|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
18.8.2009 21:47:07   
Klemy82
Ker na financah bolj malo dogaja, bom napisala še tu, kjer vas je malo več. Moderatorji pa brišite po lastni presoji. user posted image
Zadeva je taka.
Pri podjetju, kjer sem že leto in pol zaposlena prek študentskega servisa, bi se rada zaposlila. Moja nadrejena in njen neposredno nadrejeni me podpirata in mi bosta napisala priporočla, vendar je tukaj še zadnja inštanca, The big Boss, ki ga bo treba prepričati, da odobri mojo zaposlitev. Glede na to, da ne kandidiram na nobeno prosto delovno mesto, ampak se vsi skupaj sklicujemo na dejstvo, da bo šlo kmalu precej ljudi iz oddelka v pokoj, šef pa ima neke ideje o velikih kadrovskih premikih, ki ne predvidevajo novega kadra, kar težek zalogaj.
Ima katera kakšen pameten nasvet, kako naj sestavim to prošnjo, da bo čimbolj prepričljiva?
Hvala že vnaprej.user posted image

_____________________________

Jst.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
18.8.2009 22:05:11   
natasarobi
Pozdravljena!

Jaz v tem primeru ne bi ne vem kaj komplicirala. Sem bila pred leti na podobnem kot ti in sicer je vodja že prej šla do big bossa in mu razložila situacijo. Seveda me niso vzeli takoj za stalno temveč sem morala opravlajti pripravništvo.

Napisala sem prošnjo nekako takole (jo žal nimam več shranjeno, tako, da bo po spominu): Od leta tega in tega na oddelku/sektorju opravljam delo preko študentskega servisa. Ker bom/sem diplomirala na ........... (napišeš kaj,kje) bi prosila za redno zaposlitev/opravljanje pripravništva v podjetju/sektorju kjer že sedaj opravljam delo kot študentka.' Nekako tako iz glave, mislim, pa da je dobro, da vodja oddelka kjer delaš oz. kao trenutno 'nadrejeni' malo ob kavi ali gre k njemu na sestanek in mu razloži kako in kaj (pa če greš še ti zraven).

To je moje mnenje. Srečno.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
18.8.2009 22:10:50   
Klemy82
Hvala natasarobi.user posted image
Nekako v tem stilu sestavljam, ja. Kot rečeno me v sektorju podpirajo, je pa vse v rokah drugih ljudi, tudi šef sektorja lahko le da priporočilo in morda malo potečnari... kako se bo pa generalni odločil pa Bog ve.
Jutri oddam prošnjo v kadrovsko pa upam, da vsaj do razgovora pridem. Ostalo se bodo šefi med sabo zmenili, če se bodo kaj. Uffff, sem živčna.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
18.8.2009 22:14:01   
natasarobi
Ni za kaj. Se mi zdi fajn, da kdo kaj ve o tem, da ne bo prošnja romala v koš, češ, da ne iščete novih kadrov.

Vse je možno, glede nato, da folk prošnje kar na slepo pošilja. Nič bit živčna.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
18.8.2009 22:21:51   
Klemy82
Čeprav služba ni nič posebnega, bi jo res rada dobila. Kolektiv je ok, služba ok, firma solidna, za prvo redno službo bi bilo super. Če ne, bomo pa iskali drugje. Že res, da že 3 mesece pošoljam prošnje pa nič....user posted image ... enkrat bo že...

_____________________________

Jst.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
18.8.2009 22:49:22   
Klemy82
No, nekaj sem spravila skupaj. Jutri dam še v pregled šefinji, če bo imela kaj za pripomnit, potem pa akcija. Jooooj, držite pesti da bo kaj!!user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
4.10.2009 16:20:48   
jeraacc
Lep pozdrav!

Pred pol leta sem tudi jas pošiljal na tone prošenj, bil sem pa samo na par razgovorih, in še to neuspešno. Potem sem pa zasledil na internetu stran, ki mi je pomagala do prošnje, ki mi je prinesla res odlično službo!
Vsem ki imate enake probleme kot sem jih imel jas pred pol leta srčno priporočam spodaj navedeno stranuser posted image

http://www.prosnja.com/at.cgi?a=480955

Pa Veliko Uspeha

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nasvet za pisanje prošnje, prosim ;)
4.10.2009 20:10:58   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: jeraacc

Lep pozdrav!

Pred pol leta sem tudi jas pošiljal na tone prošenj, bil sem pa samo na par razgovorih, in še to neuspešno. Potem sem pa zasledil na internetu stran, ki mi je pomagala do prošnje, ki mi je prinesla res odlično službo!
Vsem ki imate enake probleme kot sem jih imel jas pred pol leta srčno priporočam spodaj navedeno stranuser posted image

http://www.prosnja.com/at.cgi?a=480955

Pa Veliko Uspeha



Ojoj, samo tega ne... ko se enkrat prijaviš dobivaš non stop njegove maile... prošnje pa so obup. V podjetju kjer delam smo jih dobili par na njegov sistem "ubijalskih", in smo res crkavali od smeha ko smo jih brali (no ja res so pritegnili pozornost, ampak to je bilo pa tudi vse)... smo mislili, da s človekom ki jih piše ni vse v najlepšem redu, ampak potem sem pa enkrat le ugotovila, kje jih pobirajo :(((...

(odgovor članu jeraacc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?