|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji Elefanten
6.9.2009 21:35:09   
krtek 1
So res čevlji znamke Elefanten primerljivi z Cicibanovimi?Meni se zdijo veliko mehkejši in so brez artopetskega vložka,kot priporočajo pediatri in tudi cena je ugodnejša.Ima katera izkušnje z njimi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji Elefanten
6.9.2009 21:53:51   
zmajaz
Elefanten ima različne tipe čevljev - eni so s čisto mehkim podplatom, zelo prožni, drugi pa s tršim podplatom in tdnejšo oporo v glježnju, zelo podobni cicibanovim. Sem ravno brala, da ima elefanten 80-letno tradicijo - da je to ala nemški ciciban. Meni se zdijo to v redu čevlji, je pa sploh čisto na začetku, ko otrok shodi, boljše in bolj priporočljivo izbrati tiste mehke.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji Elefanten
6.9.2009 21:58:19   
krtek 1
Hvala za odgovor.Sem gledala tiste mehke in so super ampak za jesensko vreme se mi ne zdijo primerni.Tudi tisti z debelejšim podplatom so še vedno mehkejši do Cicibana,tako da bomo poskusili.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji Elefanten
6.9.2009 21:59:05   
Anonimen
čevlji so megauser posted image


< Sporočilo je popravil ulla80 -- 6.9.2009 22:00:16 >

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji Elefanten
6.9.2009 22:01:43   
krtek 1
Jaz pa mislim,da so ravno pred 30. leti svetovali artopetski vložek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji Elefanten
6.9.2009 22:05:28   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Hvala za odgovor.Sem gledala tiste mehke in so super ampak za jesensko vreme se mi ne zdijo primerni.Tudi tisti z debelejšim podplatom so še vedno mehkejši do Cicibana,tako da bomo poskusili.


Ma ja - čevlji Elefanten so tudi po moje boljši od cicibanovih, cenovno pa ugodnejši. Isto Bären Schuhe - sem imela v rokah cicibanove in potem podobne modele od teh firm, pa niso čisto nič slabši - kvečjemu boljši, dobiš pa 2 ali 3 pare za ceno 1 para cicibanovih, sploh če najdeš še kake znižane. Ravnokar sem ta mali kupila dvojne in se mi zdijo super.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 6.9.2009 22:14:29 >

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji Elefanten
6.9.2009 22:05:35   
Anonimen
sem popravla, sem še enkrt prebrala, pa mal vejice premaknla in je drugač izpadlo, kot prvič user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji Elefanten
7.9.2009 8:39:17   
lenca1
Jih imamo in smo super zadovoljni. Videla sem pa samo take z mehkim podplatom, tiste s trdimi sploh nisem vedela, da jih imajo. Kupili smo tudi njihove copatke za v vrtec, ki so skoraj enake copatkom Superfit, ki jih je imela do sedaj.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji Elefanten
7.9.2009 9:23:26   
piko12
Jaz sem lani in letos kupila usnjene, malo čez gleženj za hladnejše dni in sem ful zadovoljna. Mali ima široko nogico in je ta WMS sistem fajn, ker mu vzamem širok model. Znižani so bili s 34 na 20 eur. Take, kot je imel lani, imajo celo za 10 eur, samo niso imeli njegove številke. Superge pa ima cicibanove in so tudi ok.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji Elefanten
7.9.2009 12:11:59   
ely*
Cicibanovi čevlji so itak priporočljivi le za otroke, ki jim pediater naroči, da jih morajo nositi zaradi deformiranosti stopal. Če pa zdrav otrok nosi ortopedske čevlje, pa se mu stopalo s tem deformira.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji Elefanten
7.9.2009 12:23:04   
ZARA
Tukaj si preberi na linku, baje so zelo priporočljivi.
ELEFANTEN

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čevlji Elefanten
7.9.2009 17:18:10   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
baje so zelo priporočljivi.
Jao... Hotela sem napisat, da jih baje zelo priporočajo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čevlji Elefanten
7.9.2009 21:09:34   
potepinček
Kje jih pa kupujete?

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čevlji Elefanten
7.9.2009 21:12:38   
krtek 1
V Daichman-u.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?