|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:16:52   
blaža
ful bi rada kupila otrokoma vrtno hišico. po polni ceni so po moje kar drage.

Močno dvomim, pa vseeno vprašam: Ali jo kdo proda po polovični ceni že rabljeno?

Ali pa če kdo ve, da jo prodajajo bolj poceni. Sem dobila eno informacijo, da jo imajo v Mercurju znižano na 66e, ma bom morala it pogledat.

Sej vem, da ste že govorile o teh hiškah, pa tudi vidla sem, da ste bli sami ful pridni, ko ste jih naredili, ma moj se je lotil kopalnice in ne bo nič letos z hiško, ker nima cajta. Otroka pa tako hitro rasteta in bi se po moje ful lepo igrala v hiški.

Hvala

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:28:44   
rija
če jo dobiš za 66 eur jo kar kupi. naša je bila okrog jurja....pa jo uporablja strašno malouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:31:56   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: rija

če jo dobiš za 66 eur jo kar kupi. naša je bila okrog jurja....pa jo uporablja strašno malouser posted image


a tisto niste sami nardili= Tisto leseno, ko si slikice limala?user posted image sem mislila, da je bla home made.user posted image

Ja ma ne more bit ne vem kakšna za samo 66e. eno sem vidla za 150e, je bla še kar ok, ma tolko mi je že preveč.user posted image Vsaj zdej trenutno. No in sploh me ne bi motlo, če bi bla rabljena, ma je nikjer nobeden ne proda. Itak, pa nimam placa za kakšno večjo, ki nismo na samem in imam le manjše dvorišče.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:33:22   
rija
neee.....tisto smo sami postavljali, malali....dobili pa smo jo od prijateljev, ki so zanjo plačali mizarju okrog 1000 eur....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:35:45   
Anonimen
http://www.bolha.com/oglas383110816/otroska-hisa-za-igranje-na-prostem


http://www.bolha.com/oglas383094388/igrace-za-igro-na-prostem-otroska-hisica




(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:36:09   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: rija

neee.....tisto smo sami postavljali, malali....dobili pa smo jo od prijateljev, ki so zanjo plačali mizarju okrog 1000 eur....


Ja to je pa kar dosti 1000e.Tolko nimam. Ma če sem si pa zdej kupla avto za 1450euser posted image Je bla sila, ki clio je umrl.user posted image

No ma jaz mojga žicam , da bi kaj skupaj spravil, ki se dobro znajde, pa pravi, da ni taka sila, pa da zdej nima cajta, ki sam dela kopalnico.user posted image

Ja in valda, jaz, pa kar si zapičim v glavo, bi rada takoj.user posted image

No sej jaz bi dala tudi unih 150e, ma bi bil moj jezen.user posted image , ki zdej ni kao cajt za to. user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:37:36   
rija
user posted image  če bi je ne dobili zastonj in bi v naprej vedela, koliko bo v uporabi, bi je moj tudi ne imel.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:40:43   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image  če bi je ne dobili zastonj in bi v naprej vedela, koliko bo v uporabi, bi je moj tudi ne imel.....user posted image


če jo boš pridno barvala, bo pa še za vnuke.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
19.7.2009 21:42:11   
blaža
skamp, hvala za linke, bom probala jutri poklicat. sicer mi je pa všeč bolj una rumena. Ki una druga se slabo vidi kaka je.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
21.7.2009 12:49:41   
Ursi2
Živjo!

Ja, tudi meni se zdi zelo fajn, da imajo hioško!Seveda, če je to izvedljivo!
Sem pa v Toys are us v Avstriji videla, da imajo tudi eno akcijo : hiška in tobogan za 100€. Poglej na ta link, mogoče ti bo zanimivo!!!

http://www.toysrus.at/outdoor-sport/spielgeraete/funny-haus-mit-rutsche-732974.html

Ali pa tale hiška, za isti denar:
http://www.toysrus.at/outdoor-sport/spielgeraete/spielhaus-rancho-sizzlin-cool-717584.html

Upam, da bota našla kaj ugodnega!

LP

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtna hišica - ali kdo proda?
27.7.2009 12:08:01   
ksenija12
zdaj sem našla na bolhi oglas za hiško, ki jo iščeš, je 50eur. Pobrskaj med igračami in otroško opremo.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?