|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost prvih čevljev
30.5.2009 9:50:12   
suzanica
Zdravo, zanima me velikost prvih čeveljev. Baje, da mora biti za en prst prostora še noter. Je to res? Kako ste ve zmerile velikost za prve čevlje? Drugače sem jih naročila preko neta - pediped tako, da pomoči trgovke ni. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 10:28:31   
J.L.
mi imamo pediped, pa smo zadovoljni. sicer pa maš tam navodila, kakao je potrebno izmerit nogico, pa še sprintaš si lahko, če nisi sigurna.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 12:44:26   
botrca
Pojdi v kako trgovino s čevlji in mu zmeri, saj ne rabiš kaj kupit samo da vidiš velikost noge.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 13:41:33   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Zdravo, zanima me velikost prvih čeveljev. Baje, da mora biti za en prst prostora še noter. Je to res? Kako ste ve zmerile velikost za prve čevlje? Drugače sem jih naročila preko neta - pediped tako, da pomoči trgovke ni. LP


Jaz jih ne kupujem preko neta, ampak v trgovini, kjer jih pomerim- najprej podplat na podplat čevlja, da približno vidim, potem jo pa obujem in hodim z njo (sama še ne hodi, ima 11 mesecev).

Trenutno najboljše šiba v Crocsih št 2-3 (to je 19), in čez luknjice tudi vidim, da so ji čisto prav, spredaj in zadaj ima po par milimetrov lufta, ampak trakec lepo drži čez petko. Dragi so bili, ampak mi ni žal, ker krasno hodi v njih. Veliko lepše kot v bsemogočih drugič sandalih in čeveljičkih. Dobila sem tudi ene skoraj nerabljene icibanove, pa o po moje moti tisti ortopedski vložek proti platvusu, ker sploh ne stopi na nogice normalno- je videti, da jo moti, zato ji jih ne obuvam.
Ima pa tudi Teva (sadalčke), ki so ji za 1cm preveliki in se spotika, ne more hodit v njih. Najboljše, da poskusiš. Saj je res, da so hitro premajhni, ampak v prevelikih čevljih se otrok samo matra, če mene vprašaš.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 14:08:03   
Anonimen
Jaz otroka postavim na nogice in obrišem nogo, izrežem in vstavim v čevelj. Čevlji so lahko večji do 12 mm.

Brez mere  ne grem v trgovino, ker malemu otroku ne moreš izmeriti noge v čevlju, ker ob pritistku na prste le te skrčijo in nikoli ne veš koliko je mesta.


(odgovor članu suzanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 15:59:19   
tonks
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


Trenutno najboljše šiba v Crocsih št 2-3 (to je 19), in čez luknjice tudi vidim, da so ji čisto prav, spredaj in zadaj ima po par milimetrov lufta, ampak trakec lepo drži čez petko. Dragi so bili, ampak mi ni žal, ker krasno hodi v njih. Veliko lepše kot v bsemogočih drugič sandalih in čeveljičkih.


kje si jih pa da kupit, in kater model

hvala

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 19:12:42   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: tonks

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


Trenutno najboljše šiba v Crocsih št 2-3 (to je 19), in čez luknjice tudi vidim, da so ji čisto prav, spredaj in zadaj ima po par milimetrov lufta, ampak trakec lepo drži čez petko. Dragi so bili, ampak mi ni žal, ker krasno hodi v njih. Veliko lepše kot v bsemogočih drugič sandalih in čeveljičkih.


kje si jih pa da kupit, in kater model

hvala



Model Cayman. navadni crocsi pač. Imajo jih v Supernovi na Rudniku v Lj, stanejo 29,90€.

(odgovor članu tonks)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 20:14:51   
Taddy78
Pa se že postavlja na noge?

Kot so že napisale predhodnice raje idi v trgovino in sprobaj. Naš ima recimo ful visok nart in široko nogico in smo sploh na začetku (ko ni znal narediti trde nogice) imeli probleme s čevlji, saj mu je ustrezal samo model na vezalke in da je sprednji del bil visok, z jezičkom skoraj do konca.

Probleme imamo sicer še sedaj, ampak pač ne morem kupiti čevljev sama, ampak mora biti vedno zraven.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 21:01:55   
slovenka
Naša je stara 11 mesecev in ima št. 18. Ima tudi ene 19, pa precej dolj padajo. Kolikšna bi bila številka prvih čeveljčkov, je pa odvisno tudi od tega, kdaj jih kupuješ, v katerem mesecu starosti... V Cicibanu so prodajalke naši izmerile stopalo in rekle, da bo to št. 19, potem pa ji je bil čevelj št. 19 prevelik, pa smo kupili 18. Je pa res fajn, da so malo večji, ne zaradi šparanja, ampak da ima nogo sproščeno notri. Seveda pa ne preveliki, da bi bili prvi čevlji še za prvi dan v OŠ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost prvih čevljev
30.5.2009 21:21:15   
zvezdica05
Suzanica, tudi jaz sem pred kratkim naročila pedipedke. Tudi mene je bilo strah, da ji ne bojo ok, ker pediped čevljev pač ne moreš najt v trgovini in prej sprobat. Sama sem izmerila mali nogo in potem v razpredelnici, ki jo najdeš na njihovi spletni strani, gledala mere čevljev. Naša ima nogico dolgo 11,8 cm, stara je 1 leto in so ji pedipedke 12-18 super prav, in mislim, da ji še nekaj časa bodo.
Drugače pa je pri copatkih, kjer sem naročila velikost 6-12 mesecev in sem tudi zadela ravno zaradi mer v cm, ki so priložene.
Moj nasvet: Ko kupuješ obutev tipa pediped, robeez itd. ,ne glej, za koliko mesečnega otroka je čevelj, ampak glej, kako dolg je čevelj/copat v cm.
Sicer sem pa 100%, da lahko čeveljčke pošlješ nazaj, če ji ne bodo prav in ti jih bodo zamenjaliuser posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikost prvih čevljev
31.5.2009 10:43:53   
Leti31
sem zasledila, da bodo sedaj pedipedke na voljo tudi v trgovini. ne vem pa kje.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikost prvih čevljev
31.5.2009 11:34:31   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Leti31

sem zasledila, da bodo sedaj pedipedke na voljo tudi v trgovini. ne vem pa kje.
žždrži. user posted image



(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velikost prvih čevljev
1.6.2009 13:07:33   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Jaz otroka postavim na nogice in obrišem nogo, izrežem in vstavim v čevelj. Čevlji so lahko večji do 12 mm.

Brez mere  ne grem v trgovino, ker malemu otroku ne moreš izmeriti noge v čevlju, ker ob pritistku na prste le te skrčijo in nikoli ne veš koliko je mesta.





Saj pa imajo v trgovini posebno ravnilo, ki zmerijo user posted image velikost, moji je zmerula številko, pol pa sma probale čevlje te veloikosti in je bilo še malo prostora, ampak je rekla da tako mora bit.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velikost prvih čevljev
2.6.2009 17:28:14   
Leti31
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: Leti31

sem zasledila, da bodo sedaj pedipedke na voljo tudi v trgovini. ne vem pa kje.
žždrži. user posted image





Kje pa?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?