|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprasanje
3.4.2009 21:28:52   
vesela veselka
zanima me, kaksne banjice uporabljate za kopanje svojih otrok?? Ta, ki sem jo jaz dobila, se mi ne zdi ravno prakticna, ker nima ravne podlage.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprasanje
3.4.2009 21:34:04   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/vprasanje/m_4024896/tm.htm

(odgovor članu vesela veselka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprasanje
4.4.2009 5:39:35   
Hope2
Razviden naslovuser posted image , je tak težko napisatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprasanje
4.4.2009 7:56:49   
Katjusa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprasanje
4.4.2009 12:11:52   
Taula
Predlog: pojdi v trgovino, poglej ponudbo in kupi drugo.

Joj punca malo več samozavesti imej kot mama in ne kompliciraj za vsako stvar.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprasanje
4.4.2009 12:13:53   
TinaV*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svasta
menjaj babico kje je problem? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprasanje
4.4.2009 13:24:33   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Razviden naslovuser posted image , je tak težko napisatuser posted image
 Pod tole se pa podpišem. Vedno eni te isti brez domišljije naslavljajo vprašanja z "vprašanje", kot da ostali ne vemo, da gre za vprašanje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprasanje
4.4.2009 19:48:36   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Razviden naslovuser posted image , je tak težko napisatuser posted image
 Pod tole se pa podpišem. Vedno eni te isti brez domišljije naslavljajo vprašanja z "vprašanje", kot da ostali ne vemo, da gre za vprašanje user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  se podpišem Tisana in Hope2, ampak pazite - punca je ful občutljiva. Sem jo opozorila na to pri prejšnjem "vprašanju", pa me je na ZS napadla v stilu "kaj se vtikam"... user posted image  kr neki...
Sem ji obljubila, da ji ne bom več odgovarjala na "vprašanja" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprasanje
4.4.2009 19:57:50   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Razviden naslovuser posted image , je tak težko napisatuser posted image
 Pod tole se pa podpišem. Vedno eni te isti brez domišljije naslavljajo vprašanja z "vprašanje", kot da ostali ne vemo, da gre za vprašanje user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  se podpišem Tisana in Hope2, ampak pazite - punca je ful občutljiva. Sem jo opozorila na to pri prejšnjem "vprašanju", pa me je na ZS napadla v stilu "kaj se vtikam"... user posted image  kr neki...
Sem ji obljubila, da ji ne bom več odgovarjala na "vprašanja" user posted image user posted image user posted image


Še en podpis. user posted image
Pa da ne govorimo, kaka sploh so ta vprašanja kar naprej. Nočem biti nesramna, ampak dejstva so taka, da že ko vidiš novo temo, katere avtorica je ona, lahko že vnaprej pričakuješ, da bo zihr spet kaj "pametnega".

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprasanje
4.4.2009 19:58:30   
kajajaka
user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vprasanje
4.4.2009 20:31:30   
Anonimen
sam res no, a bi mogoč lahko nehala s tem enim in istim naslovom teme - da človek vsaj ve, kaj hočeš - boš morda dobila več pametnih odgovorov

pa še to - a si mogoč tršica, da najavljaš vprašanja?user posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vprasanje
4.4.2009 21:49:08   
benika
punca je ful občutljiva. Sem jo opozorila na to pri prejšnjem "vprašanju", pa me je na ZS napadla v stilu "kaj se vtikam"... user posted image kr neki...


A res al kajuser posted image No ja, pol sem jo jaz še dobro odnesla, ko sem ji napisala da je ona živ komplikatoruser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vprasanje
4.4.2009 22:10:36   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Razviden naslovuser posted image , je tak težko napisatuser posted image
 Pod tole se pa podpišem. Vedno eni te isti brez domišljije naslavljajo vprašanja z "vprašanje", kot da ostali ne vemo, da gre za vprašanje user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  se podpišem Tisana in Hope2, ampak pazite - punca je ful občutljiva. Sem jo opozorila na to pri prejšnjem "vprašanju", pa me je na ZS napadla v stilu "kaj se vtikam"... user posted image  kr neki...
Sem ji obljubila, da ji ne bom več odgovarjala na "vprašanja" user posted image user posted image user posted image

pol se verjetno jst tud zato dobla ZS ker sem tukaj zasmejala zadevouser posted image user posted image user posted image user posted image sicer ZS ni nič nasramen sam sem se praševala kdaj sem ji dala nasvetuser posted image user posted image user posted image
(a veš, da sem upoštevala tvoj nasvet in vprašala pediatrinjo :)))))))

je rekla, da puncka lepo napreduje.

Pa vseeno lep pozdrav od V.V.  )

jah no kakorkoli..... mal se je pa treba nasmejatuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 4.4.2009 22:12:30 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vprasanje
5.4.2009 0:01:37   
Anonimen
Joj, ne mi o njenih Zs-jih. user posted image user posted image user posted image   So za crknit smešna.user posted image
Gospa vesela veselka ima pač poklicno deformacijo, zato se tako obnaša.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vprasanje
5.4.2009 0:20:12   
jonna
Jah no, hvala enako. Tudi jaz sem si jo drznila opozoriti na njene naslove, pa sem bila prav tako deležna njenega pojasnila na ZS, da ima pač poklicno deformacijo. Se zdaj že ves čas sprašujem, kaj, vraga, je po poklicu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vprasanje
5.4.2009 10:35:15   
rj1808

IZVIRNO SPOROČILO: benika

punca je ful občutljiva. Sem jo opozorila na to pri prejšnjem "vprašanju", pa me je na ZS napadla v stilu "kaj se vtikam"... user posted image kr neki...


A res al kajuser posted image No ja, pol sem jo jaz še dobro odnesla, ko sem ji napisala da je ona živ komplikatoruser posted image


user posted image user posted image

user posted image Ne moreš verjet..user posted image user posted image .




_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vprasanje
5.4.2009 14:32:53   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: jonna

Jah no, hvala enako. Tudi jaz sem si jo drznila opozoriti na njene naslove, pa sem bila prav tako deležna njenega pojasnila na ZS, da ima pač poklicno deformacijo. Se zdaj že ves čas sprašujem, kaj, vraga, je po poklicu.


Jaz sem tudi dobila zs - pa sem tudi dobila takšno pojasnilo - sem jo vprašala, če je tajna agentka, a ni nič odg. user posted image   user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vprasanje
5.4.2009 19:26:39   
Tisana
Zdaj sem pa kar malo užaljena... nisem dobila nobenega zs user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vprasanje
5.4.2009 19:51:32   
dushka
Moja banjica tudi nima ravno podlago. Tako so sedaj oblikovane, za lažje sedenje.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.4.2009 19:40:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dushka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vprasanje
7.4.2009 19:43:59   
benika
Se zdaj že ves čas sprašujem, kaj, vraga, je po poklicu.


Najbrž študentka, če skoz postavlja neka vprašanjauser posted image

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (24%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (76%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!