|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   regres za dopust
30.4.2009 23:39:48   
wonderland
Punce, samo na kratko...katera mogoce ve, ali dobis letni regres ce si na porodniski?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: regres za dopust
1.5.2009 1:10:16   
Majuska
Tudi jaz sem že tuhtala o tem ... baje da nam vseeno pripada, nekaj kolegic na porodniški je regres menda dobilo. Jaz ga nisem dobila niti lani, pa sem delala do 30.06 .... user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: regres za dopust
1.5.2009 1:34:25   
amar
jest sm ga lani dobila pa sm bla na bolniški..za letos pa tudi mene zanima če bo ko sm na porodniški??

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: regres za dopust
1.5.2009 7:41:37   
cinci
naj bi ga, je pa spet odvisno od delodajalca se mi zdi


_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu amar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: regres za dopust
1.5.2009 7:42:50   
alička
Jaz sem ga dobila.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: regres za dopust
1.5.2009 7:51:53   
benika
Enako.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: regres za dopust
1.5.2009 7:53:41   
ključek
kje pa delaš? če si v JU, naj bi ga dobili 5.5.2009.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: regres za dopust
1.5.2009 8:20:07   
Čebel@
jaz sem bila od 1.6.08-14.1.09 na bolniški,naprej pa sem na porodniški in sem ga dobila polovico......je odvisno od delodajalca

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: regres za dopust
1.5.2009 8:22:26   
pocka
pripada ti, jaz sem ga prvič dobila, tokrat pa še čakam...bom videla 5.5. user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: regres za dopust
1.5.2009 8:34:05   
pikapoka12345
Seveda ti pripada regres za letni dopust. Tudi dopust lahko izkoristiš, ko se vrneš s porodniške.

lp

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: regres za dopust
1.5.2009 8:43:38   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka12345

Seveda ti pripada regres za letni dopust. Tudi dopust lahko izkoristiš, ko se vrneš s porodniške.

lp


pripada ti že, le da dosti privatnikov ne izplačuje, zato ne delam več pri privatnikih, nikoli več, sem v JU in dobim majhen regres sem pa ziher da ga bom 5.5. dobila.


(odgovor članu pikapoka12345)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: regres za dopust
1.5.2009 9:52:14   
sunny24
V lanskem letu sem vse skupaj delala 4 mesece-ostalo sem bla na bolniški, pa sm letos dobila izplačan poln regres.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: regres za dopust
1.5.2009 10:21:55   
Katy78
Jaz delam pri privatniku, pa sem regres letos že dobila, čeprav bom celo leto 2009 na porodniški. user posted image  

Kar se pa tiče koriščenja dopusta iz tistega leta, ko si na porodniški - moj primer: ker bom v letu 2009 delala manj kot 6 mesecev, mi 2 tedna (tj. 10 del. dni) dopusta propade, preostanek pa moram izkoristiti do 30.6.2010. To je v skladu z Zakonom o del. razmerjih. Po ZDR je delavec namreč dolžan do konca leta 2009 izrabiti dopust v trajanju najmanj 2 tedna (10 del. dni), preostanek pa lahko v dogovoru z nadrejenim izrabi do 30.6.2010. Vendar, če zaradi bolezni, poškodbe ali porodniške v letu 2009 dela manj kot 6 mesecev, lahko do 30.6.2010 izrabi samo preostanek dopusta, torej se od tvojega dopusta, ki ga lahko izkoristiš, odšteje zgoraj omenjenih 10 del. dni.




(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: regres za dopust
1.5.2009 10:26:44   
blazka
Regres ti pripada, če ti pripada letni dopust.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: regres za dopust
1.5.2009 10:27:24   
tajtaja
Jaz sem bila sedem mesecev na bolniški, pa leto in pol na porodniški (še malo več-dvojčka), pa sedaj sem že leto in pol na bolniški, pa sem regres vedno dobila!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: regres za dopust
1.5.2009 10:34:06   
TRIŠ
Dobiš ga ker ti pripada in sicer ko si na bolniški in ko si na porodniškiuser posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: regres za dopust
1.5.2009 11:01:24   
JAPE
Jaz sem ga tudi dobila, pa sem na porodniški.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: regres za dopust
1.5.2009 12:14:35   
anika87
Pripada ti regres in ves LD (razen tistega dela dni, ki ga imaš za posebne pogoje dela - če si na bolniški ali porodniški).
Oboje izhaja iz delovnega razmerja in ne iz števila oddelanih dni v letu.

Tudi tistih 10 dni, ki si ga dolžna izkoristit v tekočem letu lahko izkoristiš, seveda če si v službi (meni bo propadel, ker sem že od lani na bolniški).
Ker katy78 navaja, da ti propade, če delaš manj kot 6 mesecev, ne vem kako je drugje, ampak v javnem sektorju ne propade, propade, če ga ne moreš izkoristit (če ga nimaš kdaj).


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: regres za dopust
1.5.2009 13:13:35   
gita10
regres vam pripada ne glede ali delaš ali si na bolniški oziroma porodniški.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: regres za dopust
1.5.2009 17:02:17   
cursa
Dopust ti pripada, če si v delovnem razmerju. Regres je vezan na dopust. Torej, če dobiš dopust, dobiš tudi regres.

Sama sem na porodniški od 17.11.2008 in sem nekaj dni nazaj že dobila izplačan regres in prav vse dni dopusta.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?