|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj vprasanj
27.5.2005 20:42:59   
aisha
zivio!

imam sest mesecev starega sina gala in me zanima naslednje:

kje se dajo kupiti nogavicke (zokncki), ki ne stiskajo otrockovih nogic? ta mal ima bolj okrogle nogice in se mu ful pozna elastika.

kaka mi kar pogosto, a ima zelo trdo blato in se fejst muci. a pozna katera kak recept za to?

ko pripravljam kasico (kolinska-bebi zitna kasica z banano), je cisto tekoca in se bolj malo stopi. a je to zato, ker zdaj na zacetku uvajanja tega delam manjse kolicine ampak v enakem razmerju? katere kasice so vredu?

hvala in uzivajte z vasimi soncki:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nekaj vprasanj
27.5.2005 20:48:20   
Anonimen
za zokenčke ne vem..mal pobrskej po različnih štacunah

če ima trdo blato, mogoče nehaj za kak dan z banano, tut kašico bananino, pa mu raj daj recimo čežano iz jabolk in suhih sliv. seveda skuhano in spasirano, še boljš so hruške s slivami. po tem je naša po dveh urah nardila tavelko kako :)

kar se pa kašic tiče, pa ne razum čist dobr kva si hotla povedat, men so vse ok, sam vsaka ma svojo finto. recimo te k se z mlekom mešajo se po enmu cajtu ful napihnejo, tko da če daš preveč kašice se spremenijo v žgance. res more bi skor tekoča ko jo zmešaš pol pa mal počakaš pa je glih ok pol.

upam da sem kej pomagala

lp, lara

(odgovor članu aisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   nekaj vprasanj
27.5.2005 20:57:10   
urši*
hoj!

kašice so fajn od hippa-jabolko - vanilija in banana - breskev!
za kakanje pa mu daj kakšen čaj al pa vodo!?!
nogavičke pa js kupim kr v mercatorju, sam te pa res mal tiščijo!!
lp;)

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nekaj vprasanj
27.5.2005 21:19:07   
afrika
Sem pravkar kupila en šop nogavičk - takih ki jih ti iščeš - v trgovini Mothercare (Europark Mb)

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nekaj vprasanj
28.5.2005 12:32:27   
NinaŠ
nogavičke ki ne "tiščijo" kupujem v Baby centru - sam moraš mal pogledat, imajo več vrst

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nekaj vprasanj
28.5.2005 21:44:12   
BARBARA R.
Z nogavičkami smo tudi mi imeli težave.

Skuhaj mu kompot iz suhih sliv.

Mi smo začeli z Hippovimi mlečnimi žitnimi kašicami in bili zelo zadovoljni. Sedaj pa uporabljamo malo mešano.

:muca:

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!