|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puma
27.3.2009 21:10:29   
goda13
Danes sem obrnila vse od Po do Kp za pumice št. 27 pa jih nikjer niuser posted image . A mogoče ve katera, kje naj jih dobim, ker moj 2,5 letnik nosi samo Puma in noče obut nič drugega
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: puma
27.3.2009 21:11:58   
Freycha
na www.superge.si si pogledala?

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: puma
27.3.2009 21:12:49   
goda13
sem, ja pa jih ni.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: puma
27.3.2009 21:13:10   
Pia73
Po mojem bi bilo dobro, da čas, ki ga nameniš iskanju teh čevljev nameniš temu, da otroku dopoveš, da so tudi drugi čevlji ok,... majko milo, kaj še le bo, če ti že sedaj diktira kaj obuti??? Pa ne mi reči, da so najbolj udobni,....... I,mam namreč dva malo starejša fanta in vem ,da je mogoče to o čemer govorim,...

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: puma
27.3.2009 21:13:25   
Freycha
potem pa bo mulc moral obuti Nike ali nekaj pač drugega......

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: puma
27.3.2009 21:14:42   
Freycha
čaki mal..... zdej sem šele videla 2,5 letnik tebi narekuje, katere superge mu moraš kupiti?

kaj si njegov služenj?

svašta rodi baba......

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: puma
27.3.2009 21:14:58   
goda13
Ne, imamo tudi Nike pa Reebok pa zgleda da mu najbolj pašejo puma, ker so tako mehki, zdaj so mu pa že mal premajhni

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: puma
27.3.2009 21:15:22   
goda13

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

čaki mal..... zdej sem šele videla 2,5 letnik tebi narekuje, katere superge mu moraš kupiti?

kaj si njegov služenj?

svašta rodi baba......



Ej sošolka ne me šimfatuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: puma
27.3.2009 21:24:27   
Freycha
sošolka?

čaki mal.... bistvena razlika je, če njemu na nogo puma najbolj pašejo, al pa, če on hoče imeti pumo....... 

tko da.. sošolka.... odloč se zdej user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: puma
27.3.2009 21:43:58   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: goda13


IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

čaki mal..... zdej sem šele videla 2,5 letnik tebi narekuje, katere superge mu moraš kupiti?

kaj si njegov služenj?

svašta rodi baba......



Ej sošolka ne me šimfatuser posted image


Sej ne šimfa, prav ima. Če ni pumic v tej številki, boš morala otroku pač dopovedat, da so tudi drugi čevlji OK. A ima široko nogo?

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: puma
27.3.2009 21:44:08   
silvy
V Torri d'Europa sem jih zadnjič videla, v Pittarellu. Zavisi kateri model ti iščeš

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: puma
28.3.2009 8:50:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: goda13

Danes sem obrnila vse od Po do Kp za pumice št. 27 pa jih nikjer niuser posted image . A mogoče ve katera, kje naj jih dobim, ker moj 2,5 letnik nosi samo Puma in noče obut nič drugega


Ahahahaha user posted image  

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: puma
28.3.2009 9:35:02   
lelaval
Danes sem obrnila vse od Po do Kp za pumice št. 27 pa jih nikjer niuser posted image . A mogoče ve katera, kje naj jih dobim, ker moj 2,5 letnik nosi samo Puma in noče obut nič drugega


no, če ti že pri 2,5 letih narekuje, katere znamke mu moraš kupit, se zamisli, kaj bo šele v puberteti.
Ali pa je to pač kaprica staršev, da morajo otroci bit v znamkah


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: puma
28.3.2009 9:48:10   
tanaja123
Zavisi kateri model ti iščeš user posted image

še model bi zbiraluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: puma
28.3.2009 12:04:20   
Freycha
no, ker se sama ne javi, pa ker je glih moja sošolka iz srednje šole in mi je v ZS povedala malo več, bom en stavek napisala v zagovor.user posted image

Pumo tamal hoče zato, ker ga druge znamke tiščijo, v njih grdo hodi, v Puma supergah se pa ok počuti.....

(odgovor članu tanaja123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: puma
28.3.2009 12:31:42   
lelaval
Pumo tamal hoče zato, ker ga druge znamke tiščijo, v njih grdo hodi, v Puma supergah se pa ok počuti.....



samo sem vseeno prepričana, da je otrok rekel taki čeveljčki, ne pa točno znamko - ali pač nekateri starši že zelo zgodaj otroke poučujejo o znamkah


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: puma
28.3.2009 13:15:13   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Pumo tamal hoče zato, ker ga druge znamke tiščijo, v njih grdo hodi, v Puma supergah se pa ok počuti.....



samo sem vseeno prepričana, da je otrok rekel taki čeveljčki, ne pa točno znamko - ali pač nekateri starši že zelo zgodaj otroke poučujejo o znamkah



jaz pa kar razumem in verjamem, da je rekel puma...pri nas so tudi "pumice" že lep čas zakon user posted image  
zakaj bi jih posebej poučevali...sama sem mu vedno rekla "obuj pumice", znak tudi ve, kako izgleda (sploh ko ima doma 2 ali 3 pare)...poveže 1+2 in tako "spozna" znamko user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




KAKOVOST VRTCEV
carmencita

KAKO STE ZADOVOLJNE S KAKOVOSTJO VRTCEV?

Zelo zadovoljna (31%)

Še kar zadovoljna (37%)

Nezadovoljna (7%)

Zelo nezadovoljna (4%)

Ne vem (20%)


Število vseh glasov: 307

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!