|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mullerjeve plenice
7.10.2009 21:42:13   
lenna
Kupila sem Mullerjeve plenice ampak mi smrdijo po motornem oljuuser posted image user posted image user posted image . Pa ne samo meni, tudi mojemuuser posted image
Ali je še katera od vas imela kakšne take slabe izkušnje z njihovimi plenicami. Sem že prej kupovala njihove ampak so bile OK. Tokrat pa sem kupla 3 pakete in mi smrdijo... sem odprla tudi drugo vrečko in istouser posted image   .
Mislim da jih bom odnesla kar nazaj. Ali je katera že kdaj reklamirala plenice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 9:18:15   
roti22
Sem povohala naše, pa ne smrdijo. Odnesi nazaj in poskusi reklamirati. 

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 11:50:34   
Monni
Naše so tudi brez vonja, najbolje da jih vrneš

(odgovor članu roti22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 11:52:20   
tasa_m
Jaz sem jih že reklamirala. Sicer ne v Müllerju ampak ni bilo problemov. 

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 12:31:28   
Hope2
Jaz jih več ne kupujem, ker sem začela opažat, da malemu pride želatina (oz una snov, ki vsrkava tekočino) na jajčka in med rit. Sploh ne vem kako lahko pride venuser posted image . Poleg tega pa so kar naekrat postale zanič, ker mu je v vsaki plenici kakec med nogami in na hrbtru ven prišel.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 14:16:36   
pokica_
Jst jih tud ne uporabljam,...sem imela en paket, pa še tega sem dala sestrični, ki jih skos uporablja..njej so ok, meni niso. So preveč trde za moje pojme, prisegam na Pampers. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 21:06:59   
jutranja rosa
No, jaz sem pa enkrat kupila 2 paketa Pampersk, ki so tudi zelo smrdele. Še posebej močan vonj so oddajale, ko so bile prepojene z urinom in sem se bala, da je z mojim miškom kaj narobe, da mu urin smrdi :). Seveda je vse Ok, Pampersk pa ne kupim več. Kako je zanimivo, da imamo tako različne izkušnje :). 

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 21:15:27   
smej
Mi smo tudi enkrat kupili Mullerjeve plenice in so fuuuuuuuuuul smrdele, ampak ko so bile polulane, suhe niso smrdele. Sem komaj čakala, da jih porabimo. Ponovno jih seveda nismo kupili.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 21:41:10   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

No, jaz sem pa enkrat kupila 2 paketa Pampersk, ki so tudi zelo smrdele. Še posebej močan vonj so oddajale, ko so bile prepojene z urinom in sem se bala, da je z mojim miškom kaj narobe, da mu urin smrdi :). Seveda je vse Ok, Pampersk pa ne kupim več. Kako je zanimivo, da imamo tako različne izkušnje :). 


Kolikor sem jaz preizkusila plenic, prav nobene niso smrdele tako kot pampers - in to že nove iz paketa ven, polulane pa še toliko bolj. Sam bog ve, kakšen strup je v njih. user posted image  Samo razprite 1x novo plenico, ko jo vzamete iz paketa in jo povonjajte - živi obup.

Pri Müllerjevih pa tudi mene moti predvsem to, da so tako trde. Saj sčasoma se navadiš na to, ampak jaz sem vseeno raje ostala na DM-ovih Babylove - nikoli nam niso premočile, nikoli nista imela zaradi njih vnete ritke, ne smrdijo, pa še mehke so.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mullerjeve plenice
8.10.2009 22:09:17   
karatina
Tudi mene mullerjeve plenice niso prepričale. Imam raje DM-ove. Te so čez dan čisto O.k., za ponoči pa Pampers AF

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:15:29   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

No, jaz sem pa enkrat kupila 2 paketa Pampersk, ki so tudi zelo smrdele. Še posebej močan vonj so oddajale, ko so bile prepojene z urinom in sem se bala, da je z mojim miškom kaj narobe, da mu urin smrdi :). Seveda je vse Ok, Pampersk pa ne kupim več. Kako je zanimivo, da imamo tako različne izkušnje :). 


Isto se je zgodilo tudi nam s pamperskami (poljskimi), so smrdele po zažganih gumah, polulane pa sploh čudno, da sem non-stop mislila, da je pokakan. Drugače pa uporabljam mullerjeve in do sedaj niso zatajile.

Glede reklamiranja plenic nimam izkušenj, če bi pa tamauček odbil kake izpuščaje, bi jih pa nesla nazaj.

p.s. priporočam tudi tuševe simby al kako se jim že reče :)

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:17:55   
rija
moj je mel pampers in muller in so bile oboje super.

pa nobene, razen pokakane, niso smrdele user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:34:30   
naia
punce, ne boste verjele, ampak so hoferjeve plenice fenomenalne, tanke kot pamperske, cena kot milerjeve, nikoli nam ni šlo nič čez, zdržijo celo noč (beri 12ur)...v glavnem ful zadovoljna user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:40:05   
Alex01
Mi uporabljamo pamperske kupljene v mullerju. Je pa razlika pamperske kupljene v mullerju ali pa v drugih trgovinah (špar, mercator,...). Smo imeli tudi njihove plenice (mullerjeve) pa so bile tudi meni pretrde.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:40:35   
zmajaz
Mi smo tudi nekaj časa imeli Hoferjeve (pa še zdaj jih včasih kupim za čez dan), ker jih je kolegica ful hvalila, in so res v redu. Samo pri ta malem mi pa niso zdržale noči. Pri ta veliki ja, ker tako ali tako ponoči praktično ne lula več, ta mali je bil pa nekaj noči zapored zjutraj moker, zato smo šli nazaj na DM-ove, ki so itak samo malenkost dražje od Hoferjevih - te so pa zdržale. Pa baje so Lidlove tudi v redu - samo jaz jih še nisem imela priložnosti preizkusiti.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:43:05   
naia
a res? naša ni nikoli premočila. je pa res pri fantkih večja verjetnost da premočijo pleničko kot pri punčkah

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:44:12   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01
Mi uporabljamo pamperske kupljene v mullerju. Je pa razlika pamperske kupljene v mullerju ali pa v drugih trgovinah (špar, mercator,...).


Če kupiš prav isto linijo plenic, ni razlike - vsaj jaz je ne vidim. Recimo Active Fit so samo nemške ali angleške, na Poljskem jih pod tem imenom sploh NE delajo. In pri teh ni prav nobene razlike, ne glede na to, kje jih kupiš. Če pa drugje kupiš recimo Active Baby, ki so poljske (ali kake druge poljske), je pa lahko razlika.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 22:48:59   
Alex01
Pri pamperskah je razlika , ista linija plenic, kupljena v mullerju in  kupljena v šparu. Prvi paket za novorjenčka sem kupila v mullerju, naslednji pa v šparu. In ko sem imela obe plenici pred sabo je bilo opaziti razliko. V šparu so plenice iz Poljske, v Mullerju pa iz Nemčije če se ne motim. Sicer pa ni pomembno iz kje so in kakšne so, važno je, da so otroci zadovoljni in na suhemuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 23:06:58   
zmajaz
Active Fit se NE delajo na Poljskem - na vsakem paketu je itak natisnjeno tisto MADE IN ... in na Active Fit ne boš srečala POLAND. Če malo pogledaš Pampersove spletne strani, lahko točno vidiš, pod katerim imenom se delajo kje. Prekriva se New Baby 1 in 2, vse odtale pa lahko ločiš že po imenih. Active Fit - Nemčija, Anglija, Active Baby - Poljska, Easy Up - Nemčija/Anglija, Let's go - Poljska itd.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 23:07:47   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Pri pamperskah je razlika , ista linija plenic, kupljena v mullerju in  kupljena v šparu. Prvi paket za novorjenčka sem kupila v mullerju, naslednji pa v šparu. In ko sem imela obe plenici pred sabo je bilo opaziti razliko. V šparu so plenice iz Poljske, v Mullerju pa iz Nemčije če se ne motim. Sicer pa ni pomembno iz kje so in kakšne so, važno je, da so otroci zadovoljni in na suhemuser posted image


Ja razlika je res očitna. (Pa ne samo pri pamperskih, tudi pri praških, šamponih - npr. ista znamka šampona ene made in Poland, druga pa Germany - je bilo meni kot bi uporabljala dve različni znamki)

Drugače smo pa mi do sedaj imeli
1. Pamperske iz Muelerja - nanje nimam pripomb
2. DM- ove  - so premočile vsakič, sem že mislila, do so nam premajhne, potem sem ugotovila, da se nam je to samo pri DM-ovih dogajalo, pa tudi dosti trede so se mi zdele
3. Muellerjeve plenice - debele in trde, ampak nikoli premočile in tudi ritka je bila po njih lepa
4. Hoferje - še najbolj podobne pamperskem (po mehkobi), tudi te nam ne premočijo.

Trenutno imam doma še nekaj Muellerjevih in jih uporabljam samo ponoči, čez dan pa Hoferjeve.

Sicer smo pa še majhni, kdo ve kakšna presenečenja naš še čakajo... Sem pa mislila še Lidlove sprobati, ampak dokler nam Hoferjeve lepo odgovarjajo bomo pri njih ostali, če bo pa kaj nagajati začelo bomo pa še kaj drugega sprobali.

Aja pa še odgovor na vprašanje: sem šla povohati Muellerjeve in meni niso smrdeleuser posted image

Drugče pa sem v Šparu gledala tisto raztavljeno Sparky pa mi ni bila nič posebnega (itak pa je že 100x prešlatana in pretipana, da so kar grudice v njej, tako da tisto me je bolj odvrnilo od nakupa kot pritegnilo.)
Edine plenice za katere pa nisem do sedaj slišala še niti ene pohvale so Tušove...

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mullerjeve plenice
8.10.2009 23:55:34   
Anonimen
Mi smo pa do 3jke uporabljali DM-ove in so bile super, res same pohvale ... 4ka pa ji kar ni več na rito sedla in je vse skoz prišlo. Pa smo probali (Nemške Pamperske) - katastrofa ... no potem smo pa šeenkrat probali Müllerjeve (smo enko probali pa ji ni na rito sedla) in te ta vijolične so pa zdaj prav fine. Nič ne smrdijo, nič ne premočijo ... no včasih je zjutraj pri strani malo mokro, ker naša flenča ponoči precej vode popije in se posledično tudi ful polula. Tudi trdota oz debelina me ne moti .. je prej plus kot minus sploh zdaj pozimi. Bomo pa ob priliki še Hoferjeve probali.

(odgovor članu Belika)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mullerjeve plenice
9.10.2009 7:18:34   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: naia

punce, ne boste verjele, ampak so hoferjeve plenice fenomenalne, tanke kot pamperske, cena kot milerjeve, nikoli nam ni šlo nič čez, zdržijo celo noč (beri 12ur)...v glavnem ful zadovoljna user posted image


Res so super, jim imamo že 3 mesece in sem ful zadovoljna. Ponoči pa imamo pamper simply dry ali pa pampers AF iz mullerja, z drugimi sploh nočem eksperimentiratuser posted image

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mullerjeve plenice
9.10.2009 9:25:00   
naomy
Živjo!

Še moja izkušnja. Plenice iz Muellerja 1 in 2 mi niso bile všeč, ker ta trak pri strani za prilepit ni elastičen. Posledično je bil naš fantek vedno moker. Potem sem poskusila plenice iz DM, ki pa so fantastične. Nikoli ne premočijo, lahko jo dobro prilepiš, ker ima za prilepit na strech. Sedaj pa smo dobili za darilo plenice od Muellerja - 3, jaz seveda nisem bila navdušena, ker še prejšnjega paketa ne morem spraviti v promet, odkar sem kupila DM-ove. In vidim, da imajo tudi te sedaj strech za prilepit. Sicer piše NEW, ampak sedaj ne vem, ali je to od 3 naprej, ali je to res novost pri Muellerjevih plenicah user posted image .

V glavnem meni so všeč pleničke z elastičnim trakom za prilepit. user posted image
In me zato zanima, ali so pri Hoferjevih in Lidlovih plenicah taki trakovi???

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mullerjeve plenice
9.10.2009 12:50:40   
VRTNICA84

Mi uporabljamo Mullerjeve plenice pa so full ok. Zaenkrat nimam slabih izkušenj z njimi.user posted image user posted image user posted image

Medtem, ko me DM plenice niso prepričale, ker so mi premočle že čez dan. Ji je kr priteklo po hlačnicah. Kaj šele ponoči. Bila je polulana gor do vrata.user posted image user posted image

Edino kar me moti pri Mullerju je to, da je v Mb v centru mesta in ni takega dostpoa. Ker moreš vedno tovorit stvari.


_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mullerjeve plenice
9.10.2009 13:08:53   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: naomyV glavnem meni so všeč pleničke z elastičnim trakom za prilepit. user posted image
In me zato zanima, ali so pri Hoferjevih in Lidlovih plenicah taki trakovi???


Pri Hoferjevih so, za Lidlove pa ne vem - samo po mojem so tudi, no, ker kolegica pravi, da je ful zadovoljna z njimi.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




carski rez
v3sn4

Za kateri carski rez bi se ve odlocile, oz. ali ste se ze odlocile!?

spinalni blok (36%)

splosna anestezija (64%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!