|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
22.5.2009 8:15:03   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

Ma ja, saj bo (na monti forumu sem ela user posted image )...

Špela, tudi meni se vse takoj pozna. user posted image  Res groza.

Pa kaj se 100% držiš montignaca? Ker potem bi skoraj moglo it dol. Meni je -18 uspelo popolnoma brez telovadbe. Bi mi bila sicer zelo dobrodošla, ampak se nisem mogla spraviti zraven (beri: lenoritis user posted image ).


se mi je zdelo, da si to ti hehehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Montignac
22.5.2009 8:47:00   
Anonimen
o ela user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Montignac
22.5.2009 10:11:51   
Detece
Pozdravljene!

Tudi mene zelo zanima ta Montignac. Predvsem mi je všeč zdrav način prehranjevanja. Sem pred nosečnostjo iz zdravstvenih razlogov nekaj časa jedla makrobiotsko hrano in sem se res super počitila in ne da bi vedela shujšala 7 kg (takrat sem imela res lepo postavo).  Sedaj po porodu pa imam strašne težave s kilogrami, kljub temu da zelo pazim in res ne jem veliko. Iz 58 kg, jih imam danes 70 (s tem da sem 5 kg že shujšala).

Knjigo mi bo danesuser posted image natisnil v službi in upam, da jo bom lahko poleguser posted image hitro naštudirala. Glede na to, da še vedno skoraj polno dojim (počasi uvajamo GH), kaj mi priporočate?? Kako naj se zadeve lotim? Mogoče kak predlog jedilnika za začetne dni, dokler sama ne "pogruntam" metode.

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Montignac
22.5.2009 11:09:17   
aleunam
Oj, mojamura in natasa77. Saj bi bla tukaj tudi ela, pa je že zasedeno. pol sem pa kar obrnila svoje ime. user posted image

detece, ne vem kaj je priporočljivo (in kaj ne) jesti v času dojenja, lahko pa ti napišem par predlogov:

pred zajtrkom kos sadja - jabolko, jagode, češnje, pomarančo, limono z vodo, kar maš pri roki ("prepovedane" so banane, ananas, mislim, da celo lubenica, vendar nisem 100%)

Z: 1: polnozrnati kruh (priporočam, da si ga spečeš doma, ker so od kupljenih 100% pz le tisti "mokri" kruhi, pakirani v obliki kocke, pa še pri teh je treba pogledati na deklaracijo) z lahko skuto (do 10% mlečne maščobe) ali marmelado brez sladkorja ali lahkim sirom (spar vital ima sir z 13% mm), zraven brezkofeinska kava (monti priporoča kavo brez mleka, vendar meni ne uspeva) ali čaj = OH
2: polnozrnata palačinka (pz moka, radenska, sol, mogoče malo fruktoze) z marmelado bs, kava/čaj = OH
3: pečena/kuhana jajčka, kava/čaj = B
4: hrenovke, zenf bs (sparov je brez sladkorja), kava/čaj = B
5: jogurt/mleko z naravnimi ovsenimi kosmiči = OH

M: kos sira/navadni jogurt...

K: 1: dušeno meso, dušena zelenjava, solata = B
2: razni zelenjavni narastki s sirom in jajci = B
3: meso na žaru, ljutenica (podobno ajvaru), zelenjava, solata = B
4: polnozrnata pica (pz testo + pasirani paradižnik + zelenjava - bučke, paprika, paradižnik, čebula... brez sira ali klobas) = OH
5: pz testenine z zelenjavno omako, dušeno zelenjavo, solata = OH
6: ajdova kaša, zelenjava/zelenjavna omaka, solata = OH
7: riž z zelenjavo (ohrovt, brokoli, cvetača...), solata = OH
8: dušeno zelje z mesom (B) ali pz testeninami (OH)

M: kos temne čokolade/kompot brez dodanega sladkorja ali z fruktozo - malice po potrebi

V: podobno kot kosila, le da malo "šparajmo" z količino, ni pa to neko načelo

< Sporočilo je popravil aleunam -- 22.5.2009 11:14:09 >

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Montignac
23.5.2009 22:18:41   
Anonimen
-8 kg (v 4 mesecih) user posted image  še 9 do konca

A ste vidle, da revija Jana omogoča postavljanje vprašanj Montignacu osebno? Danes sem slučajno kupila to revijo.user posted image

(odgovor članu aleunam)
  Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Montignac
24.5.2009 11:47:22   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

-8 kg (v 4 mesecih) user posted image  še 9 do konca

A ste vidle, da revija Jana omogoča postavljanje vprašanj Montignacu osebno? Danes sem slučajno kupila to revijo.user posted image


Nataš, supeeeeer, bravoooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Ja, sem zadnč v trgovini sam mal prelistala revijo, pol me je pa trgovka že čudno gledala. A mi skeniraš?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Montignac
24.5.2009 15:59:55   
aleunam
Oj, dulci! Se tudi tukaj srečamo... user posted image

Nataša, super!!! pridna si user posted image

Hm, jaz bi Montignaca najprej vprašala kako je z fižolom user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Montignac
25.5.2009 8:24:43   
Detece
Punce kako je s pivskim kvasom? Ga uživate? V prahu ali tabletah? Hvala!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Montignac
25.5.2009 8:51:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Ja, sem zadnč v trgovini sam mal prelistala revijo, pol me je pa trgovka že čudno gledala. A mi skeniraš?



Ko usposobim skener. user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Montignac
25.5.2009 9:29:07   
kaya2007
aleunam, se mi zdi čudno, da bi bil ananas prepovedan user posted image  nima niti visokega GIja, pa tudi v ostalih dietah se ga ne odsvetuje. vem pa, da ima lubenica res visok GI. aja, ap še to, če malo poiščeš naokoli, dobiš tudi 100% ržen ali pirin kruh, res pa je, da jih ni v supermarketih. če ne drugje, imajo pa v avstriji ogromno tega, jaz kar tam kupim in zamrznem, itak ga čisto malo pojem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Montignac
25.5.2009 14:17:00   
aleunam
Saj pravim, se ga najde... user posted image

Za ananas pa sem šla prav gledat na Montignacovo uradno stran. Torej:
- Pineapple (fresh fruit/svež) GI 45
- Pineapple (tin/can/v pločevinki) GI 65
- Pineapple juice (unsweetened/ananasov naravni sok brez dodanih sladkorjev) GI 50

Se opravičujem za napačno informcijo; ananas torej je dovoljen, tudi ananasov sok brez dodanih sladkorjev (mislim, da ga ima tudi fruktal). Pred zajtrkom ga komot jeste! user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Montignac
26.5.2009 8:57:19   
mojamura
natasa77 čestitke zas izgubljene kile. upam, da jih ne boš preveč pogrešalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Montignac
26.5.2009 9:01:05   
Anonimen
user posted image  user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Montignac
26.5.2009 12:41:28   
suzy85
hej hej!
po dolgem času se spet malo oglašam. od začetka diete (sredina marca) je šlo dol 8kg user posted image , je pa res da se zadnje čase bolj slabo držim montija user posted image . če ne druga, upoštevam vsaj to, da jem kruh samo zjutraj, ne jem krompirja (razen včeraj malo pomfrija user posted image ), tu in tam pa pojem tudi kakšne testenine z mesno omako. se poskušam držat, ampak je non stop nekaj.
prejšnji teden je eva dobila za rojstni dan sedež za kolo, zdej pa si morava s user posted image  nabavit kolesi, pol pa upam, da bodo šle še ostale kilce dol.

user posted image user posted image user posted image  vam vsem za izgubljene kg!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Montignac
27.5.2009 12:57:27   
aleunam
Glede na tvoj odličen rezultat ti predlagam, da se še naprej držiš te metode. Res ti je lepo uspelo. user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Montignac
28.5.2009 8:27:21   
Detece
Bravo Suzyuser posted image user posted image user posted image . Sem zelo veselo, ko preberem tako lepe rezultate. Sama sem šele začela in zato mi je to super vzpodbuda. Upam, da se bom kmalu tudi jaz pohvalila s podobnimi rezultati.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Montignac
28.5.2009 8:55:16   
aleunam
Boš, boš. user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Montignac
28.5.2009 9:05:55   
mojamura
suzy super....user posted image user posted image user posted image ...sem vesela da si se znebila kar nekaj kg...pa pogumno naprejuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Montignac
28.5.2009 9:06:40   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Bravo Suzyuser posted image user posted image user posted image . Sem zelo veselo, ko preberem tako lepe rezultate. Sama sem šele začela in zato mi je to super vzpodbuda. Upam, da se bom kmalu tudi jaz pohvalila s podobnimi rezultati.


Kjer je volja je tudi pot!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Montignac
18.6.2009 20:35:53   
Anonimen
kam smo padle montinjačke user posted image
no, jaz se bom pohvalila, da sem začela tečt (do zdaj sem sovražila tek). in danes sem si na svoji poti privočila malico- mušico in navijača- bambija user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Montignac
19.6.2009 7:54:43   
mojamura
hehehe, natasa77....pa ti boš prava atletična suhica, če boš tako nadaljevala user posted image user posted image user posted image


sicer se pa vidi tudi na RR, da je poletje in je vse forumaše sonček spravil na plano

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Montignac
23.6.2009 12:24:00   
suzy85
natasa77 user posted image user posted image user posted image za tek!

jst pa zadnje čase precej grešim, sploh zdle par dni, ker mam jutri izpit in bi skoz neki jedla user posted image . najbolj me matra zvečer, ker se po navadi učim pozno zvečer, takrat bi kar naprej nekaj mlela. še dobr, da je izpit že jutri user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Montignac
24.6.2009 8:55:35   
mojamura
mene čaka izpit iz gospodarskega prava v ponedeljek....in že teden dni zato serjem ...hehehe

jaz ko imam kaki izpit oz. mi delajo živčki se ne dam zmestis hrano, saj niti nimam nekakšnega apetitta, zato mi pa prebava dela 300/h

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Montignac
24.6.2009 20:06:20   
suzy85
joj, mojamura, jst pa ravno takrat dobim apetit. saj čez dan ni panike, matra me ponoči, ko postanem lačna. pa HB je izpit že za mano, naslednji pa ni tako hud user posted image dobro opravi v ponedeljek! user posted image user posted image user posted image user posted image

aja! sma pa zadnjič s user posted image nabavla kolesa, tako da začnema zdaj gonit! user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Montignac
28.6.2009 23:46:51   
annie17
Pozdravljene montijevke!

Tudi jaz se pripravljam, da začnem z novim načinom življenja, sem čist noter padla. Eno knjigo sem že po večini sprintala, drugo, tisto z jedilniki pa moram ta teden v službi, mi je zmanjkal barve. Sem pa že nekaj brala in me muči predvsem to, da pri knjigi z jedilniki sem dobila neke skenirane fajle, manjka pa konec knjige, kjer so recepti za zelenjavo. Sem namreč odvisna od nje. Kje bi to lahk dobila?
Sicer nisem še napadla vseh možnih knjigarn, sam zgleda, da se te knjige sploh ne da kupit, ali?

No, brala sem vas kr na nekaj straneh, vendar je toliko inforacij in strani, tako, da če vas ne bo preveč motilo, vas bom kar direktno vprašala, kar me bo zanimalo. (Iz te teme bi lahko izdali novo knjigo.user posted image )

Ta teden bom uvedla sok, sadje, zajtrk in malico.



(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?