|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9 mesečnica kašlja in ima zamašen nosek pom...
14.5.2009 13:08:12   
veveričica
kašelj se pojavi  najintenzivneje  proti jutru in  ko leži.čez dan skoraj nič ne kašlja.kašelj je bolj suh.ima tudi zamašen nosek  čistim ga z fiziološko.zanima me če je kašelj lahko nevaren   in   v  katerem primeru mora k zdravniku.vročine nima in je  normalno razpoložena  .pričakujemo tudi 3 zobek.mamice  ,ki imate izkušnje prosim za kakšen nasvet.kako lahko umirim kašelj.ali je za sirup prezgodaj.hvala že vnaprej in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 9 mesečnica kašlja in ima zamašen nosek...
14.5.2009 13:13:50   
pipic
Zakaj bi dajala sirup??
Kašelj je obramba in mora bit.
Če ima otrok nosek poln  je treba tudi na vsake pol ure čistiti nos z fiziološko( v nosek dobesedno našpricaš v šusu cca 5 ml) ,da iz druge nosnice steče ven,parne inhalacije,zvečer pa operil P,dvignjeno vzglavje

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 9 mesečnica kašlja in ima zamašen nosek...
14.5.2009 13:17:47   
matkica
ko so bile moje tri majhne sem jih mazala zvečer z materino dušico po prsih in stopalih.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 9 mesečnica kašlja in ima zamašen nosek...
14.5.2009 13:23:11   
veveričica
aha hvala.kako pa naredim parno kopel in ali ji lahko dam te kaplice  za nos.drugače ji pa nosek  ful  čistim  in ji ulivam fiziološko  včasih še več ko 5 ml.a materino dušico ji  namažem na prsi.nevem meni se zdi to malo premočno

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 9 mesečnica kašlja in ima zamašen nosek...
14.5.2009 13:23:36   
oka
Kamilična sopara, Veveričica, kamilična sopara in kamilični obkladki in pa hektolitri fiziološke raztopine. Malo poišči tisto temo na kateri si prosila za nasvet ko ti je mala hitro dihala tam imaš vse napisano kako in kaj. 

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 9 mesečnica kašlja in ima zamašen nosek...
14.5.2009 13:25:49   
botrca
Jaz mažem s kremo od bebi vala z eteričnimi olji po prsih in hrbtu, delam mu inhalacije, fiziološka je obvezna, kamilice mu na olju prepražim in dam na eno krpo in na prsa zvečer ko gre spat.
Lahko mu daš panatus zvečer ali pa slezov sirup.

< Sporočilo je popravil botrca -- 14.5.2009 13:26:12 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 9 mesečnica kašlja in ima zamašen nosek...
14.5.2009 14:58:04   
ThinLizzy
Slezov sirup po mojem ne bo škodoval. Našmu sem jaz, ko je imel suh kašelj dala ene 3,4 vrečke kamilic in kar raztresen žajbelj, lahko je tudi sivka, v povšterček, ki smo ga sami naredili doma. Na radiatorju sem pogrela in mu dala na prsa. To je imel praktično cel dan in celo noč na sebi.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (20%)

od 100 do 250 eur (7%)

od 250 do 500 eur (20%)

več kot 500 eur (53%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!