|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je to normalno
19.5.2009 9:17:02   
Abbey
da smo bili vsi doma, otroci in mama in jaz in smo imeli prižgane luči in se je videlo, da je ogromno ljudi v hiši, pa je vseeno stopil lopov v hišo sredi belega dne in mami vzel iz predsobe torbico z dokumenti in vsem denarjem pa ravno je penzijo dobila.

Še minuto nazaj je torba bila v sobi, mama mi je čuvala otroke, torbo je odložila na tla, šla je samo otrokom v sobe rečt adijo, čez minutko ko je prišla so bila zunanja vrata odprta torbe pa ni bilo več. Sredi belega dne, z kar nekaj ljudmi v hiši. Moj mož je prišel par minut kasneje domov, če bi malo prej prišel bi se še srečala, samo potem bogve kaj bi mu naredil, če bi ga dobil.

Policaji so rekli, da so zdaj takšni časi in da ni to čisto nič nenavadnega, da imajo takih prijav ogromno. Mene je pa groza, da je bil nekdo v naši hiši in da je lahko tudi jutri v hiši, ker se zdaj baje lopovi baje ne ustavijo pred ničemer. Res me je strah za otroke in ne morem verjeti kako si upajo kar takole v hišo. Pa zadnjič so kolegici vlomili v avto ob 8h zjutraj ko je tamalo peljala v vrtec, isto so ji pobrali vse iz avta pa ogromno ljudi je bilo zraven. Mislim no...user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je to normalno
19.5.2009 9:19:39   
Anonimen
O madona,pa saj to ni res.In nihce ni opazil tujca v stanovanju?Da ni slucajno kak "dober"znanecuser posted image ?

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je to normalno
19.5.2009 9:27:25   
Hope2
O ja, dogaja, in ta tip je sigurno vedel kam in kdaj (penzija).

Sem pa že jaz enkrat pisala, kolk imam paranojo tu v sloveniji, ker poznam že dve družini, ko so jim v spanju vlomili in celo stopili v splanico. Pa ni bilo recesije, samo lopovi se več nič ne bojijo. Lahek zaslužek, če pa jih dobijo, ap gredo v "hotel" oz "šolo" na nove in boljše inštrukcijeuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je to normalno
19.5.2009 9:27:56   
ninocka
Oh, shit...groza...
Jst se vedno zaklepam, ker me je tega strah. Pa v avtu nikoli ne puscam torbic, pa telefonov itd...



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je to normalno
19.5.2009 9:57:31   
Akil
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ja shit no!!!  Jst sem vedno zaklenjenauser posted image , še čez dan, pa smo v večstanovanjski hiši čist na vrhu!user posted image Bi me kap, če bi mi kdo prišu noter!!!user posted image

_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je to normalno
19.5.2009 9:57:53   
mojamura
o kriza....da se še doma ne moreš pri belem dnevu počutiti varno...user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je to normalno
19.5.2009 10:02:18   
Ancy
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Oh, shit...groza...
Jst se vedno zaklepam, ker me je tega strah. Pa v avtu nikoli ne puscam torbic, pa telefonov itd...




enako, moj se mi vedno smeji ker tok pospravljam avto predno ga zapustim, ampak tako je...... nam so ukradli kamero, ki smo jo skrili v avtu, tako da se je ni kar tako videlo, zgleda nas je nekdo ze dlje casa opazoval....... Hiso imamo pa vedno zaklenjeno, tudi ko smo doma......

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je to normalno
19.5.2009 10:07:50   
skuštrana
Ja, danadanes je to normalno. Pri nas to delajo Romkinje, njim čisto dol visi če jih vidiš, pač pobegnejo...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je to normalno
19.5.2009 10:12:49   
uursa
To se dogaja in se bo verjetno vedno več. Sem že slišala za take primere. Zgodilo se je pa tudi, da je v stolpnici z okrog 80 stanovanji, kjer so dosti stanovanj podedovali otroci in stanovanja naprej oddajajo, ker so si že prej ustvarili svoje "gnezdo" in se takorekoč ljudje, ki tam živijo sploh ne poznajo med sabo, ker se non stop menjajo oz. selijo ven in not in tako so neko gospo oropali sredi dopoldneva. Ampak to tako, da so stvari nosili ven in nihče ni bil pozoren na to, ker so mislili da se spet nekdo seli. Bil pa je tudi primer v sosednji stolpnici, ko je človek spal v zaklenjenem stanovanju in so ga okradli - tudi podnevi. To sta primera izpred let tako, da mislim, da bo vedno huje in vedno več si upajo.
Ta vikend je bila pa hči s šolo na ekskurziji na Češkem in - nisem mogla verjet - stali so na semaforju in jim je nekdo s prtljažnega prostora kradel torbe! Pa to še ni vse: še na počivališčih so jih okradli. Devet učencev je ostalo brez stvari.

Lp

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je to normalno
19.5.2009 10:16:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

da smo bili vsi doma, otroci in mama in jaz in smo imeli prižgane luči in se je videlo, da je ogromno ljudi v hiši, pa je vseeno stopil lopov v hišo sredi belega dne in mami vzel iz predsobe torbico z dokumenti in vsem denarjem pa ravno je penzijo dobila.

Še minuto nazaj je torba bila v sobi, mama mi je čuvala otroke, torbo je odložila na tla, šla je samo otrokom v sobe rečt adijo, čez minutko ko je prišla so bila zunanja vrata odprta torbe pa ni bilo več. Sredi belega dne, z kar nekaj ljudmi v hiši. Moj mož je prišel par minut kasneje domov, če bi malo prej prišel bi se še srečala, samo potem bogve kaj bi mu naredil, če bi ga dobil.

Policaji so rekli, da so zdaj takšni časi in da ni to čisto nič nenavadnega, da imajo takih prijav ogromno. Mene je pa groza, da je bil nekdo v naši hiši in da je lahko tudi jutri v hiši, ker se zdaj baje lopovi baje ne ustavijo pred ničemer. Res me je strah za otroke in ne morem verjeti kako si upajo kar takole v hišo. Pa zadnjič so kolegici vlomili v avto ob 8h zjutraj ko je tamalo peljala v vrtec, isto so ji pobrali vse iz avta pa ogromno ljudi je bilo zraven. Mislim no...user posted image user posted image user posted image


po mojem je tale, ki je ukradel tvojo mamo, mal prečekiral vso stvar, morda že kej prej.
drugače pa, pri nas doma zaklepamo, čeprav smo vsi doma. včasih je bila neka stara navada (vsaj vem, ko je bila še mami živa), da je bilo vse odklenjeno. potem sem pa začela malo to navado spreminjati ravno zaradi teh nepridipravov.

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je to normalno
19.5.2009 10:21:34   
špelin@
To se ne dogaja šele zdaj, že pred leti se je. Zato vhodna vrata zaklepamo!!

Mi je pa smešno in neodgovorno, ker pri moževih starših nikoli ne zaklepajo ne vhodnih vrat, ne avtomobila (v avtu puščajo celo ključe!!), čeprav je njihovo dvorišče tik ob glavni cesti, poleg dveh lokalov. In potem izpadem paranoik, ker avtomatsko vedno vzamem ključe iz avta in ga zaklenem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je to normalno
19.5.2009 10:26:58   
muška
A šit no! Moj mož pa redno pušča ključe v avtomobilu. Ok ni nek stroj, ampak vseeno!

pa ne morem ga odvadit tega! Se spomnim, da sem tako popenila 1x, mali je bil star ena dva meseca, jaz sem skočila na pošto, moj me je čakal zunaj, kar naenkrat se pojavi za mano, ker je nekaj pozabil. Ok v tistem jaz končam na šalterju tako da sva šla skupaj nazaj in kaj vidim. Avto lepo lavfa tam na parkingu, v njem pa seveda najin sine v lupinici. Takrat sem mu skoraj glavo razčesnila! Nekdo bi se samo vsedel v avto  user posted image user posted image user posted image  , ah kar groza me je ko pomislim. Včasih imamo res več sreče kot pameti!user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je to normalno
19.5.2009 13:21:36   
Nika v službi
Ja, žal so taki časi. Mi smo imeli v hiši že 2x vlom sredi belega dne (res da nas ni bilo doma, ampak itak so vse naštudirali), pred dobrim letom dni pa so nas obiskale Romkinje, ki so vstopile na dvorišče in v hišo, medtem ko sem se jaz s ta malo igrala na našem igrišču (ki je samo čez cesto), moja mami je bila ZA hišo in urejala cvetlice, oče pa na vrtu. Kljub dvoriščni ograji  je madam lepo stopila noter v hišo (takrat smo imeli še kljuko na sicer protivlomnih vratih - vrata so bila odprta, ker je bila mami praktično na dvorišču), pobrala nekaj drobiža s police (drobiž je imela takrat mami pripravljen za tistega, ki nam je dovažal kruh) in šibnila ven. Jaz sem iz igrišča s kotičkom očesa zagledala neznano osebo, kako prihaja z našega dvorišča in sem zašprintala do nje ter jo zadržala (je bila precej presenečena, ker ni vedela, da sem jaz iz te hiše). Je bilo kar nekaj prerivanja, pritekel je sosed, pa pajdašinja od Romkinje (kasneje se izkazalo, da je mama), mali Romčki (otroci), klicali smo policijo, ki je pohvalno prišla ekspresno hitro, naredil se je zapisnik, malo vlomilko so odpeljali policaji, vsi ostali - mama Romkinja, otroci... - so se poskrili. Policaji so mi povedali, da je teh združb veliko, da jih "šefoti" preprosto pripeljejo v določen kraj, kjer "podelajo", kar se da in potem se prestavijo na nov teritorij.

Tako daleč smo žal prišli. Zato imamo mi hišo zdaj zaprto, zaklenjeno, tudi ograjo (pa če gremo samo za hišo ali na vrt), na oknih protivlomna stekla, prava utrdba skratka. In to sredi Ljubljane, da ne bo pomote. Obljudeno, zraven so igrišča, športni park, strnjeno naselje hiš.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je to normalno
19.5.2009 13:26:51   
žab*ca
Mojim staršem so tudi sredi belega dne vdrli v hišo v zgoščeni vasi polno ljudi zunaj.
Je pa nedavno bilo nekje v posavju vdrto sredi noči dvema upokojencema,ropar pa ne samo da je ropal,ampak tudi grozil z orožjem.
Nisi varen,tudi če si še tako zaklenjen.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je to normalno
19.5.2009 19:00:29   
sanja nk.
user posted image user posted image ja sej zanimivo največ kraj se zgodi pri belem dnevu, to je lahko vse tako na hitrouser posted image , prav obvladajo eni..
glede kolegice, verjetno je kaj pustila vidno na zicu, potem se je upal, vdiral če ne bi ničesar videl, ne bi.
Problem je ker nikoli ne veš kdo te opazuje...tako so mojih staršem vdrli v hišouser posted image , pa sta bila doma, no vmes sta skočila z avtom v mestu, približno čez uro in pol sta se vrnila in hiša je bila razmetanauser posted image , nekdo ju je mogel prav opazovati...

Tako daleč smo žal prišli. Zato imamo mi hišo zdaj zaprto, zaklenjeno, tudi ograjo (pa če gremo samo za hišo ali na vrt), na oknih protivlomna stekla, prava utrdba skratka. In to sredi Ljubljane, da ne bo pomote. Obljudeno, zraven so igrišča, športni park, strnjeno naselje hiš.

Nika te čisto razumem, tudi mi smo v strjenem naselju v Lj, pa imamo vse možno varovanje..., zdej so taki časi ...še več bo tega



(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je to normalno
19.5.2009 19:07:45   
tanjusi
mater sem šla kar hišo zaklenit, tako ste me prestrašleuser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je to normalno
19.5.2009 19:07:51   
TomTaylor
A veste kaj ni normalno? To, da moj bivši nikoli ni zaklepal avtomobila, celo ključe je puščal v avtu (kao, kdo bo pa v neki zabačeni vasi ukradel ravno njegov avto, ki je najslabši v vasi...).Enkrat samkrat ga je zaklenil in ravno tisti dan (noč) so mu ga ukradli.user posted image

No, ampak avto se je našel že naslednji dan, ker se je pokvaril in pustil tatove na cestiuser posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 19.5.2009 19:08:43 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je to normalno
20.5.2009 8:33:08   
Marogica
Ja, očitno postaja to vse bolj normalno. Pri nas so tudi bili že 2x, čez dan, ko sem bila doma. Vrata od ograje zaklenjena, sama sedim v pisarni, kjer so prav tako vrata v hišo....ko naenkrat zagledam, obakrat,  ženski,ki sta hoteli vstopiti.  Torej sta morali prehoditi celo parcelo, ker je ta vhod z zadnje strani bajte.  Ko sem se zdrla s "Kaj pa delate tukaj?" in sta mi želeli, kao nekaj prodati, sama jih pa nisem pustila do besede s tem, kako si upajo kar tako vstopiti, mi je skoraj mrak padel na oči. Od takrat zapiram spodnja vrata, pa čeprav grem samo na WC, pa če smo vsi doma. Ja, tako daleč smo že, da moramo zaklepati, kljub prisotnosti doma.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a je to normalno
20.5.2009 8:41:25   
water lily
In kaj ima recesija z krajamiuser posted image
Kradejo zato ker jim noben nič ne naredi. Sedaj je itak normalno krast. Nekateri temu pravijo znajdt se.
Saj ko te oropajo ne vzamejo ne odtisov(pa so recimo skor s prostim očesom vidniuser posted image ), ne nič. Pa gre recimo za veliko krajo. No, saj če si rebeka dremelj potem jih dobijo, če si lojzka kovač se jim pa jebe zate. Sam tebe zaslišujejo kot da si kriminalec. Pa stavek, ja tega je ogromno, niste edini....bravo. To pa res pomaga da lažje spiš.

V avte pa že od nekdaj vlamljajo sredi dneva. Pred EF je vsak dan vsaj ena kraja. Pa študentov okoli kolkr hočeš.
Pa po večjih krajih tudi to po hišah ni nič čudnega. V majhnih vasicah je težje, ker se vsi poznajo.
V večjih krajih pa itak nihče "nič ne vidi".


< Sporočilo je popravil water lily -- 20.5.2009 8:44:22 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a je to normalno
20.5.2009 8:53:49   
2mak
Tudi jaz poznam primer, ko so sredi belega dne stopili v predsobo in odnesli torbico, pa je bilo polno stanovanje ljudi (no, enih pet jih je bilo doma!). Mi se tudi že dolgo, dolgo zaklepamo. Zdaj pa živim celo v pritličju in mi je kakšno noč kar neprijetno (če ne spim). Najbolj se bojim, da bi se zbudila, če bi nas kdo ponoči ropal in ne vem kako bi reagirala jaz in kako ropar. Pravijo, da je najbolje, da se delaš, da spiš in naj odnese kar hoče, tebe pa pusti, sam se bojim, da bi čist podzavestno trznila ali zavpila... In za otroka me skrbi, ker je v drugi sobi... Je pa res dosti tega in folk res obvlada... Aja, zadnjič sem pa slišala, da so eni prodajali stanovanje v Lj in je folk hodil gledat (potencialni kupci) in čez kak dan so stanovanje oropali (v bloku), še sosedom so prelimali tista kukala na vratih... So menda odnesli ful stvari, še celo foto albume otrok... Groza... In ker niso prodajali preko agencije, niso imeli podatkov potencialnih kupcev. Nekdo si je pač prišel ogledat stanovanje in ga potem oropat. Brrr...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?