|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jutranji šok!
1.4.2009 8:59:02   
tailor
normalen dan v službi stojim in opravljam svoje delo.nekaj začutim kot da mi nekaj steče ..čez čas spet ..kaj je to?kaj mi uhaja urin ?tišči tišči me na wc ,tolko sem bila zaposlena da niti do wc ja nisem mogla.potem pa sem le šla(noseča11 tednov) ko se slečem me je skoraj . to je bila kri ne voda.ko sem še lulala sta mi zletela 2 kosa pribl. 5 cm doga krvna strtka podobno jetrcam.vsa sem prebledela in takoj poklicala gin.
rekla mi je da naj takoj pridem na pregled da vidijo kaj se dogaja.gin. me je pregledal in hvalabogu pikica je bila še vedno na svojem mestu,hematoma mi ni videl in me poslal domov rekel mi je na počivam počivam..
to je moja 3 nosečnost in še pri nobeni se mi to ni zgodilo
zdaj pa me zanima če je imela katera tako izkušnjo in kako se je odvilo dokonca
najhuje je ker morem bit doma in počivat!
jaz pa ne znam bit skoraj nikoli pri miruuser posted image hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jutranji šok!
1.4.2009 9:06:40   
Anonimen
Moja izkusnja te bo se bolj potrla....je bilo podobno v predzadnji nosecnosti.Sem sla v bolnico,so kar kosi iz mene leteli,pa naj bi bila se v redu nosecnost,le pocivati je bilo treba.Potem doma,se mi je ze prvi vecer samo vlilo in je srcek prenehal bitiuser posted image .Imela sem hematom,plus mocan bronhitis.Verizni kaselj in hematom sta naredila svojeuser posted image .

Zdaj.zadnja nosecnost...sem prav tako krvavela,skoraj en mesec,vendar ni bilo kosov...uspesno donosila mojo lubico.

Moras RES pocivati,srecnouser posted image .

(odgovor članu tailor)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jutranji šok!
1.4.2009 9:15:17   
tailor
hvala za odgovor kleopatra,kaj mogoče veš koliko časa bom mogla počivat .meni je rekel da vsaj 10 dni da se vse skupaj umiri. dobila sem tablete buskopan pa nimam več krvavenja,imam rjav izcedek.trebuh pa me še rahlo boli kot pri menstruaciji.kaj bi bil vzrok vsega tega? res da sem zadnje čase bolj napeta in nervozna in sekiram se za službo. ali je to samo mati narava?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jutranji šok!
1.4.2009 9:18:00   
tailor
KLEOPATRA
zelo mi je žal za tvojo pikico in hvala bogu da je bilo v drugo vse vredu.POZABILA sem te vprašat v katerem tednu se ti je to zgodilo?

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jutranji šok!
1.4.2009 9:24:30   
Anonimen
Prvic v 7t ss,drugic v 13t.

Prvic je bilo res hudo in bi morala ves cas lezati,se ko sem sla na wc;sem imela obcutek,da mi bo kar vse ven padlo.

Drugic ni bilo tako hudo,tudi nisem striktno lezala,sem imela najhujso krvavitev,ko sem sla v trgovino.Ne vem zdaj,je bilo kriva sama voznja ali mocno ogrevan sedez.


(odgovor članu tailor)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jutranji šok!
1.4.2009 14:46:23   
MAŠKA
Če je krvavitev, je lahko stvar zelo resna. Če ti rečejo počivat, počivaj. Verjamem, da je hudo mirovat, ampak še huje je izgubit otroka. Meni se je to zgodilo že dvakrat, zato ti res priporočam, da miruješ in pozabi na to, da ti ne zanš biti pri miru. Bodi srečna, da je pikica še živa, zato jo skrbno čuvaj. Pa vso srečo ti želim!

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jutranji šok!
1.4.2009 17:19:46   
tailor
hvala maška,se trudim čim več počivat.v petek imam spet pregled in bom vidla če je vse o.k.
krvavenje pa se je ustavlo.kaj vse moramo ženske pretrpet .še v nobeni nosečnosti nisem bila toliko v strahu kot zdaj tedni so mi vedno hitro minevali .
zdaj pa vsak dan premišljujem kako bo se vse odvilo in nikoliuser posted image nisem imela slabega občutka kot zdaj....

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jutranji šok!
1.4.2009 21:00:39   
anckabancka
Tudi jaz sem imela podobno izkušnjo pri 3. nosečnosti, ko sem bila noseča okrog 6 tednov. Dopoldne se mi je na lepem ulila kri in to ne malo... Takoj sem šla k G in je ugotovil, da je vse v redu, da srček bije. Krvavitev je tako ponehala, kot je prišla. Naslednji dan je bilo samo še malo izcedka. G pa je baje videl, da sem zakrvavela iz hematoma...

Od takrat naprej je nosečnost potekala bp. Kljub temu, da pri dveh malčkih nisem ravno mirovala. Danes pa je naš korenjak star že skoraj 7 mesecev.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




imena
mama je

kakšno ime naj izberem?

maj (22%)

matic (19%)

nejc (20%)

jaka (17%)

luka (17%)

ogi (4%)


Število vseh glasov: 436

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!