|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aura in otroci
12.8.2009 22:18:32   
Anonimen
zadnjič mi je nekdo omenil, da so otroci do 6. leta v mamini auri.
verjamete v to? mi lahko kdo kaj več pojasni? kako vpliva na mojo auro, ker imam "pri sebi" 2 otročka?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.8.2009 22:24:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aura in otroci
12.8.2009 22:36:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
ne, saj se ne bojim, da bi razpadala ali kaj podobnega, samo zanima me, kako te stvari delujejo,... kateri del aure prevzame določen otroček itd.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aura in otroci
12.8.2009 22:37:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Pomoje ti nima kaj bit.


user posted image user posted image

Drgač sem pa jaz bolj slišala, da majhni otroci vidijo donemvemkaterega leta od drugih avro. Mimogrede, da to povem. Mogoče bi povedal kaj o tem kakšen izkušen bioenergetik, če kakšnega poznaš, ali pa pobrskaj po internetu. Pa še sporoči nam.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aura in otroci
12.8.2009 22:42:17   
Anonimen
ja, decembrka, to sem tudi slišala,... na lastna ušesa, ko je kakšen otroček omenil dojenčka v trebuhu, kljub temu da drugih znakov in besed o tem ni bilo,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aura in otroci
12.8.2009 22:58:41   
Anonimen
Posluši, ko smo že pri teh nadnaravnih sposobnostih....
Moja kolegica je govorila, še preden je zanosila, da je večkrat zvečer videla eno belo svetlobo na steni ali drugje. Ko je zanosila pa nič več...malo sem skrenila s poti ampak ne morem si kaj...polnoč se približuje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aura in otroci
12.8.2009 23:06:44   
Anonimen
do polnoči je še dalečuser posted image
so se tudi meni dogajali "duhovi"... ampak v začetku prve nosečnosti... in celo življenje se mi je pretreslo.

sem šla prejle na hitrco prebrskat po internetu, da bi kaj našla o auri otrok, a nič. si bom morala vzeti čas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aura in otroci
13.8.2009 8:21:29   
TomTaylor
Išči pod Indigo otrociuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aura in otroci
13.8.2009 9:59:06   
živa
Jaz vem, da bioenergetiki (ali kaki drugi alternativni zdravitelji) do 8. leta (če se ne motim) vedno obravnavajo otroka skupaj z mamo, ker sta povezana.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aura in otroci
13.8.2009 11:15:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

ja, decembrka, to sem tudi slišala,... na lastna ušesa, ko je kakšen otroček omenil dojenčka v trebuhu, kljub temu da drugih znakov in besed o tem ni bilo,...



joj, ne govor...men je našo Živo en mali napovedal! Čez mesec sem delala test in je bil pozitiven!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aura in otroci
13.8.2009 11:55:41   
Gina
Vsak človek ima svojo auro. Tudi otrok. To je le del našega energetskega polja, ki ni čist do konca materializiran, pa se ga tako vidi okrog telesa. Vsak človek ima tudi svoje energetsko polje in centre le teh - čakre. Tudi te ima vsak svoje. Je pa resnično vsak otrok energetsko povezan z materjo, vendar ne v smislu delitve aure (dojenčki imajo popolnoma čisto auro, odrasel pa čist nobeden), ampak s tem, da ima še vedno razvite sposobnosti čutenja človeka v nulo, ne da bi z njim govoril, se pravi sposobnost izmenjave energij. In preko tega je otrok izredno povezan z mamo, saj jo čuti oz. lahko z njo na nek način komunicira tudi tako, kot kasneje več ne zna. Včasih se mi zdi zelo opazno ravno obratno - vpliv otrokovih energij, ki so tako zelo čiste in ljubeznive na matere. Meni se zdi, da ogromno mamic postane kar naenkrat s prihodom otroka tako zelo nežnih, nekatre od njih celo precej drugačne, kot so morda bile prej. Tako vsaj jaz te reči v zvezi z auro dojemam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aura in otroci
13.8.2009 12:02:22   
nanč
Zanimivo...škoda ,da nimam več časa za prebirat.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aura in otroci
13.8.2009 13:29:26   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Vsak človek ima svojo auro. Tudi otrok. To je le del našega energetskega polja, ki ni čist do konca materializiran, pa se ga tako vidi okrog telesa. Vsak človek ima tudi svoje energetsko polje in centre le teh - čakre. Tudi te ima vsak svoje. Je pa resnično vsak otrok energetsko povezan z materjo, vendar ne v smislu delitve aure (dojenčki imajo popolnoma čisto auro, odrasel pa čist nobeden), ampak s tem, da ima še vedno razvite sposobnosti čutenja človeka v nulo, ne da bi z njim govoril, se pravi sposobnost izmenjave energij. In preko tega je otrok izredno povezan z mamo, saj jo čuti oz. lahko z njo na nek način komunicira tudi tako, kot kasneje več ne zna. Včasih se mi zdi zelo opazno ravno obratno - vpliv otrokovih energij, ki so tako zelo čiste in ljubeznive na matere. Meni se zdi, da ogromno mamic postane kar naenkrat s prihodom otroka tako zelo nežnih, nekatre od njih celo precej drugačne, kot so morda bile prej. Tako vsaj jaz te reči v zvezi z auro dojemam.


Ob branju tega sem se spomnila, da je mene moja hčerka, takrat stara komaj nekaj čez 2 leti skoraj vsakodnevno spraševala: "mami, zakaj si tko žalostna?"...meni pa nič jasno, zakaj me to sprašuje, saj sem bila dejansko v tistem obdobju pravzaprav v svojem najboljšem obdobju (sicer pod vplivom antidepresivov), dobre volje in polna energije, pa končno v poklicu,ki sem ga vedno želela opravljat,...V tistem času sem bolj iz firbca kot ne, obiskala bioenergetika...ne da bi se prej z njim karkoli pogovarjala o svojem življenju, me je po terapiji vprašal kako je z mojim notranjim počutjem. Nisem vedela kaj s tem misli in kaj me sprašuje, ampak nadaljeval je: "čutim veliko žalost, globoko zakoreninjeno žalost.." ..zdaj, da bi na dolgo in na široko pisala o moji izkušnji in teoriji energij in avre, ne bi, niti se ne spoznam, vem pa samo to, da nekaj res mora biti na tej povezanosti otrokovih in materinih energij.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aura in otroci
13.8.2009 13:52:12   
Anonimen
Ma...ziher je kaj na tem. Moja mami trdi, da je zmeri mela neke filinge okrog mene. Evo, zadnjič ko sem šla rodit, boga reva ni spala od 4 dalje, ko sem tudi jaz začela malo bolj dihat in je celo noč name mislila, pa sem ji šele zjutraj javila, da gremo v akcijo.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aura in otroci
13.8.2009 14:45:46   
Anonimen
Gina, si zelo lepo napisala! ja, tako nekako bi si znala predstavljati.
prepletanje aure kot komunikacija dojenčka (kasneje otročka) in mame brez besed... zaznavanje občutenj, ki jih ne izrazita.

drugače pa indigo otroci,... jaz vsekakor nimam indigo otrok, sta povsem "normalna" pobčka,...user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kako ste rodile?
endrina



po naravni poti, brez šivov (32%)

po naravni poti, s šivi (49%)

s carskim rezom (15%)

po naravni poti,vakumsko (5%)


Število vseh glasov: 462

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!