|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 11:58:06   
Moyca_
jih je možno kje dobit, naj bi se zaćeli od 25??
Preveliki ne smejo bit, to sama vem, ima pa nogico 23-24

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 12:22:05   
2.2.
koliko pa je stara. moja je dve leti in ima 24 št. pa mi še ne pride na misel da bi jo dala na rolerjeuser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 12:33:48   
Anonimen
To tudi mene zanima. Konec koncev še v vrtcu, vsaj našem, delajo selekcijo in tečaj organizirajo samo za tiste, ki gredo letos v šolo.

Naša frača je stara dobrih pet let, pa smo ji prejšnji teden kupili rolerje in že super rola. Ampak grem glavo stavit, da še eno leto nazaj ne bi šlo.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 12:36:59   
Moyca_
stara je 4,5 leta.
Ima zelo malo nogico user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 12:37:36   
alička
Od znanke punčka je rolala pri dobrih treh letih in čisto solidno ji je šlo. Bom povprašala, kje so kupili rolerje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 13:15:19   
uursa
Glede rolanja je čisto odvisno od otroka do otroka. Naš je začel pri dobrih treh in letos pri petih že šiba za znoret - najraje se spušča v skate parku in si vedno več upa. Kolo npr. mu pa sploh ne "diši". Mislim, da ima še vedno najmanjše številke ROCES - take raztegljive. Mi smo jih kupili v Hervisu. Nič ni tudi narobe, če so številko večje.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 14:18:27   
Naja31
Ima pa res majhno nogico.
Ker moj sin je star 4 leta in ima nogo 29-30.


(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 17:35:21   
bskrle
Tako majhnih nisem videla, kupite roces nastavljive pa dvoje nogavičke.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 18:07:09   
Ribica **
Zakaj naj ne bi bili preveliki? Jaz imam ze odkar rolam vedno prevelike rolerje oz. vecjo stevilko, kot jo sicer imam user posted image  Rolat sem se pa naucila z 8 stevilk prevelikimi rolerji. Ce so cist na knap tudi ni fajn, tako kot pancarji.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rolerji za punčko št. 24
4.5.2009 19:50:36   
Moyca_
sem kupila Roches od 25-29, pa so ji vredu, mogoče malo preveliki. Cena pa 70 €user posted image user posted image user posted image user posted image  (imajo pa samo te v tej številki)
Potem pa smo še malemu kupili ki  ima nogo (star je 5,5 let) 29 Fila rolerje in sem ga vzela zraven, pa so mu bili vredu od 32-35 (malenkost preveliki)
Tako da bo zdaj mir par let, ali pa tudi ne, ker so že celi pokrampani po prvem rolanju!!???user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rolerji za punčko št. 24
5.5.2009 9:08:02   
HuAnita
Najmanjši rolerji so od št. 25. Naša Capinka je bila stara 3 leta in nekaj m, ko se je začela rolati, v nulo je takoj zaštekala, šrekl se pelje bolje od mene... Takrat je imela nogico med 22-23, pa smo ji dali pač 25 in debele nogavice - smo jo samo 'za foro' postavili gor, ona je pa kar speljala...
Meta. - tečaje rolanja svetujejo otrokom od 3. leta. Moj partner poučuje tudi to, pa se res vidi, koliko bolj spretni in motorični so še 3-letniki za razliko od kakih 7, 8-letnikov. Saj pravim, hči pri 4,5 letih raztura rolanje, Kmalu 3-letnika smo že tudi postavili na rolerje, ker je pač želel posnemati sestrico. Sicer se še ne zna poganjati, je pa stabilen - pomeni če ga postiskam, se lepo pelje v preži, ne pade...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rolerji za punčko št. 24
5.5.2009 22:38:58   
Moyca_
Huanita kako kremo te imaš ti touser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?