|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 19:36:57   
metuljčica 5
Zanima me ali vi vedno prekuhate vodo, s katero naredite adaptirano mleko in čaj. Kaj pa če je Zala? Ali ima lahko kake posledice če je nebi prekuhala npr. Zalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 19:45:59   
Jančika_
Adaptirano mleko smo začeli uporabljati šele po šestem mesecu, zato vode nisem nikoli prekuhavala. Pri 9,5 mesecih je mali še živ in zdrav:).

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 19:48:33   
kaja11
Vodo iz pipe sem prekuhavala.... zdaj pa kupujem vodo za dojenčke in je ne.... nimam pojma zakaj:zmeden:

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 19:48:48   
puncica
Ne prekuhavamo od 9 meseca naprej in smo tud živi in zdravi, a ja pa kr s pipe pijemo vodo :)-

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 19:57:11   
niki5
jaz vedno zavrem vodo, sej še sebi nisem čaja delala kar z vodo direktno iz pipe :zmeden:

ustekleničena voda je taka kot voda iz pipe, sploh pa Zala, Milupa ima že v tetrapaku prekuhano vodo, samo po moje ni vredno denarja, če lahko odma to narediš, razen v primeru da nimaš možnosti..

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 20:03:59   
Gina
Od 9. meseca naprej ne prekuhavam vode več. Pa tudi mleka ne popije več toliko, za čokolino pa itak kravje dobi.

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 20:04:38   
binica
Mi tudi vedno prekuhamo vodo, pol pa jo damo v termosko in je cel dan topla. Ko pa potrebujemo mleko, vzamemo iz termoske in zamešamo in je. Praktična in poceni varianta :bravo::bravo::bravo:

Binica

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prekuhati vodo ali ne?!
18.5.2005 21:18:58   
Ani 2
Enako kot binica.

Lp.Ani2

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prekuhati vodo ali ne?!
19.5.2005 7:52:52   
tinatona
Haj!
Jaz pa Zale ne bi nikoli dajala svojemu otroku (vsaj do enega leta ne - čeprav sem najprej tud mislla da jo bom uporabljala). Sicer pravjo da je samo voda iz pipe... Ampak ima sigurno polno svinarije notr primešane (kemikalije)... Zakaj tako mislim... Mi smo jo imeli pozimi na balkonu, da je bila skoz hladna in eno noč ko je blo zunaj -20°C nam ni zmrznila (juha in vse ostalo kar smo imeli zunaj, pa je). Tko da punce mal razmislite, preden jo date otrokom!!!

LP Tina

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prekuhati vodo ali ne?!
19.5.2005 7:57:38   
snorlax
Zdravnica v razvojni mi je rekla, da od 6. meseca dalje ni treba več prekuhavati vode. Naš bo 8. mesecev in pije pretežno čaj, včasih pa tudi vodo iz pipe ali ustekleničeno.

L.p.:)

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?