|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaraščen noht na nogi
18.6.2009 20:45:36   
katicka
naši pikici se je zarastel nohtek in se je sedaj vse skupaj zagnojilo.ker sem sama pred leti imela enaki problem in da sem sploh prišla na vrsto v bolnici za pregled sem čakala nekaj ur in naslednič ko so mi to odstranili sem spet čakala nekaj ur.in ker je mala stara eno leto vem da nebi mogla nekaj ur čakat z njo v bolnici v vrsti me zanima če to sčistijo zdravstvenem domu al kaj sploh naredijo.

hvala vam za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.6.2009 21:36:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaraščen noht na nogi
18.6.2009 21:39:13   
wintertime
Če greš tja z tako malim otročkom te zagotovo ne bodo pustili tako dolgo čakat. Ko sem imela jaz dermatologa (v Celju) sem tudi prišla skoraj takoj na vrsto ker sem imala malo zraven, samo povedati jim moraš.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaraščen noht na nogi
18.6.2009 22:17:08   
simona2
Naši so tole stvar kar operirali in sicer pod polno anestezijo. Nohtek so ji potegnili dol, čeprav se ji še sedaj vrašča, ko je ponovno zrasel. Sva bili pa takoj zjutraj prvi na vrsti, ker gre za otroka.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaraščen noht na nogi
19.6.2009 8:00:11   
simonakr
Če imaš majhnega otroka te sprejmejo naprej samo res povedat morš! Ne pa da boš tiho in boš čakala 500 let!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaraščen noht na nogi
19.6.2009 8:46:47   
neboglasnica
Evo, pri meni je bilo enako. Najprej se mi je tri mesece po porodu vrasel noht (dva) in sem šla operirati. Sem povedala, da dojim in sem bila dokaj hitro na vrsti (LJ, poliklinika). Ampak se mi ni nič celilo in sem spomladi šla na ponovno rezanje. Bljak! Celi se itak skoraj dva meseca, pol leta nosim samo japonke.

Kar se tiče pa vraščanja nohtka pri otrocih,s em jaz uspela pri srednji hčerki sama odpraviti brez operacije, pri najmlajšemu se pa še trudimo. In sicer večkrat dnevno ji z milom umij nogo, polij z jodom (kupiš v lekarni), nato z zobno ščetko (mehko) odrivaš kožico stran od nohta, na koncu še spereš s fiziološko. Po nekaj dneh pridnega dela se obrestuje. Pri hčeri je šlo nazaj, pri sinu gre že samo s fiziološko. No, trkam.


PA srečno!

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaraščen noht na nogi
19.6.2009 8:59:57   
Katy78
Tudi jaz sem že dvakrat uspela malemu pozdraviti vnetje ob zaraščenem nohtku, in sicer tudi z jodom (Betadine). Dobi se v lekarni, potem pa obnohtje ščetkaš z mehko zobno ščetko. Upam, da se ne ponovi, ker se mi smili da bi moral na operacijo. user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?