|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 8:59:36   
anika87
Pred časom sem spraševala, če previjate svoje škrate ponoči, pa sem dobila največ odgovorov, da ne. Saj tudi sama nisem nameravala, čeprav sem večkrat, potem pa sem čisto nehala. Zdaj pa je moj škrat začel malo dlje spat kot prej in nama je že 2x prišlo lulanje prek. Zvečer dobi pleničko okoli 20-20.30, dam mu trojkico (Lidl), čez dan nosi dvojkico (DM), ima 4700g. Zjutraj spi do 8.30 (vmes se samo 1x dojiva okoli 5h - to je v bistvu nočno dojenje).
Katere pleničko zadržijo največ lulanja? Aja - lulanje pride prek sem pozabla napisat.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:03:03   
zvesta
Mi smo ponoči striktno uporabljali Pampers Active Fit... te so edine zdržale čez noč.

Čez dan smo pa uporabljali Hoferjeve. Zdaj pa tudi Hoferjeve že zdržijo čez noč.

< Sporočilo je popravil zvesta -- 5.9.2009 9:06:41 >

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:04:03   
ledenka
po mojih izkušnjah Müllerjeve - nekje 12 ur

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:11:11   
Jančika_
Pri nas je bilo vseeno, katere plenice so bile - če sem jih dodatno fiksirala z navadno povijalko, sigurno ni šlo nič čez.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:15:50   
urška
meni so mullerjeve zdržale vedno. 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:18:48   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Mi smo ponoči striktno uporabljali Pampers Active Fit... te so edine zdržale čez noč.



Mi isto, čez dan pa uporabljamo DM-ove.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:20:07   
Ploha
jst uporabljam alana plenice iz DM-a pa je do zdaj 1x šlo čez...spi pa tudi celo noč...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:25:55   
Hope2
Prve mesece je imel čez dan in ponoči mulerjeve. Po enem 3 mesecu, pa je lulal tak, da so že ob polnoči premočile, zato mulerjeve več niso bile dovolj in sem začela kupovat moltex vložke za v pleničko. Po 6 mesecu pa sem našla pampers simply dry in active baby. Oboje vzdržijo največ. 

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:28:36   
sonček33
alana dm so super

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:29:56   
sobra
pampers active fit ali pampers baby-dry kupljene v mullerju.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 9:43:09   
tropical
Meni so najboljš tiste pleničke iz Hoferja. Ne zamenjam za druge.

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 11:43:29   
lily975
Mi uporabljamo pleničke iz Mullerja in se obnesejo .Smo suhi celo noč!!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 12:38:18   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: lily975

Mi uporabljamo pleničke iz Mullerja in se obnesejo .Smo suhi celo noč!!
tudi miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 12:51:43   
AKP
Moja punca ogromno lula in ji redko katera plenička zdrži celo noč. Sprobala sem Pampers active baby, Hoferjeve, Mullerjeve, Dm in niti ena ni zdržala celo noč. Po nasvetu ene uporabnice sem še sprobala oranžne pamperske Simply dry iz Mullerja. Te so pa res super user posted image . Naša punca ostane suha celo noč in niti drage niso saj stane 48 plenic (od 4-9 kg) 8 eur.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 14:53:59   
wintertime
Sprobala vse, najslabše so se mi obnesle pamperske pa ne zaradi vpojnosti ampak je bila ritka takoj rdeča. Sedaj uprabljam, verjeli ali ne, Sparove user posted image ! Zdržijo tudi njeno jutranjo bombo ko se pokaka user posted image in nič rdeče ritke. Super zadovolna!

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 14:56:57   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: lily975

Mi uporabljamo pleničke iz Mullerja in se obnesejo .Smo suhi celo noč!!
tudi miuser posted image user posted image user posted image


Punce, kaj vam pomeni cela noč?
Jaz dam Nejcu plenico okrog 20.30 in ko sma vstajala okoli 7.30 ni nikoli prišlo prek, zdaj ko pa potegne do 8.30 sem ga pa 2x našla mokrega.



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 14:58:34   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: wintertime

Sprobala vse, najslabše so se mi obnesle pamperske pa ne zaradi vpojnosti ampak je bila ritka takoj rdeča. Sedaj uprabljam, verjeli ali ne, Sparove user posted image ! Zdržijo tudi njeno jutranjo bombo ko se pokaka user posted image in nič rdeče ritke. Super zadovolna!

Super, bom probala danes Sparky, mam doma en paket sparovih in lidlovih 4-9, oboje smo dobili za darilo in zdaj prvo uporabljam lidlove. Mogoče bojo pa sparove še več zdržale, probala jih pa še nisem, saj čez dan uporabljamo še vedno dvojkico.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu wintertime)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 15:18:28   
lily975
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23


IZVIRNO SPOROČILO: lily975

Mi uporabljamo pleničke iz Mullerja in se obnesejo .Smo suhi celo noč!!
tudi miuser posted image user posted image user posted image



Punce, kaj vam pomeni cela noč?
Jaz dam Nejcu plenico okrog 20.30 in ko sma vstajala okoli 7.30 ni nikoli prišlo prek, zdaj ko pa potegne do 8.30 sem ga pa 2x našla mokrega.

To pomeni ,da se mi skopamo tam nekje do 20.30 ,damo pleničko  gor.Zjutraj pa se prvič previjemo okrog 10.00, ker pač dolgo spimo .Pa zdrži lulanje in občasno tudi kakanje!!!user posted image user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 16:08:24   
Blueeyes
jz našo previjem zadnjič ob cca 21-21.30h.. ponoč še cca 3x dojim in ustaneva nekje do 7h zjutri ko se spet previjava... nočne obvezno samo Pamperske - spar, dm, muller, lidl, so mi vse premočile vsakič k jo je mela gor.. zdej morm sprobat še te iz leclerca.. jih ma zaenkrat samo za čez dan... drgač pa dnevno pa pol uporabljam različne (zdej jih še sprobavamo kaj nam najbolj ustreza)

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 16:13:43   
Katjusa
Moj ati se vedno heca da piše gor do kolk kg zdržiuser posted image user posted image user posted image user posted image (tist k je označeno za kako težo otroka je)

drgač pa mi smo mel od začetka pamers smo bli mokri tud 2x na noč.... potem smo šli na muller in  zdej DM ker je pač muller predaleč in smo zadovolni pri prvem so nam se poa dobro obnesle iz lidla

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 16:14:23   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: lily975

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23


IZVIRNO SPOROČILO: lily975

Mi uporabljamo pleničke iz Mullerja in se obnesejo .Smo suhi celo noč!!
tudi miuser posted image user posted image user posted image



Punce, kaj vam pomeni cela noč?
Jaz dam Nejcu plenico okrog 20.30 in ko sma vstajala okoli 7.30 ni nikoli prišlo prek, zdaj ko pa potegne do 8.30 sem ga pa 2x našla mokrega.

To pomeni ,da se mi skopamo tam nekje do 20.30 ,damo pleničko  gor.Zjutraj pa se prvič previjemo okrog 10.00, ker pač dolgo spimo .Pa zdrži lulanje in občasno tudi kakanje!!!user posted image user posted image


nam je cela noč vsaj 12 uruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 16:51:52   
krtek 1
Edine plenice,ki nam niso zdržale celo noč,so bile bombažne od Štorklje.user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 17:07:05   
Najaa
Pri obeh hčerkah samo hoferjeve.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 18:31:43   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Mi smo ponoči striktno uporabljali Pampers Active Fit... te so edine zdržale čez noč.

Čez dan smo pa uporabljali Hoferjeve. Zdaj pa tudi Hoferjeve že zdržijo čez noč.


Mi tudi ponoči prakticiramo Pampers Active Fit (Nemške) - jo ima 12 ur. Čez dan pa Lidl ali Muller, jo itak previjamo na 3 ure.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katera plenička "zdrži največ"
5.9.2009 20:51:57   
tasa_m
Hoferjeve nam vzdržijo, Pampers pa so nam že 2-krat premočle,tako da imamo zdaj Pampers čez dan, Hoferjeve pa ponoči user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!