|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea
9.6.2009 9:22:10   
Ulaa
Tiste, ki ste kupovale tam pohistvo, kako pa ste pripeljale omare? Mi nimamo ravno takooo velikega avta.
hvala za info
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikea
9.6.2009 9:27:55   
urška
tistko kar sem kupovala sem vse lahko pripeljala v karavanu. ti pa drugače tudi pripeljejo, ampak ne vem natančno cen. edino to vem, da če po internetu naročiš za 1000€ je dostava zastonj.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea
9.6.2009 10:10:11   
Jančika_
Otroške posteljice sva peljala na strehi (imamo majhen avto). Pred kratkim smo se pa selili in smo pri Ikei vzeli knjižne in garderobne omare, jedilno mizo itd.; to smo pa naročili prek neta in so nam dostavili na dom. Kot pravi urška, je dostava nad jurja zastonj.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikea
9.6.2009 10:13:23   
Jančika_
Aja, Klippan zofo smo pred leti pripeljali s prijateljevim karavanom, ampak so bila vrata prtljažnika odprta. Smo se pa enkrat v naši Fabii peljali štirje odrasli in smo imeli not zložen nek ogromen regal. Carinik na meji se je samo režal, ko je not pogledal.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea
9.6.2009 10:26:10   
Onasiss
Mi smo regal pripeljali tako, da smo zice na sopotnikovi strani vse podrli. Mož je vozil, jaz sem pa sedela za njim.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikea
9.6.2009 10:40:37   
Ulaa
Ma, ne vem ce mi bo user posted image odobril jurja user posted image user posted image
je pa ideja da se prvi sedez podrem. Moram spet meter v roke vzet.
Aja pa na netu sem gledala te Mamut postelje in jih v Celovcu kao ni na zalogi, a kej veste a jih to sploh ni ali jih trenutno ni?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ikea
9.6.2009 11:02:32   
lenca1
Glede zaloge je ponavadi tako, da napišejo kdaj je predvideno, da bo artikel prišel. Mi smo s podrtimi sedeži v karavanu pripeljali celo kuhinjo. Edino za pult je blo mal težav, ker je dolg 2,46m ampak sem se jaz vsedla zadaj za voznikom in je bila cela desna stran prosta - malo improvizacije in merjenja pa gre. Drugače pa maš na spletni strani še dodatno možnost pogledati velikost paketa (točne mere) in tako boš hitro ugotovila ali bo šlo v avto ali ne. Pa prijeten nakup želimuser posted image

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ikea
9.6.2009 11:35:00   
jajula
samo dodajam izkušnje glede zastonj prevoza nad 1000€ - pred časom je res bilo tako. ko pa smo pred cca tremi meseci naročali preko interneta, ni sicer ob naročilu nič pisalo, ko pa so dostavili robo, so poleg zneska za pohištvo, zaračunali še 50€, ker gre kao za prevoz iz druge države...

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ikea
9.6.2009 11:50:46   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

samo dodajam izkušnje glede zastonj prevoza nad 1000€ - pred časom je res bilo tako. ko pa smo pred cca tremi meseci naročali preko interneta, ni sicer ob naročilu nič pisalo, ko pa so dostavili robo, so poleg zneska za pohištvo, zaračunali še 50€, ker gre kao za prevoz iz druge države...

Čudnouser posted image . Imam račun tule pred sabo in nam niso zaračunali niti enega evra zraven. Dostava je bila 19. aprila letos.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ikea
9.6.2009 13:28:12   
Nika v službi
Glede transporta imaš več možnosti - lasten prevoz, če ti gre v avto, ali pa si kak večji avto oz. kombi kje sposodiš, lahko ti Ikea posodi svoj tovornjaček, naročiš lahko njihov transport... opcij cel kup, preveri podrobnosti na Ikeiini spletni strani, vse piše.user posted image  Dober nakup.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ikea
9.6.2009 14:22:14   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

samo dodajam izkušnje glede zastonj prevoza nad 1000€ - pred časom je res bilo tako. ko pa smo pred cca tremi meseci naročali preko interneta, ni sicer ob naročilu nič pisalo, ko pa so dostavili robo, so poleg zneska za pohištvo, zaračunali še 50€, ker gre kao za prevoz iz druge države...


jaz bi pa zavrnila tak račun. poznam celo primer, ko je kolega samo po mejlu sporočil kaj želi in ker je blo nad 1000€ so mu pripeljali zastoj. se pravi, da niti ni na njihov strani naročeval.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ikea
9.6.2009 15:45:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

samo dodajam izkušnje glede zastonj prevoza nad 1000€ - pred časom je res bilo tako. ko pa smo pred cca tremi meseci naročali preko interneta, ni sicer ob naročilu nič pisalo, ko pa so dostavili robo, so poleg zneska za pohištvo, zaračunali še 50€, ker gre kao za prevoz iz druge države...

Čudnouser posted image . Imam račun tule pred sabo in nam niso zaračunali niti enega evra zraven. Dostava je bila 19. aprila letos.



Ni čudno.....ker spreminjajo.....včasih imajo zastonj, včasih pa plačaš, plačilo pa je odvisno od tega v kateri coni si (Za Slovenijo imajo 2, vzhodni del je malo cenejši kot pa zahodni)......pred prevozom je boljše, da na ikeo napišeš mail in vprašaš.....odgovorijo takoj, v roku 1 ali 2 uri.....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ikea
9.6.2009 21:23:20   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ni čudno.....ker spreminjajo.....včasih imajo zastonj, včasih pa plačaš, plačilo pa je odvisno od tega v kateri coni si (Za Slovenijo imajo 2, vzhodni del je malo cenejši kot pa zahodni)......pred prevozom je boljše, da na ikeo napišeš mail in vprašaš.....odgovorijo takoj, v roku 1 ali 2 uri.....


Aha, pol je pa tole. Mi smo v okolici Celja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ikea
10.6.2009 9:48:58   
Ulaa
Hvala za ideje in informacije. Bom se malo studirala kako bomo zadevo izvedli, ce sploh. Trenutno itak v Celovcu ni na zalogi postle. Sicer pa s kakimi pretiranimi komplikacijami mojga user posted image ne bom ravno prepricala v nakup pri Ikei - on namrec ni njihov navdusenec.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ikea
30.3.2011 22:30:17   
gasper1979
user posted image     zelo ugodn prevoz in montaža strani, so mi super naredili: www.selitveni.si

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ikea
5.4.2011 7:56:47   
Anonimen
Na njihovi spletni strani imaš tudi napisano v koliko paketih pride kakšen kos pohištva in velikost paketa ... tako da že doma lahko malo avto premeriš in preveriš, če bo šlo vse v avto. Moram pa rečt, da sva midve z mami komlet njeno dnevno (brez kavča) pripeljali domou v tastarem avensisu (ne karavanu), otroško sobo (garederobno omaro, posteljo, previjalno komodo, stenski regal, visoka omara s policami, zaboj za igrače, tepih, luči, posteljnina, miljon dodatkov, pa še za mami eno omaro in miljon dodatkov) smo šli pa kupit z našo mazdo 5, pa v njej smo bili moj, moja mami in jaz, pa smo vse komot pripeljali in nič ni bilo na strehi.
Tako da stvari so res ful dobro razstavljene in ne morš verjet kaj vse spraviš v en avto.
Če pa res nebi šlo, pa en Hišni mojster hodi v Ikeo po stvari, ki mu jih naročiš in ti jih pripelje na dom in celo lahko tudi sestavi, ne vem pa koliko zaračuna dodatno za to.

(odgovor članu gasper1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ikea
5.4.2011 21:39:34   
marjetica8
Mi imamo mali ford KA (starejši model), pa smo postlo za ta malega (160cm dolžine) spravli v avto - skozi vrata od prtljažnika čez sredino prek sovoznikovega sedeža - in to s tem da smo se v avtu peljali 3 - partner, jaz in sin (2 leti)...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ikea
29.4.2011 12:18:06   
sonjababic55
Mi smo si karavana sposodli in vse pripeljali, brez težave... še poslo za tamalega in omare za spalnico :)

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?