|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 9:56:11   
kofetarica
Zanima me, ali naj bi ti delavci pospravljali za seboj?Kako je bilo pri vas?
Ste za njimi pospravljali sami, ali je to njihovo delo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 9:57:08   
Anonimen
Če se jih plača potem morajo pospravit za sabo.Pri nas so delali zastonj pač rodbina pa smo vsi skupaj pospravljali.

(odgovor članu kofetarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 10:06:49   
kofetarica
Seveda jih plačamo, vendar ne čistijo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 10:42:57   
lotoska
To je njihovo delo, pričakujem da tako kot dobijo tudi pustijo, pa da ne uničijo česa... ali jim pa pri plačilu odšteješ za čiščenje.

(odgovor članu kofetarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 10:53:31   
naja17
Ne vem no, jaz jih plačujem, pa ne prčakujem od njih, da mi bojo pol še 1h pometali in sesali in pomivali za sabo user posted image  Midva greva vsak dan v stanovanje, pogledava kako je, poštimava, pripraviva za jutri in to je to....

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 11:02:48   
Anonimen
Odvisno kdo ... zidar je pustil stanovanje v kaosu. Keramičarja smo meli pa tako finega, da je za malo denarja naredil, ful lepo in kvalitetno pa še pospravil je za sabo tako da se je kar šajnalo. Mislim saj od mojstrov ne pričakujem da mi ztribajo stanovanje, samo da pa tavečjo svinjarijo ki jo sami naredijo na koncu dneva na hitro pospravijo, se mi pa ne zdi preveč pričakovat.

< Sporočilo je popravil Otika -- 21.6.2009 11:03:12 >

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 11:31:04   
Naja31
Pričakujem, da pospravijo za sabo. Vsaj tisto svinjarijo ki so jo oni naredili.

Nazadnje je majstr,ki nam je renoviral, po koncu del s seboj pripeljal tudi svojo čistilko. Vključeno v ceno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 11:42:46   
kofetarica
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ne vem no, jaz jih plačujem, pa ne prčakujem od njih, da mi bojo pol še 1h pometali in sesali in pomivali za sabo user posted image  Midva greva vsak dan v stanovanje, pogledava kako je, poštimava, pripraviva za jutri in to je to....
user posted image Nisem mislila, da za menoj čistijo, ampak za SABO.Ko so razbijali zidove, odstranjevali ploščice(stare) so vse pustili na tleh. Takšen material je težek za nakladat in stran vozit.Na fino bom pa že spucala, brez skrbi. Mene je zanimalo samo kako se drugje dela.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 12:05:16   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ne vem no, jaz jih plačujem, pa ne prčakujem od njih, da mi bojo pol še 1h pometali in sesali in pomivali za sabo user posted image  Midva greva vsak dan v stanovanje, pogledava kako je, poštimava, pripraviva za jutri in to je to....
user posted image Nisem mislila, da za menoj čistijo, ampak za SABO.Ko so razbijali zidove, odstranjevali ploščice(stare) so vse pustili na tleh. Takšen material je težek za nakladat in stran vozit.Na fino bom pa že spucala, brez skrbi. Mene je zanimalo samo kako se drugje dela.


Ja no, ta grda dela je pa moj sam delal in je pospravil za sabo. Kar pa zidar in ostali pustijo za sabo, pa ni take panike... Po moje se pa morš za take stvari zmenit takojuser posted image

(odgovor članu kofetarica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 12:07:39   
Vijoličarka
O tem se je treba natančno dogovoriti, preden sklenete posel.  Oni so dolžni to, kar ste se dogovorili.




_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu kofetarica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 14:07:34   
Žaži
Oni morajo za seboj pospraviti, še na misel mi nebi prišlo, da bi potem, ko oni odidejo še gradbeni material vozila stranuser posted image . Sicer sigurno ne pospravijo tako picajzlasto, kot bi me, ampak da pometejo in odpeljejo ves odpaden material od hiše mi je pa nekako logično in da tudi zavarujejo vse predmete, pohištvo, tla.........

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 14:34:13   
Anonimen
O tem se je treba natančno dogovoriti, preden sklenete posel.  Oni so dolžni to, kar ste se dogovorili.


Tako.

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 19:14:23   
matkica
naj bi pospravili za seboj.No pri nas so nekateri pospravljali nekateri pa ne.Je pa tudi stvar dogovora.

(odgovor članu kofetarica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
21.6.2009 19:49:16   
KIKI****
Moj mož je pleskar user posted image .
In za sabo vedno pospravi in počisti. Zdaj glih ne bo poliral po tleh, ampak po večini itak zaščiti, ostalo pa popuca, kar je treba

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
22.6.2009 9:34:32   
TIA22
Moj pleskar pa ima v žepu vedno krpo, tako da če mu kaj kapne, takoj očisti...nič čiščenja za njimuser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
22.6.2009 10:14:14   
kalbo
Zidarji, vovovodarji, štromarji za pospravljanje in odvoz ruševin računajo posebaj in to bogato. Malar mora pa spucat za sabo.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zidarji, malarji....čiščenje
22.6.2009 11:11:36   
maychi
Odvisno kako ste se dogovorili.

Se pa moraš zavedati, da odvoz gradbenega materiala plačaš posebej.
mi smo npr. vse sami vozili, razen ene vožnje (veliki, težki deli) in so nam to odpeljali delavci, na koncu je bilo to najvišji znesek na računu.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Teža
kepa*

Koliko tehtate?

50 - 60 kg (30%)

60 - 70 kg (29%)

70 - 90 kg (34%)

nad 100 kg (6%)

nad 150 kg (1%)


Število vseh glasov: 876

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!