|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M Pika
16.4.2009 12:35:56   
Korina1
Pikica76 je v debati Draga hrana omenila da je s Piko zapravila v Mercatorju 600 in še nekaj € v enem mesecu.
Mene pa zanima kako to splog gre s to Piko, ker midva z možem sva lani zaprosila zanjo ko se nam je pokvaril pralni stroj in ker smo imeli s kupljenim preko oglasa same stroške, da sva si kupila novega. Limita na kartici je 50€ in znesek ki je ostal od nakupa stroja je 25€. V tem času preostanka zneska nismo koristili ko pa smo februarja zašli v težave sem se spomnila na tistih 25€ in je bilo za kak liter mleka, kruha... Sicer sem odkar imava to kartico znesek koristila samo dvakrat pa vseeno bi mi za kako hudo stisko prav prišlo če bi bil znesek vsaj 80€.
Kako da imam jaz na kartici 50€ eni pa toliko več? Saj kakega velikega zneska ne rabim, ker se dobro zavedam da bo to obremenjeno naslednji mesec in se potem to kar lepo vleče iz meseca v mesec.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M Pika
16.4.2009 12:40:35   
dašabina
mislim, da boš tukaj dobila vse informacije...

https://www.mercator.si/pika/mercator_pika

čeprav mi ni čist jasno kakšen ostanek si imelauser posted image , kolikor imaš pač limita, lahko porabiš, ko plačaš, se limit sprosti in jovo na novo (govorim za zeleno kreditno kartico)

imit pa je odvisen od tega za koliko zaprosiš

< Sporočilo je popravil dašabina -- 16.4.2009 12:42:45 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M Pika
16.4.2009 12:44:46   
Korina1
50€ limita od tega je šlo s kartice 25€ za obrok za pralni stroj, se pravi je ostalo še 25€. Se pravi sem imela vsak mesec na voljo 25€. To ima mož preko trajnika in mu potem trgajo 18. v mesecu.

Zanima me kakšni so kriteriji da ima nekdo 50€ drugi pa naprimer 100€ Se ta znesek zviša avtomatsko po enem določenem obdobju, gre to po zneskih nakupa v Mercatorju?


< Sporočilo je popravil Korina1 -- 16.4.2009 12:48:57 >

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M Pika
16.4.2009 12:48:04   
dašabina
ja, ja zdaj razumem...
glede na to, da kupuješ v M, če se prav razumela, si povečaj limit, razen če že itak kupuješ z gotovino, in ti vseeno vpišejo pike, da boš potem lahko koristila bonus (ki je odvisen od zbranih pik)...

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M Pika
16.4.2009 14:45:45   
Anonimen
Limit si lahko preprosto povecas

Rad bi povišal limit na svoji kartici Mercator Pika. Kako to storim? Imetnik kartice lahko zaprosi za povečanje limita po najmanj dveh mesecih poslovanja in redne poravnave nastalih obveznosti na več načinov:
  • s klicem na brezplačno telefonsko številko 08 02 080 v času uradnih ur,
  • ali pisno prošnjo po pošti (Poslovni sistem Mercator, d.d., Klub Mercator, Dunajska cesta 107, 1000 Ljubljana), telefaksu (01 560 10 72) ali elektronski pošti (klub.mercator@mercator.si),
  • z zahtevkom preko Moja Pika - registrirani uporabniki.
Novo višino limita predlaga sam imetnik kartice.




(odgovor članu dašabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M Pika
16.4.2009 14:46:51   
Anonimen
jaz sem pred tremi dnevi kar preko maila povisala,sem v enem dnevu dobila odgovor ,da je povisano

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M Pika
16.4.2009 14:51:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

jaz sem pred tremi dnevi kar preko maila povisala,sem v enem dnevu dobila odgovor ,da je povisano


A lahko preko neta zaprosiš za modro pika kartico-samo za pike (plačilne kartice nočem). Tolkokrat sem že izpolnjevala tisti obrazec in nikoli poslala ali nesla v trgovino.

Če ve katera za link...jaz ne najdemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M Pika
16.4.2009 14:51:39   
Nika v službi
Kot je napisal skamp - preprosto zaprosiš za višji limit, če ti osnovni ne ustreza.

Ko pregledajo tvoje dohodke in tvoje poslovanje z M Piko, pa ti bodo povečani limit odobrili ali zavrnili.

Če pa zelo veliko kupuješ v Mercatorju, lahko zaprosiš tudi za Zlato M Piko, kjer ni limita, so pa nekateri predpogoji, ki jih moraš izpolnjevati. Jaz jo imam in sem z njo zadovoljna.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M Pika
16.4.2009 14:53:49   
Korina1
Hvala vam vsem za odgovore. Si bom uredila in če se bo dalo povišala na 100€ bo več kot dovolj za kako morebitno hudo krizo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M Pika
16.4.2009 15:17:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

jaz sem pred tremi dnevi kar preko maila povisala,sem v enem dnevu dobila odgovor ,da je povisano


A lahko preko neta zaprosiš za modro pika kartico-samo za pike (plačilne kartice nočem). Tolkokrat sem že izpolnjevala tisti obrazec in nikoli poslala ali nesla v trgovino.

Če ve katera za link...jaz ne najdemuser posted image


https://www.mercator.si/pika/mercator_pika/pridobitev_mercator_pika_kartice/modra_pristopnica
tukaj pise,da se za njo lahko elektornsko prijavis, verjetno je misljeno tako,da preko maiala posljes vse potrebne podatke

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?