|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
9.5.2009 21:54:33   
Moyca_
nimam pojma?

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
9.5.2009 22:08:21   
TIA22
Jaz uporabljam orehovo olje in ga dajem na že posušene lase, samo na konice seveda! Lahko pa narediš "oljno kuro" in si kakšno uro pred pranjem las, daj po celotnih laseh vtri olje, nato pa pusti da se lasje malo naoljijo. Potem pa si glavo operi...user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
10.5.2009 6:59:44   
caillou
Pri meni je eno ta isti drek. Z mokrimi ali suhimi lasmi, sem po oljenju taka, kt da bi mi sneg s strehe na glavo padu. Skratka, dvakrat sem poskusila dati olje na lase, najprej na mokre, potem pa še na suhe lase. Vse skupaj je bilo za "nebodi ga treba" nikoli več.


< Sporočilo je popravil caillou -- 10.5.2009 7:01:23 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
10.5.2009 13:28:11   
Anonimen
jst dam na mokre, pač stvar navade.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
10.5.2009 20:19:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Jaz uporabljam orehovo olje in ga dajem na že posušene lase, samo na konice seveda!


Jz isto.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
10.5.2009 20:22:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Pri meni je eno ta isti drek. Z mokrimi ali suhimi lasmi, sem po oljenju taka, kt da bi mi sneg s strehe na glavo padu. Skratka, dvakrat sem poskusila dati olje na lase, najprej na mokre, potem pa še na suhe lase. Vse skupaj je bilo za "nebodi ga treba" nikoli več.



mogoče pa z nanosom pretiravašuser posted image Jz ga dam na dlan nič več kot 2 do max 3 kapljice (srednje dolgi lasje - to pomeni manj kot do ramen), potem med dlanmi razmažem in si roke obrišem v lase user posted image .


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
10.5.2009 20:41:42   
Anonimen
ta olja ali pa silikon (sama imam od klasa) se da vedno samo na konice las. drugače je pa fajn, da za po pranju las namesto balzama, kakšno dobro masko, ki nadomešča balzam. vse to kar prodajajo v štacunah je en drek za lase, če imate npr. barvane, trajne in ostale stvari. sama imam eno profesionalno masko od loreala (priskrbel frizer) in postane las zelo kvaliteten. vendar to ni zadevšna od lorela, ki jo kupiš v štacuni, ker je ogromna razlika. razlika je taka od te v štacuni, kot bi kupil coto za pet € in bi jo po pranju lahko vrgel stran. namreč sama si lase barvam in imam stalnega frizerja, ki rihta tudi te na televizijah in prireditvah. zato, če imate možnost priti do teh profesionalnih mask, priporočam. dozo imam pa sigurno za eno leto.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
11.5.2009 10:22:01   
PIRANJA
Melodie a to govoriš morda o Kerastase?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj se da olje na lase (na suhe ali mokre)
11.5.2009 14:41:53   
Anonimen
ni ta varianta. bi mogla pogledati katero imam.

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?