|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gre drugič lažje??
6.6.2005 13:56:54   
Martina8
Neki me zanima..Naša piška se je dojila le slabe tri mesce, ker 1. ni mogla nikakor zagrabit, drugič se ji ni dalo,pol je pa še men zmanjkalo mleka, kljub temu da sem se nalivala z vodo in čaji.
Ker z mojim misliva met še kakšnga :duda:,me zanima če se mi bo isto ponovilo.Res bi rada dojila,saj je bolj zdravo, itd.
:zmeden2:
Je možno, da je krivo tudi to, da sem takrat imela družinske probleme in me je to malo "deformiralo"?no, moje zize :)-:ups:..
tinka:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gre drugič lažje??
6.6.2005 14:01:37   
lin
Takole,imam samo enega :duda:tako da ti lahko povem svoje mnenje ne pa izkušnje.
Mislim da je vsaka nosečnost zgodba zase in lahko se zgodi da ko boš drugič rodila sploh neboš dojila ali pa boš do 1 leta in še dlje.
Stres pa sigurno pliva na mleko,in čisto možno je da si mleko počasi zgubila zaradi stresa.
Srečno

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Gre drugič lažje??
6.6.2005 14:07:47   
Luni
Notranjska? Od kje?

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gre drugič lažje??
6.6.2005 14:10:17   
Martina8
Cerknica z okolico:morje:,brez morja:):)...

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Gre drugič lažje??
6.6.2005 14:33:48   
Luni
Mi4: Cerknica brez okolice s pogledom na :morje: (jezero)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Gre drugič lažje??
6.6.2005 16:08:19   
Urša
Pri nas je bilo isto... :( tako da si močno želim, da bi 2. šlo... če ne bo, se sigurno ne bom tako sekirala kot prvič, ni vredno. Držim pesti tudi zate, sem pa prepričana, da neuspeh ni pogojen. ;)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Gre drugič lažje??
7.6.2005 14:33:57   
piščanc
jaz sem dojila prvo in tudi drugega

prvič je bilo veliko več problemov, mojega nezaupanja v hranjenje itd. ampak počasi nama je uspelo :bravo:

drugič je laže, imaš več izkušenj, manj se sekiraš, pa mislim da tudi zize drugače reagirajo, psiha je pa pri tem zelo pomembna, še bolj kot tekočina

pridejo pa drugi problemi - po 4 mesecih dojenja sem zdaj dobila mastitis, ki ga prvič nikoli nisem imela :((


(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Gre drugič lažje??
8.6.2005 6:30:57   
Bina01
Ja, drugič je lažje :)

Prvega sem dojila komaj dva meseca, potem pa ni več šlo. Pa še ta dva meseca sem se matrala.:((
Sedaj pa dojim od prvega dne čist brez težav:bravo:
in upam, da bo tako šlo še naprej.

Mislim, da je v prvo res bila težava moj stres (beri: nezaupanje v dojenje, v samo sebe, neizkušenost, zmedenost, napetost, utrujenost, pa še kaj bi se našlo) pa še moja velika želja po dojenju.
zdaj pa sem rekla, če bo dojenje šlo bo fino, če pa ne, bom pa pač dala flaško. Pa imam mleka toliko, da ga še zmrzujem za hude dni.:):):)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Gre drugič lažje??
8.6.2005 12:55:16   
Urša
Bravo Bina01! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Gre drugič lažje??
8.6.2005 14:10:10   
rainbow
Ja, tudi pri meni je bilo tako, kot pravi bina01

prvo sem dojila z dodatkom do tretjega, potem sem nehala. vzroki: premalo poučenosti o dojenju, šok zaradi spremebe življenja zaradi otroka, nepomoč partnerja ....

drugo dojenčico dojim polno, čeprav imam veliko več dela sedaj ko sta dve, ampak v glavi sem si stvari pošlihtala, pa je ok

:rozica:

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Gre drugič lažje??
9.6.2005 16:10:08   
Kati S
No, jaz sem tudi iz okolice Cerknice, pa pustmo to. Pri prvem sem imela od porodnišnice naprej premalo mleka. Dodajala sem in pri 3,5 mesecih se ni hotel več dojit. Drugič pa sem tudi jaz POŠLIHTALA V GLAVI, v porodnišnico sem vzela čaj za dojenje in bila ful pripravljena na dojenje. Kaj se je zgodilo? Nič mleka....... ko so ga vagali - koliko je popil, je pokazalo nulo. Otrok je jokal, bradavice me niso samo pekle, ampak žgale..... tako da sem prenehala z dojenjem že po štirih dneh (če temu, da nimaš mleka sploh lahko rečemo dojenje...)
Jaz sem res mislila, da bo tokrat šlo. Moja psiha je bila naravnana na dojenje, pa so bile tudi drugič težave.
Ne vem, vsaka ženska ima svoje finte. Najbolje da probaš!
:duda:

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Gre drugič lažje??
9.6.2005 20:38:51   
Martina8
Ja, mnda res, najboljš da probam, ma mormo najprej enga piščančka narest pa na svet spravt!Vse ob svojem času..Bo že. Sej glih tko zrastejo,tud če pr mami ne pijejo:duda:dudke male:)-:)-:)-
hvala za spodbude in tolažbo..
lp tinki binki:rozica:

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




Nosečnica z dojenčkom v prometu.
пеперутка16

Kako ste zadovoljne z ravnanjem voznikov do nosečnic pešk in žensk z vozički?

Zelo zadovoljna. (100%)

Zadovoljna. (0%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!