|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj mleko?
10.6.2005 20:52:01   
Bejba
Stari bomo 8 mesecev in imamo že nekaj časa tri obilne goste obroke na dan ter še 2x mleko (zjutraj in popoldne). Sedaj pa me zanima do kdaj naj bi imel otroček še kakšen mlečni obrok oz. kdaj naj preidemo na to, da bo imel vseh 5 obrokov gostih oz. na žlico? Pa zanima me še ali ga sploh mlečni obrok še nasiti npr. za tri ure kot ga je, ko je bil mlajši oz. ali je enakovreden enemu gostemu obroku (popije cca. 240 ml mleka) :zmeden:? Upam, da nisem preveč zakomplicirala :zmeden2:.

LP; Bejba :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Do kdaj mleko?
10.6.2005 20:55:39   
dory
Midva sva ze pri sestih mesecih imela vse obroke na zlico...od takrat tud ne gledam kolk mleka dobi na dan...poskrbim pa,da ima vsaj en mlecni obrok,en zelenjavni (vcasih z mesom ) in en sadni obrok dnevno...ce spravim dol se kej je pa to kak jogurt al pa skuta...imamo tud dneve ko poje samo jogurt pa je glih tko zdrav :)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Do kdaj mleko?
10.6.2005 21:01:11   
Natas@
Naš ima mleko samo še ponoči, ostalo je vse na žlico.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Do kdaj mleko?
10.6.2005 21:01:43   
Anonimen
moja pri 11. mescih še vedno zutri dobi 2 deci mleka, ostale obroke pa na žlico. in to bom kr ohranla tut pol k bo hodila v varstvo. ko se zbudi popoije toplo mleko pol pa fruštek čez par ur

lp, lara

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Do kdaj mleko?
10.6.2005 21:04:31   
ditkaaida
Midva se še kar dojiva: 1x ponoč, 3x čez dan z dodatki goste hrane.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Do kdaj mleko?
10.6.2005 21:07:24   
Anonimen
Do prvega leta starosti naj bi otrok še vedno popil okoli 600ml mleka na dan.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Do kdaj mleko?
10.6.2005 22:27:30   
jagoda
Kot je napisala Selena. Sicer sem jaz slišala da pol litra do enga leta. Adam dobi flašo mleka vedno pred spanjem, 1krat dopoldan, 1xpopoldan in zvečer.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Do kdaj mleko?
11.6.2005 9:02:25   
Annny
Hm, jaz Najo ( 8 mesecev) zaenkrat zjuraj dojim, zvečer popapca cca 2 dl mlečne kaše, vmes pa sadni, zelenjavni(zelenjavno- mesni) in še kakšen obrok.
Lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?