupijo oz. da so jih celo dobivali za božičnice. Kar se mene tiče, je stolček super, ima napis Stokke in tudi serijsko številko ima, les ni nič popraskan, da bi bila pa kakšna napaka v izdelavi, na kar verjetno namiguješ, pa dvomim. Sicer pa se pri nas ritanje veselo nadaljuje in do zdaj se hvalabogu še ni prevrnil, kar je meni najpomembnejše, tako da neke hude napake zagotovo nima. user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trip trap - se lahko prevrne?
10.10.2009 10:09:27   
anika87
Ne Katy, nisem nič mislila, da bi imel kakšne napake. Ravno o tem sem brala, da jih dobivajo kao za neka darila al kaj... Da so brezhibni, a brez računa. Pač sem misnla, da najbrž ni glih fajn o tem na dolgo in široko govorit... ne vem no... da ne bi meli tisti ljudje kakšne probleme, to sem misnla.

Sicer pa, če se tako redno prodajajo na bolhi, kar sem zasledila in sem tudi sama zainteresirana za nakup, jih morajo kar redno dobivat za darila, a neuser posted image
No, saj nam je v bistvu vseeno, a ne... samo da jih ceneje kupimo in, da so brezhibni.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Norice oz. vodene koze
Michonne RR

Koliko so bili stari vaši malčki, ko so preboleli norice oz. vodene koze?

0-1 leto (19%)

1-3 leta (19%)

3-5 let (14%)

5-10 let (7%)

10 in več (2%)

Jih še niso (38%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!