|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.6.2009 22:58:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pri 5m se doji na 2h...
18.6.2009 23:00:49   
pipic
Naje se veliko,ne moreš meriti koliko poje če pač hoče tvojo joško čez 2 uri ;)

Vse mine ;)
Mene ni ni nič motilo pogosto dojenje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pri 5m se doji na 2h...
18.6.2009 23:03:01   
Anonimen
Od prijateljice punca je še sedaj pri 7ih mesecih čez dan skos na joškici, saj iz lončka vode noče pit samo je pa v tej vročini ful žejna. A tvoj popije še kaj dodatne tekočine?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pri 5m se doji na 2h...
19.6.2009 9:17:17   
Jančika_
Moj mlajši sin se je dojil na dve uri, dokler se ni odstavil, to je bilo pri 10,5 mesecih. No, zadnje mesece mogoče na tri ure, pa ne vedno, raje na dve. Je pa ponoči spal oz. se je dojil največ 1x. Mene ni to nič motilo. Spil je po moje ogromne količine, ker ko se je nehal dojiti, je začel jesti take količine goste hrane, da sem samo debelo gledala, pa je že prej veliko jedel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pri 5m se doji na 2h...
19.6.2009 10:32:16   
EMILY 3
moj je star skoraj 8 mescov in ima že 2 obroka GH.zdaj boma začela že z 3. obrokom GH.ostalo se še dojima in tudi na 2 ure.po dnevi in po noči,pa se polek spije po 260ml tekočine(sokec razrečen z vodo),včasih tudi več.no če kam gremo te včasih počaka,3 ure,vasih pa tudi ne.po noči pa se ga neda pomirit z vodo ali dudo ker je itak ne mara.....tako da jaz tud čakam da bi vsaj po noči spali.ampak zaenkrat z tega ničuser posted image ...aja če prav tolko je ni niti malo debeli,ker vse kalorije pokuri.lp

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pri 5m se doji na 2h...
19.6.2009 10:37:28   
mamicaTaja
Tudi jst sm dojila na 2-3 ure podnevi in ponoči našega user posted image do njegovega 8 meseca. Takrat je pojedel že toliko GH da ponoči ni več potreboval in je prespal celo noč, podnevi pa sva se dojila samo še zjutraj in zvečer.

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pri 5m se doji na 2h...
19.6.2009 12:56:25   
Nina00
Pri petih mesecih se je starejši sin čez dan dojil na 1,5 do 2 uri, ponoči na 2-3 ure. Meni se je zdelo, da pač toliko rabi. Še sedaj pri 2,5 letih je dober jedec user posted image

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.6.2009 14:56:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nina00)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pri 5m se doji na 2h...
19.6.2009 15:03:09   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

eh, bentis, jz sm pa upala, da mi boste rekle, da to itak ni normalno in mi svetovale, kako naj se tega dojenja na 2h resim... user posted image  zdaj pa vidim, da mi ni resitve user posted image  jah, kaj cmo, dobr, da joske ni treba prekuhavat in sterilizirat, pa premesat vsebine pred uporabo user posted image

thanx!


user posted image  Res je! Dokler imaš vso opremo s seboj, se ni za sekirat. Moja starejša se je tudi dojila zelo pogosto dokler se ni pri 11m nehala dojit. Vem, da je šlo na koncu le še za crkljanje, ampak če je to rabla, sem ji pač omogočila. Malo drugače je zdaj pri drugi, ko vem da se niti ne crklja, ampak je res lačna. In ker mi zmanjkuje mleka, je treba še po flaški dat... No to je že druga zgodba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?