|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:27:30   
PetraSkok
pozdravljene....mene pa zanima tako informativno, ali vam je trebuh po porodu ''splahnel'' in v kolikšnem času?

Jaz sem že 3 mesece od poroda pa imam kar velik trebuh pa ne vem, kako se ga naj znebim? Je res treba delati redno vaje ali bo po naravni poti ''splahnel'' in v kolikšnem času?

Hvala vsem za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:38:09   
moci
meni po dveh letih in pol ni. user posted image

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:39:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: moci

meni po dveh letih in pol ni. user posted image


user posted image

Po 21-tih mesecih še vedno *noseča*user posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:42:14   
sonček85
14 dni po porodu ,trebuha skoraj ni več ,je pa samo še malo mlahav a to bo tudi šlo stran.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:45:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

14 dni po porodu ,trebuha skoraj ni več ,je pa samo še malo mlahav a to bo tudi šlo stran.user posted image user posted image user posted image


To pa ni feruser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:50:09   
maja80
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

14 dni po porodu ,trebuha skoraj ni več ,je pa samo še malo mlahav a to bo tudi šlo stran.user posted image user posted image user posted image



pri meni je blo isto.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:51:01   
ninica23
danes je moj user posted image star ravno 7 dni,pa sem skoraj že brez trebuščka oz.takšna kot sem bila pred nosečnostjo (zredila sem se za okoli +10kg)...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:52:45   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: maja80

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

14 dni po porodu ,trebuha skoraj ni več ,je pa samo še malo mlahav a to bo tudi šlo stran.user posted image user posted image user posted image




se podpišem!!! ja,je pa koža še mlahava... to pa drži user posted image

(odgovor članu maja80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 13:57:38   
misa4
Mali je star 8m in me sprašujejo če smo še enega naročiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 14:04:16   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

14 dni po porodu ,trebuha skoraj ni več ,je pa samo še malo mlahav a to bo tudi šlo stran.user posted image user posted image user posted image


To pa ni feruser posted image
user posted image user posted image user posted image
dojenje ,dojenje user posted image user posted image user posted image sem imela  +17 sedaj imam še samo +4user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 14:13:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

14 dni po porodu ,trebuha skoraj ni več ,je pa samo še malo mlahav a to bo tudi šlo stran.user posted image user posted image user posted image


To pa ni feruser posted image
user posted image user posted image user posted image
dojenje ,dojenje user posted image user posted image user posted image sem imela  +17 sedaj imam še samo +4user posted image



Še vedno dojimuser posted image
Ta rek pri meni ne držiuser posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 14:26:10   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: ****



Še vedno dojimuser posted image
Ta rek pri meni ne držiuser posted image
ujej,boga .no pa saj bo šlo ,odvisno od strukture telesa in postave.

Jaz se ne sekiram ,tudi če bi še malo bušija bilo ,saj bo šlo ,predno grem nazaj na delo aprila 01 bom že taka kot pred porodomuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 14:30:42   
Anonimen
Men komaj zdaj mal zginja,pa sem 11 mesecev po porodu. Do zdaj sem bla za ostale noseča tam v 6 mesecu.user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 14:39:50   
mateyka
Je res treba delati redno vaje ali bo po naravni poti ''splahnel'' in v kolikšnem času?


mislim, da bo splahnel v tistem času, ko boš dobila nazaj prednosečniške kile. sorry, samo tko je user posted image čas je pa seveda od tebe odvisen user posted image

jaz sem ga mela nekaj (zame velik, ker sem bla prej spredaj pri trebuhu plohec) še eno leto po porodu. dokler nisem šla dol s kilami - nazaj na cirka 50kg. samo jaz sem se zredila za 25 kil v nosečnosti user posted image bad mama user posted image

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 14:52:26   
Netopirčy81
Jest sm ga mela malo pred nosečnostjo. Po porodu mi ni izginil, tko da sm raj še 1x zanosila user posted image user posted image user posted image  Ha ha, hecam se. No ja, noseča sm pa res user posted image . Bomo čez ene 3-4 mesce zaštartal s športom, pravo prehrano.... (upam da bom zmogla...)

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 15:13:08   
Taddy78
Dva dni po porodu, me je ena gospa v porodnišnici spraševala kdaj imam rok user posted image

No sedaj pa je poba star že 3.5let, pa sem še vedno v 6.mesecu nosečnosti (haha, kako se včasih nasmejim, ko me katera sprašuje koliko sem noseča, pol pa ji je nerodno in ne ve kam naj so obrne ko povem, da je to ostalo še od prvega user posted image user posted image user posted image  )

Pa da le ni vse tako grozno...zredila sem se iz 50kg na 73, imela ogromen trebuh, pa tudi mali je imel preko 4kg, tako da se še vedno tolažim, da imam razlog za "rešilni jopič" user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 15:24:21   
Katy78
Jaz že prej nisem bila ne vem kako suha, sem pa imela takoj po porodu 2kg manj kot preden sem zanosila. No, zdaj 5 mesecev po porodu, pa imam 6 kg več. user posted image  Moj ima kosilo v službi meni se pa samo zase ne da kuhat, potem pa samo kakšno žemljico in salamco pa kakšne rogljičke in jogurtke pa sladoled na hitro pojem, pa je rezultat tukaj. Trebušček je pa tudi za kakšen 4. mesec. user posted image  Ne vem, zdaj, ko bom začela uvajat GH, bom zraven še zase zelenjavo pa riž ipd. kuhala, pa upam da bo šlo dol.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 15:28:06   
Čebel@
jaz neki bušija še imam ampak delam vsak večer trebušnjake,tako da računam na to da bo enkrat tale buši šel-upam da nisem preveč naivnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 15:44:19   
Anonimen
Full odvisno od vsake posameznice, kot si verjetno lahko ugotovila iz odgovorov. Jaz sem na dan odhoda iz porodnišnice še imela malo trebuha, mi je pa potem v enem tednu čist zginil. Ampak mene je porod full posušil, sem imela manj kg po enem tednu kot pred porodom. Ampak nič bat, sem jih hitro nazaj pridelala. Bomo videli kako bo v drugo;-)

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 19:01:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Men komaj zdaj mal zginja,pa sem 11 mesecev po porodu. Do zdaj sem bla za ostale noseča tam v 6 mesecu.user posted image user posted image

user posted image ,kaj naj potem jaz recem.Bi sla kaksen jesci dan lahko kar rodituser posted image user posted image user posted image .

Je pa pri nas tako,da smo v porodnisnicah vse bile oblecene v svoja oblacila.Najvec v trenirke.Se nam je  trebuh res videl,pri meni kot da se nisem rodila.
V slo.so tiste fensi ozkeuser posted image halje,se malo skrije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 19:05:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Dva dni po porodu, me je ena gospa v porodnišnici spraševala kdaj imam rok user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oprosti,ker se smejim.Sem se spomnila,da,ko sem prvic rodila,sem bila ze en dan prej v P,in,ko sem cez par dni srecala eno mamico,katera naj bi ze rodila,je nikakor nisem mogla vprasat.Mi je bilo nerodno,ker nisem bila ziher,je ze ali se ni.Je rodila,vendar je imela se res zelo velik trebuh.

No sedaj pa je poba star že 3.5let, pa sem še vedno v 6.mesecu nosečnosti (haha, kako se včasih nasmejim, ko me katera sprašuje koliko sem noseča, pol pa ji je nerodno in ne ve kam naj so obrne ko povem, da je to ostalo še od prvega user posted image user posted image user posted image  )

Pa da le ni vse tako grozno...zredila sem se iz 50kg na 73, imela ogromen trebuh, pa tudi mali je imel preko 4kg, tako da se še vedno tolažim, da imam razlog za "rešilni jopič" user posted image

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 20:56:44   
Taddy78
user posted image
Sploh ni problema, saj se tudi sama večkrat vzdržim podobnih vprašanj user posted image

Je pa bila lani na dopustu finta, med obroki, ko smo v jedilnici bili pač skozi isti ljudje, sem trebuh ful not vlekla, ko pa sva hodla gledat zanimivosti otoka, pa mi je bilo vseeno, in če me gledaš na slikah...leeepa nosečnica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 20:58:15   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Mali je star 8m in me sprašujejo če smo še enega naročiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hudobe user posted image

Meni se je zdelo že takoj po prihodu domov, da sem kot prej, samo me je mama vztrajno postavljala na realna tla - ko je sestra govorila, da se mi nič več ne vidi, je ona govorila, ja, malo se pa še vidi, za kak tretji mesec. JE bila tudi hudoba. Tako da glede na to, da sem se jaz takoj počutila spet kot prej, bi težko rekla, kdaj pa je realno to bilo tako. Sem imela prve mesece eno št. konfekcije več, recimo od 5. meseca sem pa spet na prejšnji. Samo se mi zdi, da so bile pri meni bolj problem noge kot trebuh user posted image Tako da sem bila en čas bolj v krilih kot hlačah - ne vem, kako da sem na stegna dobila user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 21:02:34   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Men komaj zdaj mal zginja,pa sem 11 mesecev po porodu. Do zdaj sem bla za ostale noseča tam v 6 mesecu.user posted image user posted image

user posted image ,kaj naj potem jaz recem.Bi sla kaksen jesci dan lahko kar rodituser posted image user posted image user posted image .

Je pa pri nas tako,da smo v porodnisnicah vse bile oblecene v svoja oblacila.Najvec v trenirke.Se nam je  trebuh res videl,pri meni kot da se nisem rodila.
V slo.so tiste fensi ozkeuser posted image halje,se malo skrije.


Kleo, ti si malo nora. Se vidi, da nisi bila sama nikoli v teh "fensi ozkih haljah" v porodnišnicah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem imela številko tam 50, drugače pa imam 36 in sem bila kot tisti sod za kuhat svinjam user posted image user posted image user posted image user posted image JAz sem se za domov oblekla v črno oblekco z rožicami gor, ker je bilo poletje, pa spodaj take 3/4 pajkice in so me babice ful pohvalile, da sploh ni videt, da bi rodila. Samo tam 3 mesece mislim, da je še viselo nekaj... user posted image Samo s fensi ozkimi haljami si pa res mimo pihnila - razen če so kje v Slo lepše kot pri nas na Ptuju. Tam so še babice sočustvovale z nami. Jaz sem si drugi dan kar oblekla svojo tanko spalno srajco in svilen šlafrok.

Sicer pa... ja, boljše ne spraševati, koliko si noseča. Saj če je trebuh res napet, pa popek hoče ven skočit, potem že. Sicer pa ne... user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: velik trebuh po porodu
8.5.2009 22:21:29   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: PetraSkok

pozdravljene....mene pa zanima tako informativno, ali vam je trebuh po porodu ''splahnel'' in v kolikšnem času?

Jaz sem že 3 mesece od poroda pa imam kar velik trebuh pa ne vem, kako se ga naj znebim? Je res treba delati redno vaje ali bo po naravni poti ''splahnel'' in v kolikšnem času?

Hvala vsem za odgovore.

sem 6 mesecev po porodu in je trebuh še vedno kar velik.pa shujšala tud še nism nč, ker mam še večji apetit kot v nosečnosti. user posted image  še polno dojim in se mi tudi zdi čudno da ne gre nič kg dol. ker pravjo da če dojiš grejo kg sami od sebe dol user posted image  pri men ni tako. zredila sem se pa v user posted image  za 22kg user posted image

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!