|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zapestnice
5.9.2009 13:04:06   
tinaaja
Zanima me, ali je katera kje videla take plasticne mehke zapestnice kot so bile od Armstronga "live strong"? V otroski velikosti? Ne rabijo bit te od armstronga, katerekoli bodo ok.

user posted image

Oz kaj dati 2,5 letnici kot zapestnico?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zapestnice
5.9.2009 13:57:49   
K_a_t_i
Komot ji daš tiste "indijanske špagca varinte" al pa usnjeno za zavezat.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zapestnice
5.9.2009 17:09:19   
Najaa
Na morju po štantih. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zapestnice
5.9.2009 18:03:13   
sanja nk.
hm user posted image , drugače pa štanti, pa te trgovinice na drobno

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zapestnice
5.9.2009 20:56:39   
Žabika
... ali pa malo širše elastike od Hello Kitty. Pri nas so super uporabne.
... ali pa ji naredi zapestnice iz perlic ali kakšnih lesenih kroglic

< Sporočilo je popravil Žabika -- 5.9.2009 20:57:56 >

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zapestnice
6.9.2009 8:02:13   
tinaaja
Hvala vsem.
... ali pa malo širše elastike od Hello Kitty.

tole sem vceraj gledala v H&M. Ker zdaj hoce imet gor vsakorazne elastike za copke, a ji ful stisnejo zapestje in imava borbe, da da dol.
S plasticno sem se zelela izognit pogajanjem o odstranitvi zapestnice pred kopanjem user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zapestnice
6.9.2009 8:11:57   
dskubin
Diti si že nekaj časa sama dela zapestnice in ogrlice. Kupila sem ji en kup perlic in elastike (te, ki so prav za zapestnice so ful trpežne, saj nosi ogrlice tudi okrog pasu user posted image , pa se ni še nobena strgala tok tok tok). Ona se vsede za mizo, jaz prinesem škatlo in na en konec elastike ji dam ščipalko in pol lahko ona po 1 uro sedi in niza (probaj, veš kako paše, ko se sama zamoti). Včasih hodimo okrog kot cigani, s po 5imi ogrlicami, ma sej jo bo minilo. Glede kopanja smo dogovorjeni, da jih da dol in pusti zraven pri obleki, da jih lahko potem vrne nazaj. No včasih se tudi kopa s kako, pa nič hudega. Jaz edino vztrajam, da jih čez noč ne sme imet gor, pa nekih večjih borb še nismo imeli.

Drgač take plastične otroške smo mi dobili na policiji, gor piše red je vedno pas pripet user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 6.9.2009 8:13:39 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zapestnice
6.9.2009 9:00:25   
tinaaja
Od katere firme so tele za nizanje? Ker B tud take zadeve rada dela. Da kupim take ta trpezne user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zapestnice
6.9.2009 9:32:10   
Žabika

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Diti si že nekaj časa sama dela zapestnice in ogrlice.


Bravo Diti!!!!!! Ta punca je itak skoz malo pred ostalimi. Hana sicer tudi rada gor daje, ampak potem več ali manj vse na tleh pristane. Če pa delam jaz, pa tudi rada sodeluje.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zapestnice
6.9.2009 21:23:55   
dskubin
Od katere firme so tele za nizanje?

Nimam pojma, ker jih ne kupujem v nekih specializiranih trgovinah, potem te košta uko z glave, tko majhnega otroka pa itak težko težko prepričaš, da bi delal kake posebne nize po barvah al pa oblikah, ampak gre gor vse, kar imajo na razpolago. Npr. naša si je umislila tudi kake figurice iz kinder jajčk, pa ji pol mož luknjico zvrta, da lahko tudi to naniza zraven user posted image . V glavnem eno ogroooomno škatlo plastičnih (od delfinčkov, srčkov, češnjic, zvezdi, črk, ipd.) sem kupila v Torriju v uni otroški trgovini giochi&giochi se mi zdi, lesene pa v obiju in v Mullerju. Bolj, kot so kičaste, bolj grejo v promet user posted image

a punca je itak skoz malo pred ostalimi.

Ah, kakor v čemu. Kolkor je bla na začetku hitra za se dvigovat, je na koncu shodila med zadnjimi user posted image . Drgač pa ja, se mi zdi, da veliko veliko odnese od brata (ja ja, tudi neumnosti), pri marsikateri stvari ga celo šiša, ker je res vztrajna in trmasta, on je pa bolj "crnogorac".

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zapestnice
9.9.2009 14:00:05   
Metuljček Cekinček
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165724

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?